3 مرده تخلیه هزاران نفر در جنوب چین سیل

جاری شدن سیل و رانش زمین در جنوب چین منجر به کشته شدن حداقل سه نفر و تخلیه هزاران نفر از مردم, رسمی, رسانه های گزارش شده در ژوئن 23.

چین رصدخانه ملی با صدور یک هشدار برای rainstorms در سراسر گسترده امتداد این کشور برای 24 ساعت آینده.

سیل و رانش زمین شروع تأثیر روستاها و شهرهای جنوب غربی استان گوئیژو در ژوئن 22, دولت, پخش دوربین مدار بسته گزارش شده است. آن را قرار داده و تعداد مرده در سه و تخلیه در بیش از 15 ، 000.

به سمت شمال حدود 40 ، 000 نفر تا به حال به حرکت به زمین بالاتر پس از آبهای گل رز در Qijiang رودخانه وسیع مگا-شهر چونگ کینگ.

فصلی و جاری شدن سیل در این سال بیش از چپ 20 نفر مرده و یا از دست رفته است. مستقیم اقتصادی ضرر و زیان شده اند و تخمین زده می شود بیش از 500 میلیون دلار با مهم صنعت گردشگری در جنوب گوانگشی منطقه به خصوص ضربه.

فصلی و جاری شدن سیل به طور منظم حملات به مناطق پایین تر از چین, سیستم های رودخانه عمده به خصوص کسانی که از یانگ تسه و مروارید به جنوب. مقامات به دنبال کاهش آسیب از طریق استفاده از سدها به ویژه عظیم سه دره ساختار در یانگ تسه.

چین بدترین سیل در سال های اخیر شد و در سال 1998 زمانی که بیش از 2000 نفر کشته و تقریبا 3 میلیون خانه ویران شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>