243 دریافت یادگیرنده گواهینامه آنلاین

وسایل نقلیه موتوری گروه (MVD) صادر شده و یادگیرنده گواهینامه رانندگی برای 243 نفر از افراد پس از انجام آزمون آنلاین در روز سه شنبه شب. در مجموع 266 نفر از سراسر کشور در زمان 30 دقیقه ای آزمون آنلاین انجام شده از 7 p. m. در کامپیوتر و گوشی های تلفن همراه. بیست و سه نفر از آنها موفق به واجد شرایط.

“ما انتظار داریم که بیشتر افراد برای حضور در آزمون انجام می شود و در تمام روز از جمله تعطیلات آخر هفته. وجود دارد هیچ محدودیتی برای تعدادی از نامزدها که می تواند به نظر می رسد در یک روز” مشترک حمل و نقل کمیسر Rajeev Puthalath گفت.

MVD ثابت کرده است این زمان از 7 p. m. برای جلوگیری از سوء استفاده از این تسهیلات توسط مدارس رانندگی. رمز عبور ارائه شده به نامزد معتبر است تا 12 نیمه شب در روز اختصاص داده شده. به عنوان نامزد خواهد شد و باید به درستی جواب 30 از 50 سوال پرتاب به او در 30 دقیقه از MVD سوال بانک, شانس از نامزدها به دنبال کمک خارجی محدود شد ،

بعد از تست نتیجه این خواهد بود دیدم فورا بر روی صفحه نمایش. نامزد می توانید با یک پرینت از یادگیرنده مجوز. کسانی که موفق می تواند ظهور با پرداخت ₹50. کسانی که موفق به تکمیل این آزمون با توجه به مشکلات اتصال شبکه و یا به دلایل دیگر در این روز اختصاص داده شده می توانید انتخاب کنید یکی دیگر از تاریخ و به نظر می رسد برای آزمون این مقام گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>