دولت را تحریم 60 نسل جدید دوره های آموزشی برای بهترین اجرای کالج ها در دولت به طلیعه چیزی بودن در یک بسیار مورد نیاز تجدد از بخش آموزش عالی.

اعلام کرده است که در بر داشت یک جایی در میان کشت و تخصیص بودجه برای آموزش عالی و ویژگی های آموزش و پرورش بخش خواهد اطمینان حاصل شود اولویت برای دوره ای که در حال inter-disciplinary در طبیعت است.

در حالی که در این دوره به معنای اختصاص داده شده برای کالج که در حال مدرج “پلاس” توسط NAAC این شرط خواهد بود آرام برای دولت اجرا نهاد. یک کمیته به ریاست اصلی وزیر آموزش عالی وزارت را مورد مداقه قرار دادن برنامه های ارائه شده توسط کالج ها.

میراث و تخصص در افراد خاص تعدادی از معلمان و وضعیت در نزدیکی دانشکده ها در نظر گرفته خواهد شد برای اعلام دوره های آموزشی. پست ها دائمی برای اجرای دوره های آموزشی ایجاد خواهد شد تنها پس از پنج سال خود را راه اندازی.

در حالی که این طرح مبلغ سرمایه گذاری برای بخش آموزش عالی است ₹493 کرور و برای ویژگی های آموزش و پرورش بخش آن است ₹210 کرور. در سخنرانی خود وزیر دارایی T. M. Thomas اسحاق گفت: KIIFB-تامین زیرساخت های توسعه از کالج ها و دانشگاه ها خواهد بود به اجرا در 2020-21.

در میان آنها ساخت و ساز از یک ₹100 کرور روپیه ارزش آزمایشگاه پیشرفت در کوچین دانشگاه علم و صنعت. تخصیص اعم از ₹50-100 کرور خواهد شد اختصاص داده شده برای دانشگاه های دیگر. علاوه بر این یک طرح برای نوسازی آزمایشگاه در همه دولت کالج ها نیز راه اندازی می شود.

با توجه به کمبود معلمان برای دوره های که تحریم در سالهای اخیر دولت ایجاد خواهد شد از 1000 پست در ماه مارس به آدرس کمبود.

این خانه اجدادی از کشور اولین راه آهن وزیر و اقتصاددان مشهور جان Matthai که در حال حاضر قرار دارد ماهواره ای مرکز Calicut دانشگاه در تریسور خواهد بود بازسازی و توسعه به عنوان یک بنای یادبود برای اشاره به نسل اول اقتصاددانان از جمله P. J. Thomas, V. R. Pillai, Padmanabhan Pillai و K. N. راج. اقتصاددان M. A. Oommen خواهد بود رئیس مشاور برای این پروژه است.

در حالی که توضیح در صندوق اعتبارات برای دانشگاه های مختلف وزیر با اشاره به این که طرح های غیر از برخی از دانشگاه ها باقی مانده است کم است. او مطمئن به منظور افزایش سهام پس از توجه به جنبه های مختلف از جمله وضعیت مالی دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی