’47 روز’ نقد و بررسی فیلم: محرومیت Satyadev عملکرد وجود دارد ربطی به روت برای

یک moodboard اگر یکی وجود دارد در حالی که کار بر روی داستان و فیلمنامه از 47 روز (در حال حاضر جریان در Zee5) ممکن است یکی از پر مشغله با بسیاری از کرت های فرعی که نیاز به cohesively بافته شده با هم. مواد مخدر و صدا یک Romeo-ژولیت مدرسه بازی و یک طرفه, عشق یک شوهر در تلاش برای درک آنچه خرد خود, خوشحال, خانواده, مشکوک, خودکشی, نا امیدی که ایجاد شده در نیروی انتظامی وجود دارد بسیاری که در این فیلم را نوشته و کارگردانی شده توسط Alireza Maddali اما این پایان می رسد تا به عنوان یک اش شله قلمکار. تنها دلیل برای تماشای آن تا پایان آن منجر مرد Satyadev که همدلانه عملکرد می رود بیهوده است.

دستیار کمیسر پلیس Satyadev (Satyadev Kancharana) در تعلیق پس از یک ماموریت را اشتباه می رود و او را نیز brooding بیش از از دست دادن همسر Paddu (خود ارضایی Prakash). او در توهم و تصور حضور او قادر به آمدن به شرایط با از دست دادن او.

در روز 1 به عنوان داستان آغاز می شود با یک بدن یک جوان شرکت head honcho شوی در Vizag ساحل و پلیس آن را به عنوان یک مورد خودکشی. همه چیز را به نوبه خود زمانی که Satya مظنون به چیزی اتصال این قرار است خودکشی و همسرش. او شروع به تعقیب کوچکترین سرنخ ها و کشیده است به یک وب سایت از اتفاقات مرموز. بیا به آن فکر می کنم این قضیه را ساخته اند و به صورت منطقی و جذاب فیلم است. اما به جنبه های مختلف از رمز و راز آشکار شدن آن احساس می کند مانند تصادفی ایده های کنار هم قرار شد.

47 روز

  • بازیگران: Satyadev Kancharana, Pooja Jhaveri, Roshni Prakash
  • جهت باد: Pradeep Maddali
  • جریان در: Zee5

بهتر تریلر پیشرفت روز خواهد ساخته شده اند تا حرکت نگه داشته و ما را در لبه صندلی. در این فیلم کارت اعلام روز 40 یا 42 تولید ،

حمایت از بازیگران دست و پنجه نرم کردن با ضعیف نوشته شده قطعات و رفتن را از طریق دیالوگ و عبارات فقط به این دلیل آنها را به. کنجکاو و مشکوک به نظر می رسد از برخی از آنها به سادگی از چیزی شوم. ما نمی دانیم که مختصر به آنها داده می شود. اما تا به حال برخی از این شخصیت ها رفتار طبیعی آن ممکن است اضافه شده به غرور تا آخر را نشان دهد.

نهایی پیچ و تاب و باعث می شود یک نقطه در مورد یک بخش از نیروی کار تحمل فشار از تحقير بودن در تمسخر توسط قدرت بود. اما قسمت نیست و باید آن تاثیر مورد نظر. این بازیگر که نقش این بخش دریا می رود و پس از آن ما نشسته و از طریق تعدادی از حوادث بی توجه در این فیلم ناراحت می شود.

این بخش از “رمز و راز دختر’ به ارمغان می آورد با آن بیشتر sub-توطئه — آزار جنسی در دوران کودکی, عاشقانه های زندگی در ارتباط است که می رود ترش… 47 روز گزش کردن بیشتر از آن می تواند جویدن.

Raghu Kunche موسیقی با این نسخهها کار در یک زن و شوهر از آهنگ ها. عنوان فراخوانی خاطرات K Balachander را 47 Rojulu بازیگران Chiranjeevi و Jayaprada اما متاسفانه هیچ چیز وجود دارد بسیار به ریشه در این فیلم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>