5,000-10,000 مردم ‘احتمال’ باید COVID-19 در انگلستان: دولت

بریتانیا روز پنجشنبه گفت: تا به 10000 نفر در بریتانیا می تواند با آلوده رمان coronavirus به عنوان آن را اعلام کرد اقدامات جدید برای کاهش سرعت گسترش شیوع.

همچنین به عنوان خوانده شده | بریتانیا, وزیر بهداشت آزمایش مثبت برای coronavirus

دولت مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel گفت: وجود دارد در حال حاضر 590 موارد تایید شده بود اما “خیلی بیشتر احتمال دارد ما جایی بین 5000 و 10000 نفر آلوده”.

بریتانیا شد “حدود چهار هفته” در پشت سطح از موارد در حال حاضر دیده می شود در ایتالیا و دیگر کشور بدترین ضربه در اروپا او اضافه شده است.

آقای blue palace hotel صحبت شد پس از نخست وزیر بوریس جانسون به نام شیوع است که تا کنون به کشته شدن 10 نفر در بریتانیا “بدترین بحران بهداشت عمومی برای نسل” و هشدار داد آن را بدتر.

“بسیاری از خانواده ها در حال رفتن به از دست دادن عزیزان خود را قبل از زمان” او در یک کنفرانس خبری گفت در خیابان داونینگ ،

او اعلام کرد اقدامات جدید برای مبارزه با گسترش سریع این ویروس توصیه هر کسی با COVID-19 علائم باقی می ماند در خانه به مدت حداقل هفت روز است.

او همچنین گفت: مدارس خواسته خواهد شد که برای لغو سفرهای خارجی و افراد مسن و یا کسانی که در سلامت فقیر گفته شد نه برای رفتن بر روی کشتی های کروز.

حرکت طراحی شده است برای به تاخیر انداختن اوج ویروس برای کاهش فشار بر دولت-اجرای خدمات بهداشت ملی است که در حال حاضر کشیده شده توسط زمستان شیوع بیماری آنفلوآنزای.

کشش اوج بیش از یک دوره طولانی تر به معنی “بیشتر تخت و زمان بیشتری برای تحقیقات پزشکی… بنابراین جامعه بهتر قادر به مقابله” آقای جانسون اضافه شده است.

انگلیسی لیگ برتر گفت: بیشتر اقدامات شد و به احتمال زیاد در هفته های آینده از جمله امکان لغو تجمع جمعی از جمله رویدادهای ورزشی.

انگلستان مقامات بهداشت گفت: بیشتر از 5000 تا 10000 نفر نخواهد بود آگاه باشید که آنها COVID-19 اما روشن بود که این ویروس در گردش در جامعه است.

همچنین بخوانید : COVID-19 | تماس های بریتانیا در ورزش بدن پخش به بحث در مورد برنامه می گویند منابع

پاسخ بریتانیا مورد انتقاد قرار گرفته است برای رفتن تا آنجا که به کشورهای دیگر از جمله ایتالیا است که دیده می شود شهرهای بزرگ و تهدید و مدارس و مغازه ها تعطیل و مسافرت ممنوع است.

آقای جانسون بارها اصرار داشت که شستن دست است که بهترین دفاع در برابر ابتلا به ویروس و حفظ دولت است که خود را هدایت علمی مشاوران.

او تصریح کرد: روز شنبه که دانشمندان توصیه می شود در برابر تعطیلی مدارس و حتی به عنوان همسایه ایرلند تعطیل تمام مدارس مهد کودک و امکانات و ممنوع اعلام جرم کرده است.

“مدارس باید تنها بسته اگر آنها به طور خاص توصیه به انجام,” او گفت.

به طور جداگانه و اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: تفویض مدیریت در ادینبورگ توصیه ممنوعیت تجمع جمعی از جمله فوتبال و راگبی, از شنبه.

اما آقای جانسون و مشاوران او را متوقف کوتاه از زیر کت و شلوار و گفت: خطر از جمعیت کمتر از در سالن های کوچکتر.

روز چهارشنبه یک مقام ارشد سابق در بهداشت عمومی انگلستان دولت را متهم به خوشنودی است.

“اگر این شرکت گسترش راه آن به نظر می رسد به احتمال زیاد به گسترش وجود دارد نمی خواهد به اندازه کافی تخت بیمارستان و مردم را nursed در خانه” جان اشتون گفت: تلویزیون بی بی سی.

“ما باید بدست گرفتن در این یک ماه پیش.” آقای اشتون انتقاد به شرح زیر است که از سردبیر مجله پزشکی لانست ریچارد هورتون که متهم آقای جانسون و وزیر بهداشت مت هنکاک “بازی رولت با مردم”.

او گفت: بیشتر تهاجمی “اجتماعی فاصله و بسته شدن سیاست” شده است و هر چه زودتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>