95 موارد تایید شده به عنوان 28 بیشتر تست مثبت

کرالا در روز دوشنبه گزارش داد نزدیک به دو برابر تعداد COVID-19 مواردی که این گزارش دیروز پیشرو دولت در مجموع مستند از دولت برای محدود کردن جنبش از مردم و کاهش توانايی انتقال ویروس.

وزیر Pinarayi Vijayan جلسه توجیهی با رسانه ها گفت: دولت با در نظر گرفتن اقدامات بی سابقه به دولت بود تا در برابر ممکن است سلامت عمومی اورژانس عواقب ناشی از آن می تواند غیر قابل پیش بینی.

دولت ضبط تایید COVID-19 نفر در دو رقم برای سه روز گذشته با 15 مورد گزارش شده در روز یکشنبه.

در روز دوشنبه 28 جدید موارد مثبت COVID-19 ظاهر در دولت با در نظر گرفتن تعداد کل موارد گزارش شده در کرالا از ژانویه تا 95. آقای Vijayan گفت: از 28 مورد جدید, 25 شدند افرادی که تا به حال در بازگشت از دبی. نوزده از موارد در کسرگد پنج در Kannur دو در Ernakulam, و هر یک در Pathanamthitta و تریسور. گزارش های تایید نشده در اواخر شب گفت: بیش از دو حال آزمایش مثبت در کالیکوت.

5,025 تحت نظارت

روز دوشنبه 5,025 افراد بیشتر اضافه شد به نظارت شبکه با در نظر گرفتن تعداد کل تحت نظارت به 64,320. از این 383 بودند در انزوا در بیمارستان و استراحت در خانه قرنطینه.

تعداد موارد نشان داده ناگهانی سنبله در سه روز گذشته اما مقامات قادر به پیوند هر یک از این موارد به منبع آن است.

اگر شده است وجود دارد مقدار رنگ و گریه که دولت می تواند به مرحله بعدی این بیماری که یکی باید انتظار جامعه انتقال (موارد رویه در جامعه با ظاهری هیچ لینک به هر منبع خاص) تا کنون شده است وجود دارد هیچ مدرکی برای پشتیبانی یا و یا دور انداختن نظریه جامعه انتقال است.

با هر مورد جدید بودن وارداتی مورد بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی انتظار می رود که در مورد اعداد به زودی ثبات یک بار پروازهای بین المللی مبتنی هستند و بیشتر افرادی هستند که از خارج از کشور.

دنبال قرنطینه

رئیس جمهوری گفت: کسانی که در قرنطینه خواهد بود و نه مجاز به نقض قرنطینه هنجارها و حرکت آزادانه. دولت به دنبال کمک از ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه برای ردیابی افراد در حال پخش از اموزشگاه گریز زدن و جامعه خواهد بود خواست به نگه داشتن چشم در این افراد. دولت عرضه مواد غذایی به خانواده های کسانی که در صفحه اصلی قرنطینه که مواد غذایی مورد نیاز.

در هر منطقه جداگانه COVID-19 بیمارستان خواهد بود که توسط وزارت بهداشت با کمک دولت منطقه.

آقای Vijayan گفت: به عنوان پروازهای داخلی نیز مبتنی بودن هر کسی در حال حاضر از آمدن به دولت را مجبور به رفتن به جدا انزوا امکانات شناسایی شده توسط وزارت بهداشت و دولت منطقه. مردم از آمدن به کرالا از کشورهای دیگر نیز خواهد بود که قرار است در 14 روز در قرنطینه.

وی گفت: همه کسانی که آمده بود بازگشت از خارج از کشور و یا پس از حضور در Umra لزوما باید به اطلاع دولت های منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید