25 سال از بمبئی’: داستان نمادین موضوع است که همچنان در از مانی راتناما کلاسیک

“بله من در بمبئی” فلوت زن Naveen Kumar به من می گوید بیش از یک تکه ای تلفن تماس بگیرید.

او خواستار آن ‘بمبئی’ در حال حاضر فقط مانند بسیاری از ما در حال استفاده, اما 25 سال پیش آن را یک فیلم با عنوان بمبئی که به Naveen Kumar پلت فرم ملی. “من به یاد داشته باشید آن را به وضوح” او می گوید.

پشت Vishakapatnam متولد نوازنده بخشی از Ilaiyaraaja این گروه در مدرس و نواختن فلوت های مختلف فیلم آهنگ. AR Rahman شد بخشی از گروه به عنوان خوب, دو, دوستان شد و سپس. “ما (ARR و من) نیز استفاده می شود به طور منظم کار برای رامش Vinayagam آن” به یاد می آورد Naveen. دو مشغول به کار در Yodha, Roja و تبلیغات متعدد شعر قبل از خود قطعه-de-مقاومت خواهد بود conceptualised… برای مانی راتناما فیلم با عنوان بمبئی.

Naveen Kumar with A.R.Rahman

Naveen Kumar با A. R. Rahman

Naveen به خاطر ضبط بمبئی موضوع در Kodambakkam را Panchathan رکورد مسافرخانه همین دیروز بود. “این غیر معمول به دلیل ARR به نام من به استودیوی خود در این بعد از ظهر که او هرگز” می خندد Naveen. مردم آگاه برنده جایزه اسکار آهنگساز چت روم می دانم که او همیشه با این نسخهها کار در شب چیزی است که او همچنان تا به امروز. “من رفتم و او از من خواست به بازی یک لحن است که او تا به حال تشکیل شده است.”

که جلسه ضبط حادثه بود اما “سحر و جادو” اتفاق افتاد چند روز بعد زمانی که هر دو رحمان و مانی راتناما شد و در حال حاضر در استودیو محل. آنها تا به حال chalked از چیزی که Naveen بسیار ناآشنا با: یک موسیقی داستانپردازی است.’ “اکثر جلسات ضبط دنبال همان الگو: من بازی چه مدیر موسیقی تشکیل شده بود و قرار دادن. اما این متفاوت بود. بسیار متفاوت,” او می گوید.

 

این موسیقی استوری بورد ” که Naveen شنیده ام که روز توصیفی خلاصه: تصور کنید زمانی که یک رگبار فروکش کرده است و آخرین قطره های باران در حال سقوط بر روی زمین. حالا تصور کنید که این صدا که انفرادی یک قطره باران را اگر آن را به سقوط در یک برگ. “چشمانم را بستم و سعی کردم تجسم است که آغاز شده و در حال پخش” او می گوید. بعد ساعت یا بیشتر ثبت شد در حال حاضر یاد ‘بمبئی موضوع را که شروع می شود مانند یک تقریبا مردد زمزمه و تبدیل به یک ملودی موزون قبل از اجازه می دهد گراند ویولون به سر می برد.

Naveen و AR Rahman کردم ممکن است تحسین بین المللی با این موضوع آنها conceptualised آن روز — آهنگساز و حتی آن را در زنجیره fingerboard در کالج موسیقی برکلی در سال 2014 — اما فرد دیگری که حکم برابر ستایش: اواخر مهندس صدا ثانیه Sridhar. “او یک نابغه بود. او ایجاد سحر و جادو از ما برای تلفن های موبایل. می تواند وجود دارد هیچ جایگزینی برای Sridhar ساب” rues Naveen که شخصی مورد علاقه او عبارتند از, رابطه جنسی با ترجمه در Evano Oruvan (Alaipayuthe) و دوچرخه سوار ریتم آهنگ هندی از فیلم Meenaxi.

Naveen Kumar during a performance

Naveen Kumar در طول یک عملکرد

25 سال در, Naveen کار کرده و در چند فیلم تکالیف با پیشرو موسیقی آهنگسازان. او همچنان یکی از مهمترین و به دنبال پس از flautists در کشور اغلب conceptualises موسیقی را نشان می دهد خود را و در حال حاضر در حال همکاری با آمریکا, آهنگساز, Wayne شارپ و بر اساس بروکلین رکورد تولید Joel همیلتون در پروژه های بین المللی. او در حدود 500 فلوت (“وجود دارد 5 جعبه از آنها را”) و اختراع کرده نه فلوت در پیگیری های مختلف برای تلفن های موبایل. “من هم انجام پوشش می دهد از اواخر از Anirudh را Darbar و GV Prakash را Asuran آهنگ ها,” او می گوید. Naveen شده است نزدیک Kollywood برای هر ترکیب موسیقی پروژه اما در چند تلوگو فیلم در 90s. “من هنوز باز را ارائه می دهد اما نواختن فلوت به من شادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>