18 متحده/UTs بهبود نرخ بالاتر از میانگین ملی از 64.2%: وزارت بهداشت

هجده متحده/سرزمین های اتحادیه در حال حاضر مشکلات ناسازگار بودن یک بازیابی رای بیش از میانگین ملی از 62.42 % وزارت بهداشت گفت: در روز جمعه. Bihar, Gujarat, هیماچال پرادش Madhya Pradesh, Haryana, تریپورا در راجستان هندوستان, Delhi و لاداخ در میان دیگران را بهبود نرخ بیش از 70 ٪ است.

“متحده/UTs دارند و در بسیاری از مراحل را به نگه داشتن نرخ مرگ و میر پایین با نقشه برداری از جوامع به تمرکز بر گروههای پرخطر مانند سالمندان/سالمندان و جمعیت با همکاری morbidities و ارائه مراقبت های ویژه به آنها گفت:” وزارت بهداشت.

وجود دارد که تمرکز بر بهبود کیفیت مراقبت های پزشکی برای COVID بیماران. یک شبکه قوی از ASHAs و ANMs همراه با Ayushman بهارات – بهداشت و سلامتی مراکز کمک کرده اند در نظارت موثر و تماس با ردیابی این موارد از جمله lakhs از مهاجران و عودت وزارت گفت.

در حال حاضر هند 1,218 اختصاصی COVID-19 بیمارستان 2,705 اختصاصی COVID مراکز بهداشتی و درمانی و 10,301 COVID مراکز مراقبت.

“بهداشت و سلامتی مراکز (HWCs) در سراسر هند ثبت 8.8 کرور بلند را در پنج ماه پس از 1st فوریه با وجود محدودیت در حرکت مردم در طول مداخله مستند دوره در این سال” با اشاره به وزارت.

 

جدای از این در آخرین پنج ماه 1.41 کرور افراد بودند به نمایش در HWCs برای فشار خون بالا, 1.13 کرور برای دیابت و 1.34 کرور به صورت شفاهی و سینه و یا سرطان گردن رحم. داروهای شد توزیع در HWCs به حدود 5.62 لاخ بیماران مبتلا به فشار خون بالا و 3.77 لاخ بیماران مبتلا به دیابت در ماه ژوئن به تنهایی و با وجود چالش های مطرح شده توسط COVID-19. به عنوان بسیاری از 6.53 لاخ یوگا و سلامتی جلسات نیز سازماندهی شده در HWCs در دوره پس از COVID-19 شیوع. بین ماه های ژانویه تا ژوئن اضافی 12,425 HWCs شد operationalised افزایش تعداد آنها از 29,365 به 41,790.

انعطاف پذیری از سیستم های سلامت

“در طول COVID-19 گیر انعطاف پذیری از سیستم های سلامت منعکس شد از طریق ادامه operationalisation از HWCs و ادامه داد: تحویل غیر COVID-19 ضروری است خدمات بهداشتی و درمانی در حالی که همچنین نشست فوری وظایف پیشگیری و مدیریت COVID-19” گفت: وزارت در آزادی.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت که این کشور در حال حاضر به حال 1,169 آزمایشگاه با 835 در بخش دولتی و 334 در خصوصی. “تمرکز بر حصول اطمینان از سراسر کشور اجرای آزمون/آهنگ/درمان استراتژی منجر به 1,10,24,491 نمونه های آزمایش برای COVID-19 شناسایی.

آزمون/روز نیز همچنان به تصویر کشیدن یک روند رو به بالا – طول 24 ساعت گذشته 2,83,659 نمونه آزمایش شده اند” آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>