39 پاکستان کمیسیون عالی مقامات بازگشت به خانه

حداقل 39 مقامات پاکستان کمیسیون عالی خانه بازگشت و در روز سه شنبه منابع دیپلماتیک را تایید کرده اند. این توسعه یک هفته پس از هند و پاکستان خواسته برای کاهش کارکنان قدرت در ماموریت توسط 50 ٪ است.

بعد از ظهر سه شنبه در مجموع 143 اتباع پاکستانی از جمله مقامات و اعضای خانواده چپ از طریق Wagah-عطاری مرز. هند همچنین تخلیه 38 مسئولان کمیسیون عالی هند در اسلام آباد که رسید Wagah روز سه شنبه بعد از ظهر.

متقابل acrimony و بدهبستان اتهامات افزایش یافته بود در هفته های اخیر مربوط به مقامات ارسال شده در ماموریت. در آخرین هفته از ماه مه هند اخراج دو مقام از ویزا بخش از پاکستان ماموریت بعد از پلیس دهلی متهم آنها را از جاسوسی است.

در 15 ژوئن دو مقام شاغل در کمیسیون عالی هند در اسلام آباد ربوده شدند گفته می شود توسط محلی آژانس های امنیتی است. دو نفر از افراد شاغل به عنوان رانندگان Dwimu برهما و پل Selvadhas شد و منتشر شد و همان روز اگر هند با متهم کردن پاکستان از آزار آنها در بازداشت هستند.

هر دو آقای Selvadhas و آقای برهما بازگشت به هند در ژوئن 22.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>