238 خیابان ها برای تبدیل شدن به مهار مناطق در مادورای

با COVID-19 مورد افزایش حدودا 39 درصد در هفته گذشته دولت های منطقه گفته است که در مجموع 238 خیابان در مادورای شرکت خواهد شد به عنوان ‘مهار مناطق’ از این پس.

تامیل نادو اطلاع رسانی دولت در تاریخ 5 ژوئن اعلام کرد که هیچ مهار مناطق در مادورای با وجود داشتن ثبت 291 مورد که در آن روز. دولت های منطقه با توسل به barricading خانه های فردی که در آن بیماران آزمایش مثبت برای COVID-19 به جای.

پس از ژوئن 14, مادورای منطقه ثبت 253 از مجموع آن 636 موارد است. به افزایش پراکنده در 90 موارد به تنهایی در ژوئن 20, باعث شده زنگ هشدار میان شهروندان است. منطقه جمع آوری T. G. Vinay گفت: دولت خواهد بود barricading خیابان به عنوان آنها زمانی که این مستند آغاز شد در ماه مارس ، “خیابان که در آن حتی یک مورد ثبت شده است خواهد بود مهر و موم شده و پرسنل پلیس ایستاده گارد. هیچ کس اجازه خواهد داشت به سفر در داخل و خارج از این مناطق مگر اینکه تعداد موارد موجود,” او گفت:.

وی افزود: سلامت کارگران خواهد رفتن درب به درب در این مناطق به بررسی هر اگر وجود دارد هر گونه موارد در این خیابان است. آنها خواهد بود به ارمغان آورد به نزدیکترین تب کلینیک تست شده و سپس بستری GRH اگر آنها یافت می شود COVID-19, مثبت, او گفت:.

آقای Vinay گفت: بالا بودن تعداد بین منطقه مسافران را می توان به عنوان دلایل گسترش یافته است. او اضافه کرد که وزارت بهداشت به دنبال سایر علل بالا بودن تعداد موارد و حضور خوشه.

مادورای MP سو. Venkatesan در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که به غیر از خودنمایی تعداد موارد جدید وجود دارد و تا به حال نیز چندین مرگ و میر در جنوب, Tamil Nadu. “مادورای است که مرکزی برای تجارت می بیند صدها نفر از مسافران نافذ مرز هر روز برای کسب و کار. صدها نفر از مردم بدون مشروع e-عبور از دولت بیش از حد وارد منطقه از مکان هایی مانند چنای,” او گفت:. نماینده اضافه شده که اینها فقط تعداد کمی از دلایل گسترش COVID-19 در منطقه است. چندین نفر دیگر بدون هر گونه سفر تاریخ نیز نشان داده شده است COVID-19 علائم در چند روز.

“مراقبت دقیق است که نیاز به ساعت به خصوص در مادورای,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>