680 رزرو برای نقض مستند در Kurnool

مقامات منطقه ثبت نام کرده اند 202 مورد در برابر 680 نفر برای نقض این مستند علاوه بر تصرف 338 وسایل نقلیه در سراسر منطقه است.

در یک پیشنهاد برای جلوگیری COVID-19 مقامات مرتب شده اند انزوا امکانات با 1,600 تخت در این منطقه است. در Kurnool دولت به طور کلی بیمارستان (GGH) و 200 تخت جداسازی مرکز تاسیس شده است.

دولت نیز مطلع بیمارستان برای مصرف در COVID-19 موارد مثبت. این Santiram کالج پزشکی و بیمارستان عمومی در نندیل با 36 پنکه Visawabharati بیمارستان عمومی در Kodumur مندل با دو هواکش و Kurnool GGH با دو هواکش هم باید در مجموع 2500 تخت و 40 هواکش.

معلق

در ضمن منطقه جمع آوری G. Veerapandian به حالت تعلیق آدونی معاون منطقه پزشکی و سلامت افسر دکتر Ranga Naik روز جمعه برای سهل انگاری. افسر گفته بود انگار که به دلیل راه اندازی یک جداسازی بخش در یممیگنور شده است به تعویق افتاد.

جدا از توقف همه بین دولت سفر مقامات همچنین مطمئن ساخته شده است که هیچ بین منطقه سفر می گیرد. مقامات تاسیس هفت بین دولت و بین منطقه بررسی پست ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر.

مواد غذایی’ تحویل

آقای Veerapandian گفت: افراد سرگردان در این حالت می توانید تماس بگیرید شماره 1902 برای مواد غذایی و دیگر نیازهای اساسی.

مقامات همچنین مطمئن ساخته شده است که سوپر مارکت ها در شهر – اعتماد D-Mart, بزرگ, بازار, Wall-Mart, Jyothi بازار و اسپنسر – تحویل کالاهای ضروری مردم از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر. ترتیبات مشابه نیز در حال انجام در نندیل و آدونی.

به منظور مطمئن شوید که در اطراف شهر در حال ضد عفونی از وزارت بهداشت و آتش نشانی گرفته تا اسپری ضد عفونی کننده. “همان است که در حال انجام توسط شهرداری در منطقه” آقای Veerapandian اضافه شده است.

جمع آوری و کنار شایعات در مورد نظامی بودن مستقر در این منطقه است. مقامات را قوی عمل در برابر هر کسی که گسترش شایعات در این بار تلاش او هشدار داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر