28 می ترسید مرده پس از Solomons کشتی نادیده هشدار طوفان

حداقل 28 مسافران کشتی غرق شدند دریا در طوفان قدرتمند کردن جزایر سلیمان, گزارش, گفت, شنبه, با کاپیتان بی اطلاع او از دست هر کسی تا زمانی که قایق لنگر انداخت.

مسافران عنوان شد از پایتخت هنیرا به غرب هستند’are بیش از 120 متر دور تحت یک دولت برنامه ای برای تخلیه مردم به روستاها در طول جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

MV Taimareho مجموعه بادبان در پنج شنبه شب به عنوان tropical cyclone هارولد با مته سوراخ کردن در Solomons و با پیش بینی آب و هوا هشدار در برابر هر گونه سفرهای غیر ضروری.

اما کاپیتان نادیده گرفته و مشاوره به بادبان, ملت رهبر گفت: به عنوان بازماندگان گزارش داد ده ها تن از مردم شد جاروب دریا با امواج و بادهای قوی. رسانه های محلی قرار داده مرگ و میر در 28.

اما پلیس گفت: آن را غیر ممکن بود به تأیید شماره.

“گزارش اولیه می گویند کاپیتان قایق تا به حال هیچ دانش از دست رفته مردم تا به او اطلاع داده شد که با قایق وارد در مقصد خود را در’are,” پلیس دریایی اداره رئیس چارلز فاکس Sau گفت.

“در این مرحله ما نمی داند که چگونه بسیاری از مردم در حال از دست رفته به عنوان تحقیقات مربوط به این حادثه غم انگیز همچنان ادامه دارد.”

در یک آدرس به ملت نخست وزیر منسی Sovagare گفت: جستجو و عملیات نجات در راه.

“این است که با تاسف به یاد بگیرند که تعدادی از مسافران از دست رفته در دریا پس از شسته شدن در دریا از یک کشتی مسافری که ترک … از هنیرا با وجود چند آب و هوا هشدارهای صادر شده,” او گفت:.

فاجعه مقامات در Solomons که محدود امکانات بهداشتی کشیده شده است به عنوان آنها آماده برای تاثیر coronavirus در حالی که این منطقه بود که توفان گرمسیری طوفان هارولد.

این کشور جزیره ای با جمعیت بیش از 600,000 یکی از رو به کاهش تعداد کشورهای که در آن وجود داشته است هیچ گزارش coronavirus موارد تا کنون.

هارولد بسته بندی بادها تا 160 کیلومتر در ساعت (100 مایل در ساعت), قطع درختان و آسیب دیده خانه های, قبل از رفتن به دور بود و انتظار می رود به شدت قبل از رسیدن به وانواتو اواخر یکشنبه.

گرچه دولت هنوز به اتمام ارزیابی آسیب استرالیا اهدا کرده است Aus$100,000 (US$60,000) فوری اضطراری مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید