68 خارجی قرنطینه در کلم

دو ایتالیایی و 66 دیگر خارجی ها ماندن در ماتا Amritanandamayi ریاضی و کلم را معطوف شده به قرنطینه مرکز کنترل کلم دولت های منطقه در ریاضی خود را زیر ظن نقض قرنطینه و نظارت پروتکل های.

“پریما نظر می رسد که بوده است نه انطباق کامل قرنطینه و نظارت پروتکل در ریاضی” B. Abdul Nasar با کلم منطقه جمع آوری گفت هندو.

دولت های منطقه است ارسال سواب گلو خارجی برای COVID-19 انجام شد. آن را ممکن است یک یا دو روز برای نتایج برای رسیدن به آزمایشگاه در حال آب گرفتگی با نمونه. تا به حال هیچ یک در بازدید از گروه توسعه هر گونه علائم بیماری, او گفت:.

اولین مجموعه از خارجی ها از جمله کسانی که از COVID-19-آمار کشورهای وارد در ریاضی در آخرین هفته از ماه فوریه است. ایتالیایی ها آمد و در مارس 4 و 5 و آخرین دسته ای وارد شده در مارس 7. اگر آنها ماندن در ریاضی و طی 20 روز, اطلاعات شخصی و قرنطینه و نظارت پروتکل بازدید کنندگان به طور کامل به اشتراک گذاشته شده توسط ریاضی با مقامات مربوطه. آن را تنها در 22 مارس که جزئیات کامل در دسترس ساخته شد. از این رو آنها معطوف به قرنطینه مرکز کنترل دولت منطقه قابل اعتماد منبع گفت.

دولت در زمان شارژ از قرنطینه پس از احضار ریاضی مقامات به دفتر منطقه جمع آوری و به دست آوردن اطلاعات از آنها. اتفاقا ریاضی متوقف شده بود دارشان از ماتا Amritanandamayi به جانبازان در مارس 6, پس از گزارش وقوع ظاهر.

رفتن با اظهارات زندانیان و بازدید کنندگان خارجی ها رفته بود از ریاضی و تاسیس تماس با هر کسی. آنها محدود خود را به ریاضی. این جنبه باید بررسی شود. چالش قبل از دولت این است که برای انجام تماس ردیابی برای نزدیک به 2000 دائمی زندانیان ریاضی جمع گفت.

منطقه افسر پزشکی و کلم درآمد بخشی افسر خواسته شده است به پرس و جو در به گزارش ساقط در پروتکل. جزئیات قرنطینه اقدامات ارائه شده توسط ریاضی را نیز بررسی می شود. اقدامات قانونی از جمله نیایش از اپیدمی بیماری های قانون سال 1897 در نظر گرفته خواهد شد پس از اخذ گزارش, او گفت:.

ریاضی روشن

ریاضی شده است از نزدیک زیر بهداشتی از مقامات با توجه به ارتباطات صادر شده توسط ریاضی.

58 خارجی که رسیده ریاضی پس از 25 فوریه قرار داده شده است در قرنطینه به عنوان دستور توسط دولت است. هر چند هیچ یک از آنها را توسعه داده است هر گونه نشانه ای از بیماری آنها باقی می ماند در داخل خانه و اجتناب از تعاملات. آنها همچنین در معرض آزمایشات پزشکی این ارتباط گفت.

تمام اطلاعات مربوط به کسانی که شده اند در قرنطینه ریاضی و اقدامات احتیاطی انجام شد ابلاغ به مقامات از جمله منطقه افسر پزشکی. این گزارش که ریاضی نیست به دنبال اقدامات احتیاطی بودند بی اساس آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید