شش مقامات پاکستانی شده اند به حالت تعلیق برای کلیک کردن بر روی یک عکاسی از خود با همکار خود که آزمایش مثبت بود برای coronavirus با توجه به گزارش رسانه ها در روز دوشنبه. به عنوان در یکشنبه coronavirus همه گیر ادعا کرده است چهار نفر و آلوده بیش از 750 نفر در پاکستان است.

معاون کمیسر خیرپور به حالت تعلیق شش مقامات درآمد از مناطق مختلف منطقه برای کلیک کردن بر روی یک عکاسی از خود با همکار خود که آزمایش مثبت بود برای coronavirus طلوع نیوز گزارش داد.

Roads and rail lines sit empty during public restrictions due to the coronavirus in Karachi, Pakistan, Pakistan, March 20, 2020. The vast majority of people recover from the virus. According to the World Health Organization, most people recover in about two to six weeks, depending on the severity of the illness.

جاده ها و خطوط راه آهن نشستن خالی در طول, عمومی, محدودیت با توجه به کروناویروس در کراچی پاکستان, پاکستان, مارس 20 سال 2020 است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس. با توجه به سازمان بهداشت جهانی بسیاری از افراد بهبود می یابند در حدود دو تا شش هفته بسته به شدت بیماری است. | عکس های اعتباری: AP

 

آلوده شده به تازگی از ایران را گفت.

به نقل از یک مقام رسمی ضروری برای توسعه در این گزارش گفت: شش تا به حال پرداخت مراجعه به همکاران خود در خانه خود را به عنوان یک ژست حسن نیت بیش از بازگشت از حج بعد از تقریبا یک ماه.

“در آن زمان او بود تا هر گونه علائم این ویروس نه شکایت کرده بود در مورد هر unwellness. به عنوان یک روند و این روزها تمام شش همکاران و میزبان در زمان عکاسی از خود. تعداد کمی از آنها بعد از آن نوشته شده است که تصویر در رسانه های اجتماعی خود را حساب. هنگامی که مرد آزمایش مثبت چند روز پیش تمام کسانی که با او در تماس بودند که خال خال و جدا” این مقام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی