دولت در حال ساخت 10 کرور sft فضا از طریق آن معتبر دو اتاق خواب خانه طرح و این ورزش داده است fillip به دیگر صنایع مانند سیمان و فولاد و آهن و شن و ماسه جدا از اشتغال به بیش از 70 ، 000 نفر گفت: وزیر مسکن Vemula Prashanth ردی.

در پاسخ به بحث مطالبات در مجمع روز جمعه گفت: در فضایی که ساخته شده توسط دولت برابر شد مسکن فضای ساخته شده را از طریق تمام پروژه های املاک و مستغلات در Telangana.

یکی می تواند درک این ورزش است که دولت گرفته تا رفتن توسط عظیم ساخت و ساز و آن را کمک به اقتصاد کشور نیز گفت: رد نقد تاخیر از اعضای.

آقای ردی بستری که وجود دارد برخی از تاخیر در ساخت و ساز با توجه به عوامل مختلف از جمله در دسترس بودن فضا است. او گفت که دولت تحریم 2.80 لاخ خانه در سال 2015 با مبلغ سرمایه گذاری ₹18,000 کرور خرج ₹5.40 لاخ در هر واحد در مناطق روستایی و ₹7 لاخ در GHMC منطقه است.

تا کنون مناقصه نامیده شده است برای 1.99 لاخ واحد که 31,231 واحد 50% تکمیل شده و 1.10 لاخ در مراحل پایانی هستند. کار بر روی یکی دیگر از 30000 واحد به زودی شروع خواهد شد, او گفت:.

رئیس جمهوری نیز تصمیم به ارائه کمک های مالی به افرادی که زمین برای ساخت و ساز و روش کار می کردن آقای ردی گفت.

SC وزیر توسعه Koppula Eashwer گفت: سه هکتار زمین برای بی زمین Dalit خانواده یک امر مستمر و دولت تا کنون توزیع 16,138 هکتار به 6,385 خانواده صرف ₹ 707 کرور.

وزیر همچنین ذکر شده طرح های مختلف برای برنامه ریزی طبقات و گفت: رفاه اجتماعی مدارس مسکونی تبدیل شده بود نمادی از غرور و افتخار در سراسر کشور است. دولت خرج می کند ₹55,000 در هر دانش آموز در رقابت با مدارس خصوصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی