2,000 خانه های ساخته شده تحت مراقبت صفحه اصلی

این مراقبت صفحه اصلی پروژه همکاری بخش به ارائه خانه برای کسانی که چپ بی خانمان توسط سیل از سال 2018 تا به یک نقطه عطف بزرگ با تکمیل 2,000 خانه ها در سراسر کشور. دولت انتظار می رود که دولت رسما تحویل کلید به ذینفع از 2000 خانه ام در اوایل ماه جولای.

این پروژه شاهد گرد هم آمدن از تعاونی در مردمی – سطح و سازمانها مانند Uralungal کار قرارداد همکاری جامعه و تعاونی آکادمی حرفه ای آموزش و پرورش به صورت داوطلبانه به ارائه راهنمایی های فنی برای این پروژه است. وزارت همکاری های ارائه شده ₹5 لاخ برای هر یک از خانه های محلی تعاونی تبادل نظر در با سود سهام. دانشجویان مهندسی کمک کرد تا با تهیه برنامه ای برای خانه.

“بر خلاف معمول پروژه های مسکن وجود نداشت و تنظیم مدل برای خانه. ذینفع شورای تشکیل شده در سطح محلی با نمایندگان تعاونی panchayat نمایندگان و ذینفع در آن هر یک از افراد ذینفع خواسته شد در مورد این نوع از خانه ها می خواستند. این طرح آماده شد به عنوان در هر مورد نیاز خود و با توجه به جغرافیای منطقه به عنوان بسیاری از این سیل خیز می گوید:” یک مقام رسمی.

Gopalakrishnan از Cheruthana در Alappuzha منطقه که خانواده یکی از ذینفعان این پروژه می گوید که او دیگر ترس سیل به عنوان او تا به یک سیل-انعطاف پذیر در این پروژه است.

“ما خانه ما در سال گذشته و پس از آن شده است وجود دارد بدون ترس از سیل. مقدار زیادی از کار انجام شده بر روی زمین با استفاده از حلقه ها و روش های دیگر برای جلوگیری از جاری شدن سیل. خانه خود را می ایستد چند فوت بالاتر از سطح زمین در ستون. این Chingoli تعاونی جامعه کمک کرد و با کمک های مالی و ساخت و ساز می گوید:” Gopalakrishnan.

در فاز دوم پروژه مجتمع آپارتمان ساخته خواهد شد در هر یک از این مناطق برای بی خانمان ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>