3 معتادان به الکل می میرند با توجه به کمبود مشروب

کل مستند های اعمال شده پس از شیوع COVID-19 ثابت کشنده به معتادان به الکل و به خصوص برای کسانی که استفاده می شود به مصرف toddy تقلبی با مواد مخدر مانند دیازپام و آلپرازولام و کلرال هیدرات. سه نفر در اثر متناسب و علائم ترک با توجه به عدم در دسترس بودن toddy در دو روز گذشته.

یکی میانسال فرد بوشان از Mudiraj Galli, Shakuntala از Sainagar و فرد دیگری در Hamaliwadi درگذشت متناسب و علائم ترک. در همین حال گزارش ها از درد و رنج از معتادان به الکل ریختن از سراسر یکپارچه منطقه قدیمی به عنوان بسته شدن toddy و شراب مغازه ها به طور ناگهانی آنها را تکذیب کرد دسترسی به مصرف روزانه. در Beerkur مندل ستاد و همچنین در برخی از محله های فقیرنشین در اینجا برخی از خانم ها شعار دادند و خواستار باز شدن toddy مغازه و گفت که آنها نه خواب. آنها گفتند که آنها مردان بودند رفتار شما با بسته شدن ناگهانی از الکل ها ،

مغز و اعصاب روانپزشک Vishal Akula می گوید او درمان دو تا چهار بیماران مبتلا به علائم ترک در هر روز است. “اگر مشکل شدید باشد بیمار است و احتمال مرگ مگر اینکه او و یا او را به درمان بی درنگ. این سندرم دیده می شود هر دو در زنان و مردان در منطقه به عنوان آنها مصرف toddy روزانه. عقب نشینی ناگهانی از مصرف اثرات آنها بد است,” او می افزاید.

تماس غیر مستقیم سرپرست Naveen چاندرا را تایید نمی کند اما اخبار گفت که گزارش خود را اطلاع می دهد. او همچنین گفت که او در مورد علائم ترک در حال توسعه در الکل و toddy معتادان به جمع C. Narayana ردی و منطقه پزشکی و سلامت افسر Sudarshanam. “هر دو افسران مطمئن ترتیبات برای درمان این بیماران در بیمارستان ها,” او گفت:.

از سوی دیگر موارد غیر قانونی و مخفی فروش مشروب برای دو نرخ رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی. مالیات غیر مستقیم مقامات گفت که آنها در نظر گرفتن همه اقدامات به شدت اجرای این ممنوعیت در طول مستند دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید