3000 لیتر قاچاق مشروب را در وللر

یک شعبه ویژه پلیس تیم نابود 3,000 لیتر تخمیر شستشو و 500 لیتر بە دم مشروب که در آنها تصرف از Kundrani تپه در نزدیکی Odugathur در وللر منطقه.

همیشه از مستند اعلام شد, تقلا برای مشروب در حال افزایش بوده است و مردم در تلاش برای پول نقد در این فرصت زیاده روی در فعالیت های غیر قانونی به بهانه آنها سهام است. داشتن حس این فعالیت ها در روستاها نزدیک به تپه ها و مناطق جنگلی پلیس و مقامات تشدید گشت.

هر لیتر بە دم سهام فروخته شده برای ₹700 به ₹900 و تقاضا در حال افزایش بوده است گفت: یک منبع از Madhanur.

در یکی از حملات شعبه ویژه پلیس تیم در بر داشت 10 بشکه تخمیر شستشو و سهام 500 لیتر مشروب آماده برای عرضه است. معاون سرپرست پلیس V. S. G. Suresh گفت که سنجش از ورود پلیس تیم های غیرقانونی حذفی, فرار از صحنه. تلاش ها برای جلوگیری از قاچاق دم و فروش مشروب در میان مستند, او گفت:.

در تیرووننملی منطقه پلیس پرسنل ره دو چرخ است که در آن مشروب قاچاق می شد در کامیون لوله. در مجموع 420 لیتر قاچاق مشروبات الکلی کشف و ضبط شد از شش نفر در نزدیکی Thanipadi و پنج دو چرخ مورد استفاده برای ارتکاب جرم و جنایت نیز به دست گرفت.

تیرووننملی taluk DSP K. S. Hemachitra و Thandarampattu بازرس K. Bharathi led حمله در Perungulathur, Pondhai و Narayanakuppam مناطق که منجر به تشنج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>