49 مورد گزارش در حسن

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 عفونت عبور 500 در منطقه حسن در روز دوشنبه. با 49 مورد گزارش شده در این روز تعداد کل موارد می ایستد در 541. تا کنون این بالاترین تعداد موارد گزارش شده در یک روز. بسیاری از میان کسانی که آزمایش مثبت امروز بودند سلامت کارگران است.

معاون کمیسر R. Girish در یک ویدیو بولتن اطلاع مردم به رسانه ها که در میان آنها 36 نفر در حال ساکنان و حسن و شش از Channarayapatna taluk چهار از سکلشپور دو از Belur و یکی از Holenarsipur.

تمام بیماران منتقل شده اند به COVID بیمارستان در حسن. به عنوان در دوشنبه 278 تحت درمان هستند در حالی که 255 مرخص شده. تا کنون هشت نفر از عفونت در این منطقه است.

صفحه اصلی جداسازی

DC گفت: به عنوان در هر دستورالعمل تازه از دولت این COVID-19 بیماران آلوده کسانی که زیر سن 60 سال با هیچ نشانه ای خواهد بود از خانه جدا شده است. دولت های منطقه خواهد بود پس از این راهنما. بیماران خواهد بود جدا شده و در خانه تنها پس از یک تیم از مقامات چک کنید اگر وجود دارد یک اتاق جدا با توالت امکانات موجود در خانه است. “من درخواست تجدید نظر به مردم برای همکاری با دولت های منطقه در اجرای دستورالعمل جدید. همسایگان نیاز به نگرانی در مورد ایمنی خود را” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>