3 بیشتر سرخپوستان در امارات متحده عربی از دست دادن شغل برای ‘Islamobhobic’ رسانه های اجتماعی پست های

سه سرخپوستان مستقر در امارات متحده عربی یا از کار اخراج شده و یا به حالت تعلیق از شغل خود برای “Islamophobic” پست در رسانه های اجتماعی روز پس از سفیر هند به خلیج فارس کشور هشدار داد که مهاجران در برابر ارسال چنین تحریک آمیز به روز رسانی آنلاین, گزارش رسانه ها گفته است.

آشپز Rawat Rohit, انبار دار Sachin Kinnigoli و نقدی نگهبان که هویت نکردن توسط کارفرمای خود هستند و آخرین اضافه شده به یک لیست از حدود نیم دوجین سرخپوستان که با آن مواجه شده اند اقدام خود را برای رسانه های اجتماعی پست های خلیج فارس اخبار گزارش روز شنبه.

“به نظر می رسد که هشدارهای هند ماموریت یافته است در گوش کر به عنوان لیستی از هند برگشت رو عمل بیش ننگین Islamophobic اظهارات در رسانه های اجتماعی نگه می دارد گرفتن دیگر” آن را گفت.

در آوریل 20, سفیر هند به درهم Kapoor, Pavan هشدار داده بود هند مهاجران در برابر چنین رفتار.

“هند و امارات متحده عربی سهم ارزش از عدم تبعیض در هر زمینه. تبعیض علیه ما اخلاقی پارچه و حکومت قانون است. اتباع هند در امارات متحده عربی باید همیشه به یاد داشته باشید این” او در یک صدای جیر جیر.

بیش از آخر هفته حداقل سه مطلب را از کار اخراج شده و یا به حالت تعلیق پس از حملات خود را پست آورده بودند به توجه کارفرمایان توسط کاربران رسانه های اجتماعی در این گزارش گفت:.

یک سخنگوی Azadea گروه است که در عمل Eataly یک زنجیره ای از بالا پایان, ایتالیایی, رستوران در دبی تایید کرد که Rohit معلق شده بود و رو به رو شده انضباطی شد.

شارجه-بر اساس Pneumics اتوماسیون نیز گفت: آنها خود را به حالت تعليق دار Kinnigoli تا اطلاع ثانوی.

“ما نکردن حقوق و دستمزد خود را و به او گفت که به به کار می آیند. این موضوع در دست بررسی است. ما باید یک سیاست تحمل صفر. هر کسی را به جرم توهین یا تحقیر کسی دین را مجبور به تحمل عواقب” این شرکت مالک نقل است گفت: در این گزارش.

دبی-بر اساس Transguard گروه گفت: آنها باید در پایین ترک خورده یک کارمند که تا به حال نوشته شده چند ضد اسلامی پیام خود را در Facebook صفحه تحت نام Vishal Thakur.

“پس از تحقیقات داخلی واقعی هویت این کارمند تایید شد و او خود محروم امنیت اعتبار فسخ از ما اشتغال و تحویل به مقامات مربوطه طبق سیاست های شرکت. به عنوان این بیانیه او در بازداشت پلیس دوبی” یک Transguard سخنگو در بیانیه ای گفت.

جدید sackings و تعلیق در آمده روز پس از هر دو سابق و فعلی هند سفیران به امارات متحده عربی هشدار داد هموطنان خود را در مورد امارات متحده عربی را سخت نفرت بیان قوانین. هشدارهای مشابهی صادر شده توسط ماموریت در دیگر شورای همکاری خلیج فارس کشورهای.

ماه گذشته شارجه-بر اساس تاجر Sohan Roy مجبور به عذر خواهی برای “ناخواسته صدمه زدن به احساسات مذهبی” خود را از طریق شعر که اشاره به یک مسلمان مذهبی ،

در ماه مارس آشپز Trilok سینگ اخراج شد از یک رستوران در دبی به صورت آنلاین تهدید در برابر یک دانشجو در دهلی نو بیش از نظرات تابعیت متمم قانون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>