راه همه چیز بازی کردن پس از او گزارش گلو درد, منجر به COVID-19 آزمون و انزوا در اتاق هتل خود را داشتند یک “کمی بیش اغراق آمیز” احساس نیوزیلند هاي Lockie فرگوسن.

28-در سال هاي قرار داده شده بود در انزوا بلافاصله بعد از روز جمعه اول ODI در برابر استرالیا در سیدنی کریکت زمین پس از شکایت از گلودرد. او تحت آزمون در روز شنبه که بازگشت منفی پاکسازی pacer.

با خانواده اش فرگوسن فکر می کند آن دمیده شد و از نسبت.

“نه. احتمالا کمی بیش از حد اغراق آمیز که چگونه من بود,” او به خبرنگاران گفت: در Auckland airport.

“من فقط مرتب کردن بر اساس بسیار بسیار خفیف علائم سرماخوردگی و روش شد به عنوان آنها شد و پس از تامی (Simsek, physio) و کارکنان پشتیبانی. کاملا قابل درک است. بنابراین آره خوبه تا به حال یک روز در این هتل اتاق خودم.”

Coronavirus شیوع تاکنون نزدیک به 6000 زندگی و آلوده به 1,60,000 مردم در سراسر جهان است.

همه گیر نیز wreaked ویران در تقویم ورزشی منجر به یا لغو و یا به تعویق افتادن حوادث در المپیک سال است. مانند دیگر ورزش کریکت نیز رنج می برد.

فرگوسن به خانه بازگشت و پس از به تعویق افتادن این سری ODI مقابل استرالیا. اولین بازی بود که بازی در مقابل خالی می ایستد.

خالی می ایستد

سریع کاسه ساز گفت: “این عجیب و غریب بود قطعا بازی تحت شرایطی و با خالی جمعیت. برای مطمئن بود که فرد تجربه می کنند.

“در همان زمان ما کمی نا امید با نحوه بازی به پایان رسید. و بله, آن شب من نوعی گرفته شده برای دریافت سواب و صحبت به دکتر وجود دارد و خوشبختانه همه خوب بود و آره و خوشحال به خانه.”

او عصبی و با توجه به اینکه چگونه به سرعت در حال coronavirus در حال گسترش در سراسر جهان است ؟

“از نظر من, من فقط فکر می کردم آن را عادی علائم سرماخوردگی,” او گفت:.

“کاملا مختصر و مفید از زمان به زمان بازی کریکت و رفت و آمد کمی. بنابراین نه بیش از حد غیر معمول برای من. اما همانطور که گفتم تامی ما فیزیوتراپی و پزشکان به دنبال روش به عنوان مورد نیاز است.

“بله شده تا 24 ساعت در انزوا اما این درست است. و من صادقانه, من در واقع احساس خوب روز بعد بیدار شدم. من خوب بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی