33 سرباز ترک کشته شده در سوریه در ادلب

حداقل 33 سرباز ترک کشته شدند که درگیری ها در سوریه را در استان ادلب پس از یک حمله هوایی سرزنش در دمشق با ناتو ینس استولتنبرگ محکوم کردن “بی رویه” حملات رژیم اسد و روسیه است.

ده ها تن از سربازان مجروح شدند و به ترکیه برای درمان Rahmi Dogan, فرماندار ترکیه استان ختای — مرز سوریه — روز جمعه گفت.

این تلفات سنگین در شمال غربی ادلب را پس از هفته رو به رشد تنش ها میان شورشیان حامی آنکارا و دمشق متحد مسکو.

آقای استولتنبرگ “خواست همه احزاب به د-تشدید این وضعیت خطرناک و جلوگیری از بدتر شدن وحشتناک انسانی وضعیت در منطقه” سخنگوی خود را در روز جمعه گفت.

در یک تماس تلفنی با وزیر امور خارجه ترکیه Mevlut Cavusoglu ناتو, دبیر کل “را محکوم کرد بی رویه ادامه حملات هوایی توسط رژیم سوریه و خود را حامی روسیه در استان ادلب” به گفته سخنگوی.

ترکیه خواسته است تا رژیم سوریه برای خروج از ترکیه مشاهده پست ها در ادلب در حالی که مسکو را متهم آنکارا از کمک به “تروریست ها” در سوریه است.

تحت 2018 مقابله با روسیه به معنای آوردن آرامش به ادلب ترکیه 12 مشاهده پست ها در منطقه — اما چندین آمده اند زیر آتش از رئیس جمهور سوریه بشار اسد را نیروهای.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان با عجله تشکیل جلسه اضطراری در آنکارا پس از ادلب حمله.

اردوغان بالا فشار aide, Fahrettin Altun گفت: اردوغان انتقام در برابر همه شناخته شده مواضع این رژیم پس از حمله هوایی.

در بیانیه آقای Altun به نام جامعه بین المللی برای تحقق مسئولیت های خود را برای پایان دادن به خشونت ها در ادلب و رژیم را “جنایت علیه بشریت”.

آخرین حمله به معنی 53 ترکی پرسنل امنیتی کشته شده اند در این استان در این ماه.

وجود تب و تاب فعالیت های سیاسی به عنوان سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه ابراهیم Kalin صحبت با آمریکا و مشاور امنیت ملی, رابرت اوبراین دولت خبرگزاری “آناتولی” گزارش داد بدون دادن جزئیات.

بیشتر غیر نظامیان کشته شدند

جهادگران و ظریف روز پنج شنبه دوباره وارد Saraqeb کلیدی ادلب تقاطع شهر که از دست داده بود پیش از آن در ماه فوریه معکوس یکی از مهمترین دستاوردهای دولت ویرانگر توهین آمیز است.

این ضد حمله می توان در کوتاه مدت به روسیه از حمایت سوریه ادامه داد: به دور تراشه در بخش های دیگر شورشی سنگر گرفتن 20 محلات.

هفت غیر نظامی از جمله سه کودک کشته شدند در رژیم و بمباران ادلب با توجه به ناظر حقوق بشر سوریه اضافه کردن به بیش از 400 جمله مرگ و میر پس از ماه دسامبر است.

شورای امنیت سازمان ملل متحد که در آن مسکو را به طور سیستماتیک وتو آتش بس طرح دوباره ملاقات روز شنبه در میان نگرانی رو به رشد در ادلب شاهد است نه سال جنگ بدترین انساندوستانه.

دولت خبرگزاری سانا اذعان کرد وجود دارد “درگیری شدید” بین ارتش و “گروه های تروریستی در Saraqeb جبهه”.

یک خبرنگار AFP همراه شورشیان به Saraqeb که در آن او در بر داشت یک شبح شهر بمباران کردن ساختمان.

این حمله متقابل به طور موقت معکوس یکی از کلیدی ترین دستاوردهای دولت پس از آن حمله علیه کشور آخرین شورشی تحت محاصره در ماه دسامبر.

پناهندگان ترس

پول نقد در بسته دولت شده بود مشتاق را به طور کامل امن M5 یک بزرگراه که متصل سوریه به چهار بخش اصلی شهرستانها و عبور از Saraqeb.

سوریه رصدخانه گفت: حملات هوایی انجام شد توسط اسد دولت متحد روسیه به شدت مورد انتقاد غرب برای بالا تلفات افراد ملکی از آن برای بمباران.

دولت رسانه ها را متهم کرد که “تروریست ها” راه اندازی ماشین بمب گذاری و حملات انتحاری علیه نیروهای دولتی در تلاش برای بازپس گرفتن این شهر است.

آن گفت: ارتش تحمیل تلفات سنگین بر حمله با وجود حمایت نظامی آن گفت: آنها تا به حال دریافت شده از ترکیه است.

برخی از 950,0000 غیر نظامیان فرار کرده اند دولت توهین آمیز, بالا بردن ترس در آنکارا جدید هجوم پناهندگان.

ترکیه در حال حاضر میزبان بزرگترین تعداد پناهندگان سوری — در حدود 3.6 میلیون نفر — قرار دادن به طور فزاینده ای محبوب بار در خدمات عمومی است.

در این کشور حزب حاکم سخنگوی عمر چلیک گفت CNN Turk پخش جمعه آنکارا شد در یک موقعیت برای “hold” پناهندگان دیگر و به نام اتحادیه اروپا را به انجام بیشتر.

بیش از نیم میلیون نفر از کسانی که آواره از دسامبر کودکان هستند دهها هزار نفر از آنها در حال خواب, خشن, در شمال سوریه را در زمستان سخت.

ناتوانی سازمان ملل متحد

رئیس جمهور ترکیه قول داد جمعه آنکارا نمی خواهد را “کوچکترین گام به عقب” در این بن بست با دمشق و مسکو بیش از یمن است.

آقای اردوغان هشدار داد دولت سوریه برای توقف حملات خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” و به جلو و عقب توسط پایان ماه.

سازمان ملل متحد بارها هشدار داد جنگ در ادلب به طور بالقوه می تواند ایجاد و جدی ترین بحران انسانی پس از جنگ داخلی را شروع و در سال 2011.

نه نفر از 15 عضو شورای امنیت روز چهارشنبه در خواست دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به گام تا دخالت خود را در تلاش برای برقراری صلح در یمن است.

روسیه وتو اغلب با حمایت چین را فلج مزمن سازمان ملل متحد اقدام در سوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>