2.71 لاخ مسکن سود شناسایی شده در کریشنا

جمع آوری A. Md. Imtiaz روز جمعه گفت: در مجموع 2.71 لاخ ذینفع شناخته شده بود و از دولت طرح مسکن در منطقه کریشنا تا کنون.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا آقای Imtiaz گفت: با این نسخهها کار در حال پیشرفت به دست در خانه pattas و خانه به ذینفع توسط Ugadi (مارس 25). حدود 24,000 داوطلبان مشغول به انجام وظیفه شناسایی سود از ماه اوت سال گذشته است.

ذینفع بودند از 53 mandals دو شهرداری شرکت های ویجیاوادا و مچیلیپتنم و هفت شهرداری. ذینفع در شهرستانها داده خواهد شد یک درصد از زمین و همتایان خود در روستاها را دریافت کنید یک و نیم درصد زمین است. او گفت: برخی از خانه ها خواهد بود اختصاص داده شده از G+3 ساختمان های ساخته شده توسط Andhra Pradesh شهرستان و زیرساخت های توسعه شرکت.

از کل نیاز 4,570 هکتار زمین به توزیع خواهد 2,498 هکتار به زمین های دولتی را در حالی که یکی دیگر از 2000 هکتار بوده و تهیه شده از منابع دیگر. شناسایی اراضی بودند که مرتب مصرف درست کار می کند, طراحی پوسته و ساخت و ساز جاده ها.

او گفت: 1,409 طرح بندی های آماده در منطقه جنگل-ترخیص کالا از گمرک تکمیل شده در 1,120 از آنها و علامت گذاری 310 طرح بندی انجام شده بود.

انتقال سند

در مهم توسعه این جمع گفت: انتقال عمل شد و در حال اجرا است که فعال کردن سود به فروش اموال پس از پنج سال.

آقای Imtiaz گفت: از آنجا که طرح مسکن بسیار مهم برای دولت و مقامات و کارکنان از درآمد Panchayat راج MGNREGA و مدیریت شهری بوده است به طور مداوم کار برای موفقیت آن است.

مشترک جمع آوری K. Madhavilatha ویجیاوادا زیر جمع آوری H. M. Dhyanchandra نیز حضور داشتند در کنفرانس مطبوعاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>