33 درصد فیلم را برانگیخت که در دور ماندن از تئاتر در طول شیوع

با سالن سینما در دهلی نو و پس از آن ماهاراشترا داونینگ پرده, تماشای فیلم باید آخرین چیزی که در هر ذهن فرد است. و 33 درصد از این کشور را به طور منظم تئاتر را برانگیخت به احتمال زیاد به دور ماندن از تئاتر تا این تهدید از رمان coronavirus است کاهش می یابد, ادامه Ormax رسانه ها مطالعه بر روی تاثیر این بیماری همه گیر در تئاتر رفتن رفتار کرده است.

بررسی های انجام شده در سراسر 80 شهرستانها در Hindi-تامیل تلوگو صنایع کمربند بین مارس 12 و 15. این افزایش از 23 درصد در نظرسنجی انجام شده بین ماه های مارس 6 و 8 و 26 درصد در یک انجام شده بین ماه های مارس 9 و 11.

اما 33 درصد هنوز به نظر نمی رسد که بزرگ شکل داده وقاحت از بحران بهداشت و درمان و واقعیت این است که سینما سالن بسته شده است. “این است که مردم درک” گفت: Ormax مدیر عامل Shailesh کاپور. “اگر تئاتر باز شد و یک فیلم است که شما می خواستم به تماشای در حال اجرا بود که شما هنوز هم به دلیل دور ماندن از خطر? روند مهم تر از این تعداد است. این رشد از 26 درصد به 33 درصد در فقط چهار روز است.”

در روزها و هفته به دنبال این رقم به احتمال زیاد به رفتن و حتی بیشتر. “این یک اقدام خوب از وحشت عمومی سطح. بنابراین زمانی که آن متوقف می شود در حال بالا رفتن و یا شروع به پایین رفتن می گویند وحشت سطح نیز پایین می رویم. همه بستگی دارد چگونه بسیاری از موارد جدید تشخیص داده می شوند در هند در چند روز آینده” آقای کاپور گفت. سنبله بود واضح تر این زمان در زبان هندی زبان بازارهای با 39 درصد گفت: آنها را به ماندن به عنوان مخالف به 28 درصد در نظرسنجی قبلی و 26% در یکی قبل از آن. در جنوب هم افزایش قابل توجهی بود — 30% از 21 ٪ و 17 ٪ بود.

در ضمن بمبئی-بر اساس فیلمنامه نویسان انجمن (SWA) به اطلاع اعضای خود را که به صورت آفلاین, اسکریپت, ثبت نام, جدید, پذیرش, روش باید بسته باقی می ماند در SWA دفتر از 16 مارس 31. این SWA حقوقی افسر در دسترس نخواهد بود برای قرار ملاقات یا نه. “در مورد وضعیت مطالبات بیشتر اقدامات پيشگيرانه ما باید اطلاع شما از همان” اخطار گفت. آنلاین, اسکریپت ثبت نام در سایت باید فعال باقی می ماند 24×7.

انجمن فیلم و ویدئو ویراستاران نیز به نام توقف در تمام ویرایش و پس از تولید کار از 21 مارس است.

پیشرو بالیوود, استودیو, Karan Johar را Dharma Productions, معلق اداری و تولید کار تا اطلاع ثانوی. “ما مطابق با تمام اقدامات پیشگیرانه پیشنهاد شده توسط دولت برای به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض ما بازیگران خدمه و کارگران و مخاطبان” آن گفت: در یک بیانیه با امضای: “ما از دیدن شما در این فیلم به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر