کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن توکیو 2020 Summer Games به دلیل coronavirus همه گیر IOC عضو دیک پوند گفت: در 23 مارس را به عنوان یک پنجره به آرامی شروع به باز است که اجازه می دهد, ویترین, نمایش به صحنه بعدی سال است.

عمده ورزشی کشورهای استرالیا و کانادا انصراف در روز دوشنبه به عنوان برگزارکنندگان آمد جهانی تحت فشار برای به تعویق انداختن این رویداد برای اولین بار در آن 124-سال تاریخ مدرن است.

پوند گفت: رادیو فردا که یک سال تعویق شبیه بهترین راه حل است. این امر به معنای بازی ها, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24-Aug. 9 هستند به احتمال زیاد برگزار می شود در تابستان 2021.

همچنین بخوانید: هندی, المپیک, انجمن, ورزش, وزارت, بررسی امکان مشارکت

“این نتیجه گیری من (وجود خواهد داشت تعویق افتادن),” پوند گفت: در یک مصاحبه تلفنی پس از چند روز بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت این بود پله تا آن “برنامه ریزی سناریو” برای توکیو 2020 بازی — از جمله به تعویق افتادن احتمالی. “از خواندن IOC صحبت می کنند در این اطلاعیه اگر شما در حال رفتن به انصراف از شما به سادگی لغو, به دلیل وجود دارد هیچ برنامه های آینده” افزود پوند. “اما اگر شما در حال رفتن به حمل با اصل هدف (به مرحله بازی) وجود دارد هیچ دلیلی برای صدور یک بیانیه از آنجا که شما در حال حاضر انجام می شود که بیش از گذشته چند هفته.”

ژاپن و کمیته بین المللی المپیک گفت: فراخوانی کردن بازی کاملا یک گزینه نیست. اما پیدا کردن یک تاریخ جدید می تواند پیچیده به عنوان تابستان 2021 تقویم در حال حاضر شلوغ در حالی که 2022 را ببینید, جام جهانی فوتبال و پکن بازی های المپیک زمستانی.

پوند گفت: تعداد زیادی از ذینفعان از کمیته سازماندهی برای ورزشکاران به پخش و ورزشی فدراسیون خواهد همه نیاز به مشورت قبل از یک طرح می تواند به نهایی شدن اما خیلی زود نشانه هایی از تمایل به جای 2021 بازی های تابستانی.

جهانی دو و میدانی گفت: در روز دوشنبه آنها خواهد بود مایل به حرکت خود 2021 قهرمانی جهان برای ماه آگوست برنامه ریزی. 6-15 در یوجین اورگان برای پاک کردن یک مسیر برای یک 2021 بازی های المپیک است.

“جهانی دو و میدانی در حال حاضر در بحث با اورگان 21 کمیته سازماندهی در مورد امکان بازی های المپیک حرکت ممکن است به سال آینده و آنها به نوبه خود باید مذاکراتی با ذینفعان کلیدی و اطمینان ما آنها را با همه شرکا و ذینفعان به اطمینان حاصل شود که اورگان است که قادر به میزبانی مسابقات دوومیدانی جهان در تاریخ جایگزین باید که ثابت کنیم لازم است دو و میدانی جهانی حاکم بر بدن در بیانیه ای گفت.

تعادل اوج

یک المپیک تعویق خواهد بود یک ضربه برای کشور میزبان ژاپن است که پمپ در بیش از 12 میلیارد دلار سرمایه گذاری و مبالغ هنگفتی نیز در معرض خطر برای حامیان و پخش.

 

اما ناگهانی نگرانی از ورزشکاران — و در حال حاضر تلاش برای آموزش به عنوان ورزشگاه ورزشگاه و استخر نزدیک در سراسر جهان — به نظر می رسد به اوج تعادل همراه با لغو عمده دیگر رویدادهای ورزشی.

بیش از 337,000 مردم آلوده شده توسط رمان coronavirus در سراسر جهان و بیش از 14,600 فوت کرده اند در یک بیماری همه گیر است که سازمان جهانی بهداشت گفت: در حال شتاب گرفتن.

کمیته بین المللی المپیک و دولت ژاپن باید هر دو لبه از هفته اصرار که این بازی را پیش رو اعلام یک ماه مشاوره.

بازی های المپیک را هرگز قبل از به تاخیر افتاده است هر چند آنها لغو شد در مجموع در سال 1916 1940 و 1944 در طول دو جنگ جهانی و عمده جنگ سرد تحریم مختل مسکو و لس آنجلس بازی در سال 1980 و 1984 بود.

“لحظه ای کمیته بین المللی المپیک نشان دهنده آن است که فکر کردن در مورد راه حل های دیگر آن در حال حاضر تصمیم به تاخیر این بازی گفت: در کمیته ملی المپیک رئیس جمهور دنیس Masseglia.

کانادا و استرالیا هر دو با صراحت گفتند که شرکت نمی کنند اگر این بازی قرار نیست به 2021 و بریتانیا ممکن است به دنبال کت و شلوار.

“ما در میان جهانی بهداشت از بحران است که به مراتب مهم تر از ورزش” کانادا کمیته المپیک و پارالمپیک کمیته در بیانیه ای گفت.

جزر و مد تبدیل می شود

مقامات ژاپنی به نظر می رسید به رکوع به اجتناب ناپذیر با وجود ضرر و زیان و تدارکات سردرد آن را به دنبال دارد.

“ما ممکن است هیچ گزینه ای اما به نظر تعویق انداختن,” نخست وزیر ژاپن که به امید رونق در گردشگری و هزینه های مصرف کننده گفت: مجلس.

کمیته سازماندهی است که در حال حاضر پوسته پوسته شدن پشت رله مشعل برای جلوگیری از جمعیت ملی پخش NHK گفت.

ژاپنی, حامیان, از Toyota Motor Corp برای Panasonic پارسیان که عصبی است. اما توکیو سهام حساس به موفقیت های المپیک رسید در روز دوشنبه پس از تیز می افتد در قبل هفته به لطف انتظارات از یک تاخیر و نه لغو.

آگهی آژانس Dentsu گروه سهام شروع به پریدن کرد 12 درصد.

پوند گفت: انتخاب کمیته بین المللی المپیک تا به حال سعی کردم به نگه داشتن آتش به منظور قادر به ارائه میزبان کارکنان فدراسیون های ورزشی و حامیان مالی با روشن طرح جایگزین. “احتمالا چه چیزی تبدیل جزر و مد در دو روز گذشته است که منحنی در COVID-19 ویروس. آن است بسیار تند و در حال حاضر این است که به وضوح چیزی که در حال رفتن به تحت کنترل در ماه ژوئن یا جولای و احتمالا تا پایان سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی