23 ساله متهم به قتل 18-ماه-پیر پسر

Saranya 23 ساله متهم به قتل او 18-ماه-پیر پسر Viyan گرفته بود به صحنه جرم در اینجا در روز چهارشنبه برای جمع آوری شواهد.

پلیس شهرستان در زمان Saranya به خانه او و صحنه جرم در Thayyil ساحل در حدود ساعت 10 صبح پلیس تا به حال یک زمان دشوار مدیریت مردم در آنجا جمع شده بودند.

آنها پرتاب سوء استفاده و تبدیل تهاجمی به عنوان متهم رفت و برگشت با پلیس پس از شواهد مجموعه است. پلیس تا به حال به ماهوت پاک کن زدن دور از صحنه به عنوان مردم شروع به جاری شدن سیل در این منطقه است.

پدر واکنش

Saranya نشان داد هیچ ندامت او به عنوان روایت حوادث به پلیس. هنگامی که او گرفته شده بود به خانه او Saranya پدر Valsaraj خواستار آن شدند که او بود به دار آویخته برای جرم و جنایت.

“من خوشحال خواهد بود اگر من دختر به دار آویخته شده است برای آنچه که او انجام داد. هیچ کس باید از طریق چنین شرایطی گفت:” احساسی Valsaraj بود که بسیار نزدیک به کودک است.

Kannur شهر دایره بازرس P. R. Satheesh گفت: آنها تا به حال دستگیر Saranya پس از او اعتراف به جرم و جنایت. او گفت که او کشته شدن فرزند به زندگی با شوهر است که یک دوست نزدیک از شوهرش.

پس از مرگ نتیجه

Saranya را در ساعات اولیه روز شنبه (17 فوریه) انداخت و او را در دریا دیوار. یک معاينات گزارش نشان می دهد که آسیب به سر شد علت مرگ کودک. پلیس رو سرنخ هایی از دخالت او در قتل پس از پزشکی قانونی گزارش شواهدی از آب دریا نمک و شن و ماسه از لباس های خود را.

پلیس منتشر شد او شخص ساده و همسرش, Pranav پس از یک مفصل بازجویی.

اولیه تحقیقات هیچ شواهدی از دخالت معشوق خود را در جرم و جنایت پلیس اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>