وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا AR Rahman آخرین soundtrack 99 آهنگ ویژه است و یکی از آنها این است که زمان انتشار آن است.

با صفر سر و صدا و هیاهو های برنده اسکار به راه انداخته است ما یک موسیقی گردباد که مطمئنا ما امیدواریم که حتی ما به عنوان اجتماعی فاصله گرفتن و نگه داشتن خودمان را پهلو به پهلو با کروناویروس به روز رسانی.

دیگر تخصص این 14 آهنگ آلبوم است که این نهاد به ویژه در دو بینهایت-استعداد آوازی استعدادها در Shashwat سینگ و Bela Shende.

Shashwat kickstarts موسیقی دادرسی در hummable ‘Teri Nazar” است که آغاز می شود با بوی Charukesi راگا است که طول می کشد شما را به جادویی رحمان که به ما ‘Udhaya Udhaya’ (Udhaya) و ‘Aahista Aahista’ (Swades). وجود اشتیاق و حسرت در خواننده و با فلوت به عنوان همراهی این بازدید تمام یادداشت ها حق.

‘Jwalamukhi’ دور انجام شده است برای برخی از زمان در حال حاضر و برای دلایل درست. دو نسخه وجود دارد — یکی با Arijit Singh, که ارائه می شود قابل پیش بینی اما Poorvi Koutish سهم و خارج از غرفه برای آن آوازی بافت.

اگر ‘O Aashiqa” است محکم گره کر که دگردیسی به یک شسته و رفته melodical خط, ‘صوفیه” و “قدیمی از مد افتاده جذابیت قبل از آن را تبدیل به یک جانور خود را با کلمه “صوفیه’ بارها و بارها هدف قرار دادن خانه موسیقی.

با ‘Nayi Nayi’ رحمان شیپور خاموشی به جهان است که در او ایجاد شده تا کاملأ پیچیده با 2011 ضربه تلنگر راک استار بشم. Shashwat سینگ خواننده ایستادگی در اين سنگین-در-گیتار قطعه ای است که می تواند به خوبی از آن ساخته شده به مدرن روز Aamir Khan یا Shah Rukh Khan, فیلم و تبدیل شدن به یک فیلم آهنگ.

‘99 Songs’ music review: Why this AR Rahman soundtrack is what we need in these troubled times

خواننده Armaan Malik می شود یک چالش دشوار در ‘Humnawaa’, پیچیده-طراحی مسیر که نیاز به بیش از چند گوش به سر خود را. بنابراین آیا ‘Soja Soja’ (Shashaa تیروپاتی). مشکل با بسیاری از AR Rahman موسیقی متن چیزی است که به خوبی شناخته شده با شنوندگان موسیقی فیلم وجود دارد در 99 آهنگ به عنوان آن نیاز به بیش از چند گوش به روح آن است. اما هنگامی که شما اختصاص آن زمان است که شما باید انبوه در حال حاضر به لطف اجتماعی فاصله’ شما به فروش می رسد.

Bela Shende (دیگر آوازی از آلبوم) می رود همه فداکارانه در “شیردی سای سای’ یک ‘Oh Paalanhaare’ نوع آهنگ که به نحوی متناسب نیست و این طرح از همه چیز در اینجا. او بیش از می سازد تا آن را با ‘O Mera Chand’ یکی دیگر از رجعت ملودی که سمت راست وجود دارد برای مطابقت با فرم رحمان آلبوم از Meenaxi و طالع. ‘گوری Godh Bhari’ به ارمغان می آورد, قدیمی, Alka Yagnik اما این کلاسیک-تمایل شماره با آثار راگا Bageshri احتمالا نه درخواست تجدید نظر به محبوب موسیقی کام.

در میان مستقل از قطعات در 99 آهنگ ها است ‘اوراکل’ — an instrumental, پیانو, قطعه ای که می سازد برخی از حرکت قبل از رسیدن به جایزه در اوج. در این زمان بحران همه را یک نیاز به پلاگین خود گوشی و گوش دادن به “اوراکل’. سحر و جادو در آن یادداشت به ما می دهد و امید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی