‘7500’ نقد و بررسی فیلم: ربودن اشتباه رفته سرند شده با کلیشه

یک فیلم هیجان انگیز در مورد یک طیاره ربوده شده توسط افراط گرایان اسلامی فریاد “الله اکبر” از آنجا که آنها می خواهند غربی ها برای پرداخت هزینه های مسلمان و میر در سراسر جهان است. برای تلفن های موبایل مانند یک کلیشه اسکریپت نمی کند ؟

اگر 7500 بود و متوسط خود را در فیلم Patrick Vollrath نویسنده و کارگردان (که برنده جایزه اسکار برای او کوتاه همه چیز درست خواهد شد) را اضافه کرده کمی از درام. ما حداقل باید یک قهرمان بالقوه در میان مسافران اقدام به خرابکاری هواپیماربایان’ برنامه. یا آن را می تواند از ویژگی های بیشتر رسوا هواپیماربایان از مارها (#sorrynotsorry Samuel L Jackson).

اما 7500 نیست یک فیلم آمریکایی و بنابراین آنچه ما به جای 90 دقیقه که بازی از داخل کابین خلبان; ما ببینید چه اتفاقی می افتد زمانی که یک آمریکایی اولین افسر (جوزف گوردون-لویت) می آید چهره به چهره با هواپیماربایان تلاش برای سقوط هواپیما خود را.

چه 7500که transponder کد برای یک هواپیما ربایی می کند متفاوت است محدود کردن همه از عمل آن به داخل کابین خلبان. بسیار چند عکس که نمی شامل کابین خلبان و یا گوردون-لویت چهره نشان داده شده است به ما به عنوان دوربین مدار بسته دوربین فیلم. تمام این کمک می کند تا ساخت یک اثر claustrophobic که فوق العاده گوردون-لویت عملکرد تنها کمک می کند تا بالا است. در کنار بازیگر آلمانی کارلو Kitzlinger بود که یک بار یک خلبان خطوط هوایی تجاری ما به یک درمان طیف وسیعی از اختصارات کد و کابین خلبان صحبت مستقیم از پرواز کتابچه راهنمای کاربر به خاطر اصالت.

پرواز از برلین به پاریس در آنچه به نظر می رسد مانند یک پرواز عادی توبیاس الیس (گوردون لویت) به نبرد غیر منتظره تصاحب توسط هواپیماربایان مسلح با چاقو ساخته شده از شیشه ای (می تواند که در گذشته امنیت؟).

7500

  • کارگردان: Patrick Vollrath
  • بازیگران: جوزف گوردون-لویت امید Memar, Aylin Tezel, Murathan Muslu, کارلو Kitzlinger
  • داستان: یک خلبان آمریکایی دعوا کردن یک تیم از هکرها که در تلاش برای گرفتن بیش از پرواز خود را با قصد به سقوط هواپیما

کاپیتان خود را (Kitzlinger) است سختی زخمی در پیشنهاد تصاحب اما او موفق به ناتوان مرد مسئول آن در حالی که مدیریت به بسته درب کابین خلبان و توقف سه نفر دیگر از ورود. او را دوباره به کنترل از دست می دهد و سپس آن را به طور خلاصه اما می شود آن را به عقب دوباره. از طریق این همه, او به یکی از تروریست ها شکاف گردن مسافر و پرواز مباشر, که او نیز اتفاق می افتد که مادر از فرزند خود, چرا که او حاضر به باز کردن درب کابین خلبان.

به تصویر کشیدن به عنوان واقع بینانه که ممکن است تحولات روحی یک شخصیت را به دام افتاده در یک فضای محدود به خصوص تحت فشار زیادی است و یکی از معدود نقاط بالا از 7500.

شما تماشای گوردون لویت را Tobias فریاد, گریه و مشت زدن داخل کابین خلبان به عنوان او می رود از طریق خشم و نا امیدی و اضطراب همه در یک بار. او مبارزه می کند به ماندن آگاهانه و حتی پس از از دست دادن مقدار زیادی از خون به طوری که او می تواند در اختیار این هواپیما برای ایمنی در زمانی که همه در حالی که هواپیماربایان خارج شده اند در تلاش برای دست کشیدن کابین خلبان را درب پایین.

زمانی که عشق از زندگی خود را برگزار می شود تا در برابر دوربین های پروازی با یک چاقو با اشاره فقط millimetres دور از گردن او به او می دهد جان تماس به مسافران برای کمک به او در غلبه هواپیماربایان. او حتی می لرزد هواپیما پرتاب hijacker تعادل و فقط زمانی که او در مورد به تسلیم شدن به خواسته های خود را و باز کردن درب او به تماشای آنها به عنوان شکاف گردن او. او شکسته است فراتر از اندازه اگر چه او چاره ای جز به دست آوردن آرامش خود را برای این کار در دست است که به مراتب مهم تر به عنوان بسیاری از زندگی بیشتر وابسته به اعمال خود.

گوردون-لویت است تشکیل شده و عملکرد آن حتی در مواجهه با خطر و مرگ این بازیگر مردد به جلو و عقب فقط کمی بر احساسات خود هنگامی که بسیاری از بازیگران را تصمیم گرفتند برای صحنه سازی است لذت به تماشای.

دوم, هنر فیلمبرداری است که به ندرت به خصوص زمانی که این فیلم را با تمرکز بر یک موضوع در یک فضای محصور شده است.

فیلم هایی مانند Vikramaditya Motwane را به دام افتاده و یا حتی R Parthiban را Oththa Seruppuمثلا نیاز به فیلمبرداری استادانه برای engross ما به درام یا اکشن اتفاق می افتند که در فضای محدود. خالی دیوار یک پنکه سقفی و یا حتی کمد تبدیل به اشیاء است که تقویت لذت دیدن ما.

و هنگامی که شما شلیک یک فیلم تماما در داخل کابین خلبان هواپیما, به ویژه هنگامی که این فرض استوار است که از یک هواپیمای در حال پرواز در طول شب خلق و خوی از این فیلم باید به همچنین تنظیم دریچه گاز کنترل کلید است که برای فعال کردن فلپ های دستگیره که تنظیم جهت و ارتفاع و یا حتی مرکز چوب که برجسته در چند عکس (شما حتی احساس نیاز به آن را نگه دارید و ثابت چیزهایی که Tobias از دست می دهد کنترل خود را از هواپیما).

7500 مدتها شما را به آنچه در حال وقوع است بر روی صفحه نمایش از طریق استفاده هوشمندانه از چراغ و قاب (اگر شما می توانید نگاه گذشته به وضوح uninspired نوشتن است که باعث حوادث گفت: به اتفاق می افتد و حفظ تمرکز تنها بر روی گوردون-لویت) اگر چه من می خواهم که برای آرزو Vollrath به استفاده از عکس های مستمر به ویژه از همه چیز است که اتفاق می افتد در داخل کابین خلبان.

آنچه کار نمی کند در نهایت برای این فیلم آن است uninventive داستان که پخش کردن کلیشه.

کوتاه در زمان اجرا کمک می کند چون در آن زمان شما به خودتان پیدا کنید شمارش ثانیه تا زمانی که آن را بیش از (اطراف زمانی که توبیاس تلاش برای پیوند با 18 سال hijacker که واقعا نمی خواهید برای مردن و کسی که به طرز عجیبی با یک تماس از مادر خود), 7500‘s ارتفاع را به طور قابل توجهی کاهش یافته است که آن را می آید به عنوان یک شگفتی است که آن را سقوط زمین در اثر. Vollrath تنها خود را عالی افسر اول به اعتباری که برای.

7500 جریان است در حال حاضر در آمازون نخست تصویری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>