‘1917’ مدیر سام مندس و Netflix ایجاد صندوق برای حمایت از تئاتر کارگران ضربه گیر

یک ماه پس از سام مندس خواست خدمات جریان برای به اشتراک گذاشتن بخشی از خود را “COVID-19 ثروت باد آورده” برای کمک به تئاتر در انگلستان شناور ماندن Netflix بکشد تا به همکاری با این مدیر برای ایجاد یک صندوق برای بازگشت تئاتر کارگران ضربه های مداوم بیماری همه گیر.

با توجه به مهلتNetflix بکشد اهدای 500k پوند (تومان 620k) برای راه اندازی این طرح در ارتباط با جامعه تئاتر لندن و انگلستان, تئاتر, که به کمک های مالی تا 1000 پوند در هر فرد است.

برای واجد شرایط بودن متقاضیان باید مشغول به کار در تئاتر بین 31 مارس سال 2020 آغاز 2019.

هدف این است که برای حمایت از کسانی که واجد شرایط برای دولت بریتانیا کمک های مالی طرح.

تئاتر بسته شده اند و در انگلستان از اواسط ماه مارس با توجه به دولت coronavirus shutdown.

این کشور ممکن است در این روند به ظهور از تعطیلی اما تئاتر در حال انتظار برای بسته باقی می ماند تا در سال آینده.

مندس که اخیرا به کارگردانی جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه درام جنگ “1917” به قلم یک مقاله برای فایننشال تایمز در ماه ژوئن بحث در مورد تاثیر این بیماری همه گیر در این فیلم کسب و کار در کشور و دادگاه تجدید نظر به streamers به زمین.

“این امر می تواند عمیقا جالب اگر جریان خدمات — Netflix و آمازون نخست et al — باید ساخت مستند میلیون ها نفر از ما بهترین اقدام, تولید, نوشتن و کارگردانی استعداد در حالی که بسیار هنر و فرهنگ است که در پرورش استعداد که در استخر مجاز است به مرگ,” او نوشت.

“وجود دارد هر کسی در میان آن دسته از افرادی که مایل به استفاده از یک کسری از خود Covid-19 ثروت باد آورده برای کمک به کسانی که به طور مرگباری زخمی?” کارگردان خواسته بود.

در زمان بیانیه مندس گفت: آنها را به ایجاد یک صندوق که “آسیب پذیرترین مستقل تئاتر پزشکان می تواند در حال حاضر اعمال می شود”.

“این است که به طور خاص طراحی شده برای تئاتر کارگران که خود را در نقطه شکستن برای کسانی که قادر به قرار دادن غذا بر روی میز و یا به پرداخت صورتحساب و یا برای کسانی که با توجه به ترک این حرفه در مجموع” او گفت:.

این فیلمساز بریتانیایی گفت: اگر چه این طرح “یک قطره در اقیانوس” او امیدوار است آن را ممکن است اطمینان حاصل شود نوعی زنده ماندن تا زمانی که مشتاقانه در انتظار نجات برنامه های اعلام شده توسط دولت است.

جولیان پرنده, مدیر عامل انجمن تئاتر لندن و انگلستان تئاتر گفت: با وجود دقیق و مشترک از مشورت با وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS) آنها در حال انتظار برای دولت به اعلام یک تاریخ برای زمانی که تئاتر می تواند به طور کامل بازگشایی شده است.

“تا آن زمان بیش از 290,000 کارگران در برزخ و به شدت نگران آینده خود را با تئاتر و تولید داشتن هیچ چاره ای اما به فرض بدترین سناریو مورد. ما همچنان به شدت نگران برای هزاران نفر از هنرمندانی که دارای درآمد کم و یا هیچ به خصوص کسانی که تضعیف از طریق ترک ها و از دست رفته دولت در طرح” پرنده گفت.

“نمایشنامه نویسان و کارگردانان تئاتر هنرمندان و نوازندگان و آهنگسازان و کمدین نیروی حیاتی از صنعت ما بیش از حد و در حالی که Netflix شده است خوشبخت تر از بسیاری از, در پایان, ما تنها به عنوان قوی به عنوان مردم ما با کار” اضافه شده Netflix بکشد آن را در منسا, معاون رئیس جمهور, سری اصلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>