19 ملوانان کشته شدند که ایران حملات موشکی خود کشتی

ایران موشک شلیک در طی یک تمرین آموزشی در خلیج عمان رخ داد یک کشتی پشتیبانی در نزدیکی آن را هدف کشتار 19 ملوانان و زخمی شدن 15, رسانه های دولتی گزارش روز دوشنبه در بحبوحه افزایش تنش ها بین تهران و آمریکا

این بیانیه به طور قابل توجهی افزایش مرگ و میر در یکشنبه حادثه از آنچه گزارش شد فقط ساعت قبل, زمانی که رسانه های دولتی گفت: حداقل یک دریانورد کشته شد.

این شهرستان کنارک طی یک هندیجان-پشتیبانی کلاس کشتی بود که در این مانور بیش از حد نزدیک به یک هدف در طول یک تمرین روز یکشنبه زمانی که این حادثه اتفاق افتاده است, این گزارش گفت:. این کشتی تا به حال شده است با قرار دادن اهداف را برای کشتی های دیگر به هدف. رسانه ها گفت: این موشک زده این کشتی به طور تصادفی.

دوستانه آتش حادثه اتفاق افتاده در نزدیکی بندر جاسک برخی 1,270 کیلومتری جنوب شرقی تهران در خلیج عمان, تلویزیون دولتی گفت.

یک بیمارستان محلی بستری 12 ملوانان و درمان یکی دیگر از سه با اندکی زخم دولتی ایرنا خبر داد.

رسانه های ایرانی گفت: شهرستان کنارک طی کرده بود بازرسی و نگهداری شده است در سال 2018 بود و قادر به راه اندازی دریایی و موشک های ضد کشتی. هلندی-ساخته شده, 47 متر رگ در خدمات پس از سال 1988 بود و ظرفیت 40 تن است. معمولا حامل خدمه از 20 ملوانان.

ایران به طور منظم نگه می دارد تمرینات در منطقه است که بسته به استراتژیک تنگه هرمز باریک دهان خلیج فارس که از طریق آن 20 درصد از نفت جهان عبور می کند. نیروی دریایی آمریکا به ناوگان 5 که نظارت بر این منطقه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رسانه های ایرانی به ندرت گزارش اتفاقات ناگوار در طول تمرینات سیگنالینگ شدت حادثه است. این حادثه نیز در میان ماه از افزایش تنش بین ایران و ایالات متحده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از تهران هسته ای ایران با قدرت های جهان در سال 2018 و اعمال خرد کردن تحریم ها در کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>