66 درصد از مدارس خصوصی با استفاده از WhatsApp: بررسی

تصویر محبوب مدرسه خصوصی آموزش و پرورش در زمان COVID-19 مرفه کودک با استفاده از یک لپ تاپ برای زوم کلاس. در واقع بیش از دو سوم از مدارس خصوصی ارزیابی در بررسی اولیه توسط میدان مرکزی بنیاد (CSF) با استفاده از WhatsApp, احتمالا روی یک مشترک تلفن به حالت اصلی برای آموزش و یادگیری در طول بیماری همه گیر. بیش از 80 درصد از معلمان در این مدارس پرداخت نشده است و بعد از ماه مارس آن را در بر داشت.

اولیه نظرسنجی از حدود 90 ذینفعان به منظور بررسی تاثیر COVID-19 در مدرسه خصوصی سیستم بخشی از گسترده تر گزارش در مورد وضعیت این بخش توسط CSF و programme منتشر شده از طریق یک وبینار در روز چهارشنبه.

بودجه مدارس

“تقریبا نیمی از دانش آموزان در حال ثبت نام در مدارس خصوصی در هند امروز. بسیاری از این نخبگان مدارس; 70 درصد از دانش آموزان پرداخت کمتر از ₹1000 در هر ماه و 45 درصد کمتر از ₹500 در هر ماه. حدود سه چهارم از کودکان در مناطق شهری هند رفتن به مدارس خصوصی” گفت: CSF بنیانگذار و رئیس Ashish Dhawan.

همچنین بخوانید: آموزش در زمان COVID-19

با توجه به این که بسیاری از اقشار کم درآمد پدر و مادر صبر کنید تا ماه مارس-آوریل, در این زمان از سال-پایان آزمون به پرداخت هزینه سالانه برای سال گذشته را مستند بدان معنی است که بیش از نیمی از صاحبان مدرسه مورد بررسی را فراهم نشده هزینه ها اعم از ₹4 لاخ به ₹4.8 کرور دلیل از سال قبل است. “از حدود 3,900 بودجه مدارس که من شده اند ردیابی 58 درصد می گویند که آنها دریافت نکرده یکی paisa در هزینه های پس از این مستند گفت:” Kulbhushan شارما رئیس ملی انجمن مدارس مستقل است که 70,000 مدارس خصوصی به عنوان اعضای آن است.

همچنین بخوانید: چرا e-learning نیست یک راه حل پایدار به COVID-19 آموزش و پرورش بحران در هند

“ما درک می کنیم که خانواده ها در بحران به دلیل مستند. اما زمانی که دولت و دادگاه دستور داد که هیچ هزینه جمع آوری می شود به دلیل این که چه چیزی آنها را از ما انتظار دارند انجام دهید ؟ اگر هیچ هزینه وجود دارد چگونه می خواهد به ما پرداخت حقوق ؟ وجود دارد 3 کرور معلمان و دیگر کارکنان وابسته به مدارس خصوصی. باید آنها را از گرسنگی مردن پرسید:” آقای شارما که در حال حاضر در راه اندازی این گزارش.

وی از مرکز و دولت را به پدر و مادر از مدرسه رفتن کودکان مستقیم به نفع نقل و انتقالات (DBT) به منظور پرداخت هزینه. “در یک ₹20 lakh کرور بسته محرک چرا هیچ هزینه برای آموزش و پرورش مدرسه? این است که کیفیت آموزش و پرورش واقعا یک اولویت یا نه ؟ اگر مدارس خصوصی ورشکسته که در آن خواهد شد و آن دسته از دانش آموزان به مدرسه پس از COVID؟”

انتشار گزارش, NITI Aayog اجرایی آمیتا کانت گفت: کشورها باید اطمینان حاصل شود که بازپرداخت برای دانش آموزان از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش باید پرداخت شود بی درنگ به مدارس خصوصی.

او همچنین متمرکز در دراز مدت سیاست تغییرات مورد نیاز برای حمایت از این بخش موافقت با CSF توصیه برای تغییر در تمرکز از مقررات ورودی مانند هزینه حقوق زمین و زیرساخت ها برای نظارت از نتایج یادگیری به جای. مجوز رسمی سیستم برای مدارس خصوصی نیز آوردن شفافیت و پاسخگویی به بخش, او گفت:, و اضافه کرد که NITI Aayog در حال آماده سازی یک مقاله به کار بر روی مدل یک چارچوب قانونی برای دولت به دنبال دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>