گوشتکوب برقی چه مارکی خوبه


سهله ال ولیلی
20 نسخه قابل چاپ
ما 12 گوشت کوب غوطه وری را آزمایش کردیم تا مواردی را پیدا کنیم که در تمیز کردن ، مخلوط کردن و خرد کردن لامپ ها وجود دارد ، اما هنوز کاربرد آنها آسان است.

کلیه محصولات مرتبط با اینجا بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. ما ممکن است یک کمیسیون در مورد خریدها بدست آوریم ، همانطور که در سیاست های وابسته ما توضیح داده شده است .

منتشر شده: 6 نوامبر 2017 اخرین به روز رسانی: 12 فوریه 2020
دو گوشت کوب غوطه وری (ساحل کلد و هامیلتون) کنار هم
[عکس: امیلی دردن مگر اینکه در موارد دیگری ذکر شده باشد]

یادداشت سردبیر: این بررسی ابتدا توسط Sohla El-Waylly نوشته شده و در نوامبر 2017 منتشر شده است. از 29 آگوست 2019 ، با آزمایش و گزارش اضافی توسط Daniel Gritzer به روز شده است.

یک گوشت کوب بزرگ غوطه وری – که به عنوان گوشت کوب دستی یا میکسر چوب نیز شناخته می شود – می تواند یک آشپزخانه مجهز را تکمیل کند و یک گزینه جایگزین مناسب برای کشیدن وسایل بزرگتر برای بسیاری از کارهای اساسی آشپزخانه ارائه می دهد. در بسیاری از موارد ، می تواند در ابزارهای گران قیمت و حجیم آشپزخانه بایستد و عملکرد مشابهی را در بخش کمی از اثر پا به شما ارائه دهد. اگرچه ما نمی خواهیم بدون گوشت کوب countertop ، میکسر ایستاده یا پردازنده مواد غذایی زندگی کنیم ، خوب است که مجبور نباشیم فقط برای مخلوط کردن اسموتی یا تهیه مایو خانگی از آن چیزها استفاده کنیم .

آزمایش ما از میکسرهای دستی نشان داد که همه کاندیداهای ما می توانند کارهای اصلی ترکیب ، امولسیون و پردازش کرم را به طرز معقولی و مناسب انجام دهند. آزمایش های واقعی برای تعیین اینکه لیاقت یک نقطه آرزو در آشپزخانه شما را دارد ، به انجام کارهای دشوارتر مانند تبدیل سبزیجات فیبری به سوپ های ابریشمی یا خرد کردن یخ منجر شد.

ما 12 گوشت کوب غوطه وری را آزمایش کردیم و چندین مورد را پیدا کردیم که مهم نیست که آنها را به چه چیزی پرتاب کنیم ، کیفیت آنها را به بعضی از بهترین گوشت کوب های ایستاده در آنجا نزدیکتر می کنیم ، اگرچه آنها به اندازه کافی کوچک هستند تا در یک کشو قرار بگیرند.

مورد علاقه های ما ، با یک نگاه
The Powerhouse: گوشت کوب مخلوط از فولاد ضد زنگ All-Clad
از طریق دور بعد از تست دقیق ، گوشت کوب فولاد ضد زنگ All-Clad مقاومت چشمگیر خود را نشان داد. این سنگین وزن با لوازم جانبی زیادی همراه نیست ، اما یکی از سریعترین و کارآمدترین دستگاه های خنثی کردن از طریق مکعب های یخ شکم دار ، تبدیل الیاف کرفس سرسخت به پوره لوکس و مایو کردن در مایعات در یک چشم پوشی است.

نوارهای طراحی براق در نزدیکی بالا ، گرفتن و مانور را آسان می کند ، اگرچه این سنگین ترین مدلی بود که ما آزمایش کردیم. با استفاده از فلش های آسان خواندن که نشان می دهد کدام جهت برای پیچاندن شافت مخلوط می شود ، دستگیره و نگهداری آن یک سیلاب است.

گوشت کوب All-Clad Immersion Blender 99.95 دلار
از آمازون
بسته کامل: گوشت کوب گوشت کوب برقی Breville Control Grip
گوشت کوب غوطه وری برویل روی لوازم جانبی کم نیست. با استفاده از آن ، یک ضمیمه شلاق ، یک شیشه مخلوط با کیفیت و یک مینی خردکن دریافت می کنید. بخش اعظم آن برای ذخیره سازی کارآمد لانه می کند.

برخلاف بسیاری از گوشت کوب های غوطه وری ، گوشت کوب Breville Control Grip Immersion گرداب ایجاد نمی کند تا غذا را به سمت تیغه ها بکشاند – برای انجام وظایف خود به یک حرکت بالا و پایین نیاز دارد. اما وقتی به درستی از آن استفاده شود ، در هر چیزی که می توانید به آن فکر کنید بسیار موفق است. حتی می تواند مواد تشکیل دهنده خشک و فیبر را پوره کند تا چیزهایی مانند خمیر کاری تایلندی ایجاد کند .

گوشت کوب گوشت کوب Breville Control Grip Control 85.86 دلار
از آمازون
مخلوط کردن در بودجه: گوشت کوب دست 2 سرعته Hamilton Beach
این مدل غیرقابل تردید به عنوان یک ضربه خواب به پایان رسید ، که به طور مداوم در واحدهای بسیار با ارزش کار می کرد و با آسودگی خاطر در تمام دوره های آزمایش با قهرمان ما همراه بود. همیلتون ساحل 2-سرعت دست بلندر گارد گسترده ای پره، با منافذ بزرگ آن، ایجاد یک گرداب کامل زمانی که ترکیب.

با وجود کوچکترین و سبکترین مدعی ، اما به راحتی کرم شلاق و سس مایونز کاملی درست کرد و یخ خرد کننده را به هم زد. همچنین مجهز به مینی خردکن و شلاق زدن است ، برای هر کسی که دوست دارد کمی جوش بخورد.

گوشت کوب گوشت کوب ساحل همیلتون 27.94 دلار
از آمازون
بهترین مخلوط بی سیم: گوشت کوب قابل شارژ بی سیم و بدون سیم
ارزان ترین دسته ، گوشت کوب بی سیم غوطه وری بی سیم All-Clad اگر فضای کافی برای تهیه میز شارژ کوچک در اختیار دارید ، گزینه خوبی است. آنچه در ازای آن به دست می آورید ، مخلوطی است که همیشه آماده است و از آنجایی که توسط یک سیم برق کم نیست ، استفاده از آن در هر مکانی در آشپزخانه شما بدون نگرانی از دسترسی به پریز آسان است. و با وجودی که به اندازه همتای افزونه ای آن قدرتمند نیست ، اما در همه آزمایش های ما موفق شد عملکرد خوبی داشته باشد.

گوشت کوب بی سیم All-Clad بی سیم 199،95 دلار
از ویلیامز-سومونا
جزئیات
معیارها: آنچه ما در گوشت کوب غوطه وری بزرگ جستجو می کنیم
یادداشت ایمنی
تست
تست های پورهینگ
تست یخ خرد کردن
تست امولسیون
تست کرم شلاق
آزمون خمیر کاری تایلندی
چگونه ما برندگان خود را انتخاب می کنیم
The Powerhouse: گوشت کوب مخلوط از فولاد ضد زنگ All-Clad
بسته کامل: گوشت کوب گوشت کوب برقی Breville Control Grip
مخلوط کردن در بودجه: گوشت کوب دست 2 سرعته Hamilton Beach
بهترین مخلوط بی سیم: گوشت کوب قابل شارژ بی سیم و بدون سیم
رقابت
معیارها: آنچه ما در گوشت کوب غوطه وری بزرگ جستجو می کنیم
بهترین گوشت کوب های غوطه وری (دستی)

محافظ پره های اطراف پره ها بر روی دو گوشت کوب غوطه ور است
مهمترین کیفیت گوشت کوب غوطه وری ، توانایی آن در ترکیب مواد است. در دنیای کامل ، یک گوشت کوب غوطه وری می تواند همان وظایف یک گوشت کوب تمام اندازه را از پوره گل کلم ابریشمی گرفته تا کره های آجیل صاف اجرا کند.

متأسفانه محدودیتهای ذاتی برای کارهایی که یک گوشت کوب غوطه وری می تواند انجام دهد وجود دارد. تولید کنندگان هر مدلی که آزمایش کردیم هشدار دادند که واحدها باید فقط برای یک دقیقه در یک بار استفاده مداوم داشته باشند تا از گرمای بیش از حد موتور جلوگیری شود. این به طور خودکار برخی از کارهایی با اندازه کامل گوشت کوب ، مانند پختن سوپ در گوشت کوب را از ابتدا تا انتها رد می کند . اما برای هرگونه کار کوتاه تر ، می خواستیم گوشت کوب دستی را داشته باشد که بتواند خودش را نگه دارد.

مکانیزم قفل در گوشت کوب فولاد ضد زنگ All-Clad
ما همچنین به دنبال گوشت کوب های غوطه وری بودیم که راحت نگه داشته و کار کنند. از آنجا که یک گوشت کوب غوطه وری مانند همه ابزارهای گوشت کوب و پودر سازی تثبیت نشده است ، برای گرفتن و کار با یک دست آن آسان است. ما به طراحی ماشه و همچنین دور محور شفت توجه کردیم: مدل هایی با شفت های پهن تر ناخوشایند بودند ، در حالی که مدل هایی که دارای طرح های دستگیره مخروطی هستند راحت تر برای آزمایش کنندگان از همه اندازه های دستی نگهداری می شدند.

با توجه به اینکه ابزاری است که مجدداً به آن خواهید رسید ، یک گوشت کوب غوطه وری باید تمیز شود. همه به جز یکی از مدلهای مورد آزمایش ، دارای یک چوب ترکیبی جداشونده بودند که بدون ترس از گرفتن آب در موتورخانه ، آنها را به راحتی شسته می کردند. چند تا از بندهای مخلوط هم محافظ ماشین ظرفشویی بودند.

تغییرات در طراحی تیغه باعث می شود برخی از مدل ها نسبت به سایر مدل ها ساده تر باشند. بهترین چیز کمی بیشتر از یک شستشوی سریع برای از بین بردن پوره های ضخیم از قسمت زیر تیغ مورد نیاز است ، در حالی که بدترین حالت درهم تنیدگی خطرناک الیاف گیاهی و فلز تیز باقی مانده است.

یادداشت ایمنی
[بالا]

محافظ تیغه اطراف تیغه در گوشت کوب فولاد ضد زنگ All-Clad
به نظر می رسد گوشت کوب های سبک و باریک و غوطه وری غوطه وری هستند که همه ریزه کاری های Bichon Frize را دارند ، اما واقعیت این است که آنها چیزی کمتر از انتهای تجارت یک گوشت کوب نیستند ، منهای تقریباً تمام محافظت. در صورت خراب شدن ، آنها می توانند یکی از خطرناکترین وسایل آشپزی باشند. ما افراد بیشتری را می شناسیم که به دلیل آسیب دیدگی در گوشت کوب مخلوط شده و برای تقریباً هر نوع دیگری به ER مراجعه کرده اند و تقریباً همه موارد ناخوشایند آشپزخانه را قابل تصور دیده ایم.

در یک لحظه غیبت آسان است که واحد را به برق وصل کنید در حالی که سعی می کنید یک تکه مواد غذایی را از تیغ آزاد کنید. فقط با یک فشار ساده از ماشه نیرو در این لحظه حساس ، تیغه ده ها بار می چرخد ​​قبل از اینکه حتی متوجه شوید چه اتفاقی افتاده است. روزمرگی معصومیت صبحانه شما به طور ناگهانی تبدیل به یک تاسف وحشتناک بیمارستان می شود.

اگر به اندازه کافی ترسناک نبود ، آزمایش های ما نشان داد که موثرترین گوشت کوبنده های غوطه وری نیز آنهایی هستند که پوشش محافظ کمتری روی تیغ دارند. طرح های محافظ تیز و نگهدارنده تیغه ای که به طور کامل محافظت از تیغه است ، تمایل به عملکرد ضعیف در آزمایشات دارد. مدل های دارای محافظ های پره تر و پهن تر ، بطور قابل توجهی بهتر عمل کردند و به سرعت مواد تشکیل دهنده را به گرداب قدرتمند تر کشیدند. روند نزولی چنین طرحی مؤثر ، تیغه ای است که به سرعت در معرض دید است.

پایه گوشت کوب چوب ساحل همیلتون
سه واحد از ما آزمایش شده با یک مکانیزم قفل ایمنی ، در نظر گرفته شده برای به حداقل رساندن خطر فعال شدن تصادفی. ما این تئوری را به صورت تئوری دوست داریم – هر چیزی که یک دست همزن را ایمن تر کند ، یک خوش آمد گویی است – اما در همه موارد ، این ویژگی آنقدر بی دست و پا و ناامید بود که با ناامیدی از آن کنار رفتیم.

به عنوان مثال ، روی دو مدل ، دکمه بازشدن باید در پایین نگه داشته شود و همزمان دکمه “روشن” را فشار دادیم. اما دکمه ها طوری قرار گرفته بودند که فشار دادن هر دو با یک دست غیرممکن بود. همانطور که مجبور شدیم فقط برای روشن کردن گوشت کوب از هر دو دست استفاده کنیم ، ظروف زیر نا امن نبود و به راحتی پرواز در سرتاسر مکان قرار می گرفت. انگشتان ایمن عالی هستند ، اما در صورت تمایل با ترکیبات سس مایونز پهن شده بر روی کانتر.

امیدواریم که در نهایت ، یک برند گوشت کوب خوب غوطه وری را با ویژگی های ایمنی که عملکرد معلولیت ندارند طراحی کند. ما اعتقاد نداریم که در حال حاضر آنجا وجود دارد. از آنجا که بیشتر صدمات در اثر غوطه وری در حین تمیز کردن اتفاق می افتد ، توصیه می کنیم یک قطعه آب گرم در کنار خود داشته باشید تا به سرعت در آن غوطه ور شوید ، بنابراین می توانید قبل از جدا کردن دستگاه برای یک اسکراب خوب ، هر بیت محکم را از بین ببرید.

تست
[بالا]

تست های پورهینگ
[بالا]

سوپ کرفس را در ظرف پلاستیکی با استفاده از گوشت کوب غوطه ور کنید
مخلوط سوپ

یکی از کاربردهای کاربردی یک گوشت کوب دست ، مخلوط کردن سوپ ها است تا زمانی که صاف و ابریشمی باشند ، درست در قابلمه پخت و پز. این امکان را برای شما فراهم می کند که از انتقال مایعات لوله کشی داغ به گوشت کوب ایستاده جلوگیری کنید و احتمال خاتمه سوپ در سقف خود را به حداقل می رسانید (بخار حاصل از گرداب گوشت کوب لبه دار می تواند بسیار ، بسیار قدرتمند باشد).

ما تصمیم گرفتیم سوپ کرفس را برای آزمایش خود گوشت کوبیم و عمداً کرفسهای فیبری را بدون برچسب و در تکه های بزرگ رها کردیم تا واقعاً این گوشت کوب های چوب را به حد مجاز خود برسانیم. این ثابت شد که برای همه مدلها یک چالش دشوار است.

ما هر یک از 300 گرم سوپ را با نسبت معادل مایع به جامد مخلوط کرده بودیم ، به مدت دو دقیقه (با یک دقیقه استراحت در بین ، برای احترام گذاشتن به قانون اجرای یک دقیقه حداکثر تولید کنندگان). بعد از مخلوط کردن ، سوپ را از طریق یک خلال کننده ریز عبور دادیم ، در حالی که روی مواد جامد را فشار می دهیم تا به اندازه مایعات از ما خارج شود. سپس وزن کردیم که چه مقدار خمیر کاغذ باقی مانده است.

نتایج آزمون تقسیم شد. سه واحد از این دستگاه ها – Breville ، Philips و All-Clad Cordless – کمتر از 20 گرم مواد جامد را در پشت پرده باقیمانده و آنها را در اینجا برنده های واضح می دانند.

گوشت کوب طناب All-Clad در یک فلاش سوپ را به یک پوره ریز و ابریشمی تبدیل کرد ، اما بعد از بلند کردن گوشت کوب ، ما مقداری الیاف را که در دریچه های آن به دام افتاده بود کشف کردیم و منجر به مجموع 44 گرم مواد جامد باقی مانده شد. با هر اندازه گیری ، معامله گر نیست – می توانید با تمیز کردن منافذ با اسپاتول به صورت دوره ای در طی فرآیند مخلوط کردن ، این کار را برطرف کنید ، اما این هنوز هم از چهار مدل پیشنهادی ما در جایگاه آخر قرار دارد. ساحل همیلتون به سختی آنرا بیرون زد و 39 گرم جامد باقی مانده است.

سه واحد دیگر دست به تلاش زدند و بیش از 100 گرم ماده سبزیجات را درون آن جدا کردند و یک مدل کاملاً با شکست مواجه شد و بیش از 200 گرم خمیر خمیر کمپوست (و برخی از سوپ های بسیار آبکی را برای خوردن) به جای گذاشت. در کمال تعجب ما ، گوشت کوب غوطه وری که بدترین عملکرد را داشت ، گرانترین مدل دسته بود.

کولاژ که مراحل مختلفی از تمیز کردن نخود (مخلوط با رنگ آمیزی غذای آبی) را با گوشت کوب غوطه وری نشان می دهد
مخلوط لوبیا

برای آزمایش دوم پوره ما ، از هر گوشت کوب غوطه وری استفاده کردیم تا یک قوطی نخود کشیده شده را با یک سوم فنجان آب به همراه پنج قطره رنگ آمیزی مواد غذایی آبی رنگ کند. ما هر یک زمان را آزمایش کردیم که چقدر طول کشید تا رنگ آبی به طور مساوی در سراسر پوره توزیع شود. این رنگ همچنین به ما در تصمیم گیری در مورد بافت هر پوره کمک کرد.

گوشت کوب غوطه وری برنده ما دوباره ظاهر شد و یک پوره تقریباً ابریشمی کاملاً ابریشمی با رنگ یکنواخت توزیع کرد. گوشت کوب All-Clad سریعترین بود و فقط 14 ثانیه پوره لوبیا را شلاق زد. دیگران خیلی عقب نبودند؛ مدل بی سیم All-Clad کار را در 17 ثانیه به پایان رساند ، در حالی که Breville و Hamilton Beach هر کدام 20 ثانیه طول کشیدند.

مدل هایی که دارای محافظ تیغه هایی با قطر کوچکتر بودند ، سعی داشتند همه لوبیا ها را گوشت کوبند ، و حتی نخودها را حتی پس از یک دقیقه کامل از ترکیب ، پشت سر گذاشت. وقتی سرانجام تسلیم شدیم ، آنها هنوز لوبیا کامل را در زیر تیغها گرفتار بودند.

تست یخ خرد کردن
[بالا]

کلاژ عکس استفاده از گوشت کوب غوطه وری برای خرد کردن یخ در یک ظرف پلاستیکی
ما آزمایش کردیم که چگونه هر گوشت کوب غوطه وری در خرد کردن یک پیمانه یخ با یک فنجان آب عمل می کند. اگر روال صبح شما چیزی شبیه به من است ، احتمالاً شامل کشیدن یک گوشت کوب از کمد برای بارگیری از موز و ماست یخ زده است. اگر این عادت با استفاده از گوشت کوب غوطه وری جمع و جور ساده شود ، این امر به تنهایی می تواند یک سرمایه گذاری مفید باشد.

آزمایش یخ شکنی که برپا کردیم ، وظیفه اسموتی را به درون آب فرو برد و خواستار این بود که دستگاه ها از طریق یک ظرف بسته بندی شده از مکعب های یخ متراکم و فقط با آب کافی برای حرکت دادن کار خود را انجام دهند. ما نه تنها آزمایش کردیم که هر گوشت کوبنده به سرعت چطور راه خود را از طریق تکه های یخ زده جو می کند ، بلکه قوام اسلایس نهایی را نیز آزمایش می کند.

برخی از مدلها بیش از سایرین با سازگاری تلاش کردند و تکه های بزرگی را پشت سر گذاشتند. نسخه مفتول All-Clad به همراه یک مدل دیگر ، طی حدود 20 ثانیه یخ را به بهترین و یکنواختترین قوام درآمیخت. هنگامی که از یک ظروف پلاستیکی پلاستیک به عنوان کشتی استفاده کردیم ، Breville با مشکل روبرو شد ، اما وقتی آزمایش را با استفاده از ظرف تهیه شده Breville انجام دادیم ، یخ را تنها در 11 ثانیه منفجر کرد. دو مدل حتی پس از 45 ثانیه مکعب های یخی بدون حاشیه را پشت سر گذاشتند.

از تعجب دیدن اینکه بودجه ما از بسیاری از مدلهای گران قیمت بهتر عمل کرده است ، گرچه بعد از گذشت یک دور احساس گرما می شود. برای ارزیابی دوام آن ، ما ساحل همیلتون را با آزمایش استرس قرار داده ایم و دور آن را دور یخ مخلوط می کنیم – کاری که قبلاً توصیه نمی کنیم در زندگی واقعی انجام دهیم. گذشته از بوی الکتریکی ضعیف که از موتور خارج می شود ، این سبک وزن مخصوصاً خود را نگه داشته است ، بنابراین ما اطمینان داریم که می تواند بدون ریسک بیش از حد بتواند دایاکیری منجمد بعدی شما را کنترل کند .

بزرگترین تغییر از یک مدل به مدل دیگر مسئله ای بود که ما در مورد آن چیزی فکر نمی کردیم. بار دیگر متوجه شدیم که یگان هایی که دارای محافظ تیغه ای پهن تر بودند ، با دریچه های بزرگتر در سمت ، بهترین عملکرد را داشتند. این مدل ها به راحتی یخ و آب را به گرداب منتقل می کردند و با ظرافت در ظرف ها در حال حرکت به سمت بالا و پایین بودند. در همین حال ، مدل هایی که دارای محافظ های تیغه باریک هستند ، در ترسیم آب و یخ به تیغه مشکل داشتند. آنها نیاز به حرکت رو به بالا و پایین در فنجان ها داشتند ، در نتیجه ریخت و پاش بیش از حد ایجاد می شود.

تست امولسیون
[بالا]

استفاده از گوشت کوب غوطه وری برای تهیه سس مایونز در یک ظرف پلاستیکی
برای تست مهارتهای امولسیون هر یک از مدلها ، با استفاده از یک عدد تخم مرغ و یک فنجان روغن به همراه خردل و لیمو ، یک دسته سس مایونز درست کردیم .

جای تعجب نیست که همه مدلها توانستند مایونز برتر کنند. در حالی که بعضی از آنها سریعتر از سایرین در کار بودند ، هر کس سرانجام در کمتر از 30 ثانیه به آنجا رسید ، همه با قوام برابر. سریعترین مدل ، بند ناف All-Clad ، فقط در هشت ثانیه تخم مرغ و روغن را امولسیون می کند و کمترین سرعت آن 24 ساعت طول می کشد اما اگر 16 ثانیه یک معامله گر باشد ، به هر حال احتمالاً شما بیشتر از نوع شخص دوک هستید. گرانترین واحد ما ، که در هر کار دیگری به طرز وحشتناکی شکست خورد ، حداقل می تواند سس مایونز کند.

تست کرم شلاق
[بالا]

با استفاده از گوشت کوب غوطه وری برای شلاق خامه در یک ظرف پلاستیکی روشن
برای پر کردن سریع و آسان کرم مانند شامپو برای تکمیل یک ساندویچ ، یک گوشت کوب غوطه وری ابزار مناسبی است. * خیلی سریعتر از شلاق زدن کرم به روش سنتی است و ساده تر از راه اندازی میکسر ایستاده یا میکسر برقی است. ما می خواستیم صلاحیت هر گوشت کوب غوطه وری را در پردازش یک و نیم فنجان خامه آزمایش کنیم ، زمان بندی هر مدل برای انجام این کار و داوری ثبات نهایی محصول چقدر است.

  • از نظر فنی ، شما نمی توانید خامه ای را بدون هوادهی از طریق ضربت شلاق زدن ، دستی یا وصل شده به میکسر ایستاده شلاق بزنید. تیغه صاف یک گوشت کوب غوطه وری (یا پردازنده مواد غذایی ) تقریبا هیچ هوایی را ایجاد نمی کند و چیزی را با دقت بیشتری به عنوان کره نرم توصیف می کند.

همه مخلوط كنندگان توانستند ظرف يك دقيقه كرم را به طور كامل پردازش كنند. All-Clad بند ناف برنده ما بار دیگر سریع ترین بود و پس از تنها 20 ثانیه با ایجاد یکنواخت بافت ، با بودجه هامیلتون بیچ در 32 ثانیه خیلی عقب نمانده بود. آهسته ترین مدلها تقریباً یک دقیقه کامل طول کشیدند ، بیشتر پیروی از روشی که ما توجه داشتیم – شکل سر بیش از هر چیز دیگری در عملکرد غوطه وری برای مخلوط کردن مهم است.

گوشت کوب های غوطه وری با محافظ های تیغه باریک ، به محض شروع شدن به ضخیم شدن کرم ، شروع به تلاش با این کار کردند. این امر منجر به زمان کلی پردازش کندتر ، همراه با اسپاتر و سازگاری ناهموار شد. این مدل های کمتر با یک لایه از کرم مایع به صورت شناور در بالا به پایان رسید و هرگونه تلاش برای ترکیب آن با گوشت کوب غوطه وری ، پردازش بقیه را به خطر انداخت.

مدل هایی با شکل های وسیع تر و منافذ بزرگتر ، کرم را درون یک ظرف به طور یکنواخت تر می چرخانند و منجر به سازگاری بهتر در محصول نهایی می شوند.

آزمون خمیر کاری تایلندی
[بالا]

با استفاده از گوشت کوب غوطه وری Breville برای تهیه خمیر کاری تایلندی در کوزه مخلوط Breville.
[عکس: جوئل روسو]

برای تست نهایی ما ، تصمیم گرفتیم برقی و بریویل All-Clad را با هم گوشت کوبیم ، دو کار برتر در مقابل یکدیگر ، در یک کار بسیار تخصصی: ساخت خمیر کاری تایلندی. این شغلی است که به بهترین وجهی با قدرت خرد کن ملات و گندم مناسب است ، اما به خاطر راحتی (با هزینه نتایج کمی بدتر) ، می توان آن را در یک پردازنده مواد غذایی یا گوشت کوب پر سرعت نیز انجام داد .

ما برای اولین بار از این واقعیت آگاه شدیم که شما می توانید با موفقیت یک خمیر کاری تایلندی را با استفاده از Breville Control Grip بطور خاص از این ویدیوی YouTube 2017 از Hot Thai Kitchen تهیه کنید . آنچه ما می خواهیم بدانیم این است که آیا یک گوشت کوب غوطه وری با عملکرد مشابه نیز می تواند این کار را انجام دهد.

آن دسته از شما که پخت و پز تایلندی را می شناسید به سرعت تشخیص می دهید که دسته خمیر تست ما از بین نمی رود برخی از مواد اساسی مانند خمیر میگو وجود داشته باشد و از گلهای تازه به جای غذاهای خشک مجدداً (یا پودر فلفل قرمز ، مانند فیلم YouTube) استفاده می کند. دلیل این امر این است که هدف ما ایجاد خمیر کاری واقعی تایلندی نیست ، بلکه در عوض این است که ببینیم گوشت کوب چگونه می تواند مواد کاملاً سخت و فیبر ، مانند لیموترش ، گالانگال ، خلال خام و برگهای آهک ماکاروت را کنترل کند. اگر آنها می توانستند به این مواد رسیدگی کنند ، مطمئناً می توانند یک خمیر کاری مناسب را با هم جمع کنند.

ما بودجه و انتخاب های بی سیم خود را از این برنامه خارج کردیم ، زیرا این یک کار به خصوص خواستار خطرناک است که باعث سوزاندن آنها می شود.

دو نمونه خمیر کاری تایلندی به صورت جانبی در یک صفحه سفید پخش می شود. در سمت چپ ، All-Clad مواد سخت را خرد می کند ، اما غلاف های طولانی تر از فیبر به همراه دانه ها باقی می مانند. در سمت راست ، برویل همه چیز را کاملاً خرد کرد ، و تنها دانه های فلفل از پره های آن فرار می کند.
سمت چپ: خمیر کاری ساخته شده توسط گوشت کوب All-Clad ، که مواد سخت را خرد می کند اما رشته های طولانی تر از فیبر را به همراه دانه ها پشت سر می گذارد. درست: خمیر ساخته شده توسط Breville ، که همه چیز را کاملاً خرد کرده است ، فقط دانه های فلفل می توانند تیغه های آن را فرار کنند. [عکس: جوئل روسو]

آنچه جالب به نظر می رسید جالب بود ، زیرا نشان داد که این دو مخلوط با هم متفاوتند. مانند گوشت کوب سنتی ، All-Clad گرداب ایجاد می کند ، مواد غذایی و مایعات را قبل از بیرون آمدن دوباره به داخل پره ها می کشاند. این می تواند آن را بسیار قدرتمند و سریع جلوه دهد ، اما اثربخشی آن به داشتن مایعات کافی برای ایجاد جریان گرداب متکی است.

با وجود مواد بسیار خشک تر خمیر کاری ، All-Clad زمان سخت تر پردازش مداوم داشت. به آنجا رسید ، نوع ، اما حتی پس از مخلوط شدن طولانی ، هنوز هم رشته های طولانی از الیاف در رب دیده می شدند.

از طرف دیگر ، Breville به طور عمدی طراحی شده است تا جلوی آن گرداب را بگیرد. درعوض ، بیشتر مانند چکش عمل می کند (به دلیل عدم مقایسه بهتر) ، نیاز به یک حرکت دستی به سمت بالا و پایین دارد که آن را تا زمانی که کارش انجام شود ، درون و بیرون از غذا فرو می برد. هنگامی که ما این تفاوت طراحی را فهمیدیم ، متوجه شدیم که Breville یک کار چشمگیر در مخلوط کردن این مواد فیبر و خشک را به یک قوام خوب انجام داده است.

چگونه ما برندگان خود را انتخاب می کنیم
[بالا]

بالای پایه گوشت کوب غوطه وری All-Clad ، شماره گیری سرعت متغیر را نشان می دهد
اکثر گوشت کوب ها می توانند کارهای کم وزن را انجام دهند ، از جمله تهیه مایونز یا کرم “شلاق” ، حداقل با قاطعیت. آزمایشاتی که واقعاً آنها را از هم جدا کرد ، آنهایی بودند که به ترکیب شدیدتری نیاز داشتند.

برای کارهای سخت تر ، گوشت کوب مفتول All-Clad و Breville بهترین بودند. عکس های برتر ما سوپ پوره کاملاً صاف و یخ خرد شده ای را با سهولت تولید می کنند. اگر قصد دارید از گوشت کوب خود به طور عمده برای کرم مایو و شلاق استفاده کنید ، بودجه همیلتون ساحل و همچنین و بعضی اوقات بهتر از بسیاری از مدل های با قیمت بالاتر. در حقیقت ، گرانترین واحد که بارها و بارها در آزمایش قرار گرفته است ، پس از آزمایش انجام می شود.

بر اساس آزمایشات ما ، نتیجه گرفتیم که هنگام خرید گوشت کوب غوطه وری ، یا باید بالا بروید یا پایین بروید. اگر شما از چلچراغ مهم نیستید و می خواهید گوشت کوب غوطه وری که می تواند همه این کارها را انجام دهد ، برای گوشت کوب مفتول All-Clad یا Breville بهار بخرید. در صورت نیاز به مکمل گاه به گاه بیشتر در گوشت کوب countertop قدرتمند خود ، سریع و آسان برای استفاده ، سپس انتخاب بودجه ما را بگیرید. این می تواند با بهترین موارد بقیه آویزان شود. و اگر یک راه اندازی سیم بی سیم برای شما با ارزش است ، واحد قابل شارژ All-Clad در هر کار به خوبی انجام می شود.

The Powerhouse: گوشت کوب مخلوط از فولاد ضد زنگ All-Clad
[بالا]

گوشت کوب فولاد ضد زنگ All-Clad
چیزی که ما را دوست داشت: تمام چادری فولاد ضد زنگ غوطه وری بلندر اغلب نتایج تولید شده مقایسه با کسانی که از یک گوشت کوب آشپزخانه. این کرفس به راحتی سوپ را از بین برد ، هرچند که باعث ماندن چند الیاف ولگرد در منافذ آن شد. این کار کارهای سبک ، مانند پردازش کرم و درست کردن مایونز ، تقریباً فوراً انجام داد ، اما کارهای دشوار مانند خرد کردن یخ و پودر کردن یخ ، تقریباً به همان سرعت انجام شد.

این مدل دارای وسیع ترین محافظ تیغه از تمام مواردی است که ما آزمایش کردیم ، با قطر سه اینچ ، در نتیجه تیغه ای در معرض دید قرار می گیرد که قادر است به راحتی قطعات ضخیم یا سخت را خرد و گوشت کوبد. همچنین دارای دریچه های بزرگی است که ضمن مخلوط کردن مایعات ، گرداب تولید می کند. این مجهز به کابل برق فوق العاده بلند و پنج پا است و به شما امکان مانور در آشپزخانه می دهد. برای تنظیم سرعت ، یک شماره گیری آسان برای استفاده در بالا وجود دارد ، و حتی اگر نیاز دارید که آن را به دنده های بالا بکشید ، یک دکمه توربو نیز وجود دارد.

و ، در حالی که این سنگین ترین از گوشت کوب های غوطه وری بود که ما آزمایش کردیم ، با دو و نیم پوند ، ما بیشتر از فرم آن قدردانی می کردیم: دستگیره مخروطی نگه داشتن آن آسان بود ، و گره مخلوط نه اینچی به معنای این بود که می توانید به عمق زیادی برسید گلدان بدون دردسر زیاد

آنچه ما دوست نداریم: اگرچه طراحی ترکه پیچ و تاب ترکیبی روی All-Clad دارای پیکانهایی برای نشان دادن جهت جهتگردانی است ، اما ما دکمه انتشار را که برخی از واحدهای دیگر برای حذف سریع تر داشتند ترجیح می دهیم. پس از برداشته شدن ، میخ گوشت کوب از ماشین ظرفشویی نیست و در واقع توخالی است. سازنده نسبت به ورود آب به گرگ هشدار می دهد ، بنابراین شستشوی دقیق لازم است. (با استفاده طولانی مدت ، فهمیدیم که اگر در آنجا آب کثیف شود ، چقدر می تواند بد بو شود.) این مدل با هیچ پیوست همراه نیست ، اما یک ضمیمه شلاق برای خرید جداگانه در دسترس است.

بسته کامل: گوشت کوب گوشت کوب برقی Breville Control Grip
[بالا]

گوشت کوب گوشت کوب Breville Control Grip Immersion Blender با تمام لوازم جانبی آن (ضمیمه شلاق ، مینی خردکن و مخلوط کردن شیشه با درب)
آنچه دوست داشتیم: ما طرفداران بسیاری از تجهیزات دنده Breville را داریم که آزمایش می کنیم و Control Grip Immersion Blender نیز از این قاعده مستثنا نیست. ناهموار است و دارای یک دستگیره زیبا و طراحی ارگونومیک است و یک محور ترکیبی آسان برای گیره.

این خودرو همچنین دارای لوازم جانبی قابل حمل است و قیمت آن را در مقایسه با سایر انتخاب های برتر منطقی به نظر می رسد. نه تنها گوشت کوب خود را می گیرید بلکه یک ضمیمه شلاق ، یک مینی خردکن و یک شیشه مخلوط بزرگ نیز دریافت می کنید. لپ تاپ های کوچک به طور مرتب داخل شیشه مخلوط برای ذخیره سازی لانه می شوند ، در حالی که در هنگام مخلوط شدن ، این درب وظیفه مضاعف را به عنوان پایه غیرقابل استفاده انجام می دهد.

برویل در تمام آزمایشات ما عالی بود. برای کسانی از شما که نسخه قبلی این بررسی را خوانده اند ، ممکن است به یاد داشته باشید که این تصور اولیه ما نبود. اما ، همانطور که در بالا گفته شد ، آزمایش بیشتر ما را به این نتیجه رسانده است که موفقیت با کنترل کنترل Breville بستگی به درک چگونگی عملکرد آن دارد- وقتی این کار را کردید ، چیزهای زیادی را پیدا خواهید کرد که نمی تواند انجام دهد.

بر خلاف دیگر گوشت کوب های غوطه وری که گرداب ایجاد می کنند تا مواد را درون تیغه های چرخشی بپیچانیم (دقیقاً همانند گوشت کوب برقی) ، Breville طوری طراحی شده است که گرداب ایجاد نمی کند. این یکی از ویژگی های آزار دهنده تر گوشت کوبنده های چوب را از بین می برد ، این است که آنها خود را سرسختانه به کف رگ مکش می کنند. برای آمیختن صحیح با Breville ، باید آن را به همه و اطراف و بالا و پایین حرکت دهید. انجام این کار به خصوص دشوار نیست ، به خصوص که شما مجبور نیستید علیه آن دسته از نیروهای مکش بجنگید.

آنچه ما دوست نداریم: اگر فضای کمتری دارید ، تمام لوازم جانبی آن می توانند بیشتر از مزاحمت باشند.

مخلوط کردن در بودجه: گوشت کوب دست 2 سرعته Hamilton Beach
[بالا]

گوشت کوب دست 2 سرعته Hamilton Beach
آنچه دوست داشتیم: با قیمتی بیش از یک و نیم پوند ، وزن سبک مخلوط دار دو سرعته همیلتون بیچ و سبک وزن خود را در کنار مدلهای بسیار گرانتر در دورهای مختلف آزمایش برگزار کرد.

محافظ تیغه ای دو و نیم اینچی ، همراه با دریچه های بزرگ ، گرداب قابل توجهی ایجاد کرده و کار سریع پوره ها ، خامه های شلاق و حتی یخ را انجام می دهد. این سوپ و همچنین برخی از مدعیان جدی دیگر را با هم مخلوط کرد ، اما در بخشی از هزینه. طراحی ریز و درشت آن و نگه داشتن آن باعث راحتی آن می شود – این ابزاری است که بدون فکر دوم به آن خواهید رسید.

ساحل همیلتون همچنین به ماسک مخصوص ضرب و شتم برای سفید کننده ها و سفیده تخم مرغ مجهز شده است ، و یک قلاده چلوپ سه لیوان مناسب برای آجیل و سیر است. اتصالات و گره مخلوط از ماشین ظرفشویی بدون قفسه بالا هستند. چوب ترکیبی هشت اینچ طول دارد و به شما امکان می دهد تا به عمق ظروف مختلف برسید.

آنچه ما دوست نداریم: ما از ماندگاری آن در برابر کارهای سخت ، مانند مخلوط کردن یخ برای اسموتی ها مطمئن نیستیم. گره مخلوط تاب هرگز احساس امنیت خاصی نمی کند و بر روی آن کلیک نمی کند و هیچ نشانه دیگری از اتصال ایمن آن ارائه نمی دهد.

بهترین مخلوط بی سیم: گوشت کوب قابل شارژ بی سیم و بدون سیم
[بالا]

گوشت کوب غوطه وری بی سیم All-Clad که با واحد موتور روی پایه شارژ و شافت گوشت کوباری نشان داده شده است.
آنچه دوست داشتیم: گوشت کوب غوطه وری بی سیم ممکن است خیلی به نظر نرسد ، اما در عمل این یک ویژگی خوب است. هرکسی که از مته پلاگین یا اسلحه پیچ به یک باتری مجهز شده است ، می داند که ما در مورد چه چیزی صحبت می کنیم — آزاد بودن در اختیار داشتن ابزار بدون اینکه به دیوار وصل شود یا نگران این باشید که چه موانعی ممکن است وجود داشته باشد. چسبیده در بهبود قابل توجهی است. با توجه به اینکه آشپزخانه ها پر از شعله و مایعات داغ و حوادث دیگری هستند که منتظرند اتفاق بیفتد ، از بین بردن آن بند ناف فقط یک راحتی است. این یک ویژگی ایمنی است

گوشت کوب غوطه وری بی سیم All-Clad ، که فقط از طریق ویلیامز-استونما و خود All-Clad موجود است ، فراتر از انتظارات ما بود. وقتی برای اولین بار از آن استفاده کردیم ، همه آنقدر تحت تأثیر قرار نگرفتیم. ضعیف به نظر می رسید ، به خصوص در مقایسه با همتای پلاگین. اما هنگامی که در آزمایش قرار گرفتید ، عالی بود و با سایر نکات برتر همگام بود. در مدت زمان دو دقیقه یک سوپ به خوبی صاف و ابریشمی درست کرده ، یخ را در 25 ثانیه خرد کرد و در طی 17 ثانیه لوبیا را با رنگ آمیزی مواد غذایی کاملاً پاک کرد.

پایه شارژ آن به یک نقطه دائمی روی میز شما احتیاج دارد که ممکن است برای آشپزخانه های کوچک تر ایده آل نباشد ، اما اگر فضای کافی ندارید ، بسیار خوب است که گوشت کوب همیشه در آماده باشید. هرچه گوشت کوب غوطه وری در مقایسه با نمونه های کانتر مقایسه شود ، هنوز هم نیاز به بیرون کشیدن یک کشو یا کابینت ، و سیم برق جدا نشده و وصل شده است ، قبل از استفاده از آن. با استفاده از گوشت کوب بی سیم All-Clad ، می توانید آنرا بگیرید ، شافت مخلوط را به هم بزنید و بروید.

ما همچنین قفل ایمنی بی سیم All-Clad را دوست داشتیم که به شما نیاز دارد قبل از فشار دادن ماشه بر روی دکمه بالا ضربه بزنید. اگر به محض باز کردن گوشت کوب به زودی به ماشه برخورد نکنید ، واحد دوباره خودش قفل می شود و ماشه کار نمی کند. این یک احتیاط مهم در مورد میکسر بی سیم است ، زیرا شما نمی توانید قبل از شروع میمون زدن در نزدیکی تیغه ، آن را به خاطر ایمنی جدا کنید. مطبوعات ماشه تصادفی حتی بیشتر در معرض خطر با میکسر بی سیم قرار دارند و All-Clad به خوبی با آن ریسک برخورد کرده است.

آنچه ما دوست نداریم: مانند افزونه All-Clad ، سیم بی سیم از لوازم جانبی دیگری برخوردار نیست که با توجه به قیمت آن ناامید کننده است. و صحبت از قیمت ، این چیز ارزان نیست. بدون پنجره ای که می توان آن را تولید کرد ، ما این سوال را مطرح نمی کنیم که آیا قیمت آن عادلانه است یا خیر ، اما با توجه به اینکه قیمت برخی از انتخاب های دیگر ما چقدر مقرون به صرفه تر است ، این هزینه ای است که قابل توجیه برای برخی از افراد دشوار خواهد بود.

رقابت
گوشتکوب برقی چه مارکی خوبه

چند یادداشت سریع درباره دیگر مخلوط های غوطه وری که ما برای این بررسی آزمایش کردیم:

KITCHENAID 5-سرعت بلندر نزدیک به همان قیمت به عنوان برنده تمام چادری مدل طناب دار، اما در آزمایش، با نتایج مشابه به بسیار کم هزینه همیلتون ساحل 2-سرعت تریلد.
مولر فوق العاده استیک بود آخرین طولانی نیست در تست ما: به محض این که ما آن را به یک ظرف آب یخ برای آزمون یخ ترکیب فرو برد، تیغه پاره پاره شد. ما به شدت توصیه می کنیم که به دلایل ایمنی ، این مورد را خریداری نکنید.
CUISINART هوشمند استیک 2-سرعت بلندر و CUISINART هوشمند استیک متغیر با سرعت بلندر مقایسه انتخاب ما بودجه، همیلتون ساحل 2-سرعت بلندر، و برنده طناب دار تمام چادری بود. آنها در هر آزمون با برندگان گردن و گردن بودند ، اما ما ویژگی ایمنی – یک ایده عالی از نظر تئوری را بسیار دشوار دانستیم: شما باید هنگام فشار دادن دکمه پاور ، دکمه باز کردن را فشار داده و نگه دارید ، اما قرار دادن این دکمه ها تقریباً برای همه کسانی که آن را امتحان کردند ، آن را به یک عمل دو دست ناخوشایند تبدیل کردند.
ما بسیار مایل بودیم تا گوشت کوب بامز 2-Speed ​​3-Blade Hand Bamix را آزمایش کنیم ، که در بسیاری از آشپزخانه های تجاری رواج دارد (این گوشت کوب اصلی غوطه وری است). در کمال تعجب ما ، گرچه این مدل گرانترین بود ، اما بارها و بارها در انتهای همه تست های ما به ثمر می رسید. این تلاش برای پوره کردن سوپ و لوبیا ، خرد کردن یخ و حتی تهیه خامه سفید بود.
براون Multiquick بلندر دارای یک ویژگی ایمنی به خوبی طراحی شده، به همراه چند فایل پیوست مفید است. با این وجود ، شکل باریک سر و منافذ کوچک به معنای آن است که برای انجام تست های ما به زمان طولانی ترکیب نیاز دارد.
ProMix توسط فیلیپس خوبی در آزمایش های ما انجام، اما نه بهتر از همه-Clad و BREVILLE؛ با توجه به اینکه قیمت آن دو برابر چقدر نزدیک است ، ما به جای آنها آنها را توصیه می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>