بازدید آقای سبز

بازدید آقای سبزنوشته و کارگردانی شده توسط نیویورک-بر اساس نمایشنامه نویس جف بارون, بازیگران MK Raina و Aakash Prabhakar, حال, خود, هندی, مراسم افتتاحیه در تئاتر تجربی در NCPA بمبئی در ماه گذشته. این ساخته شده در هند 50 کشوری که در آن بازی شده است صحنه. داستان حول محور 86-year-old Mr سبز است که تقریبا با یک ماشین تصادف رانده شده توسط یک جوان اجرایی راس Gardiner. راس دستور داده شده است که به صورت هفتگی بازدید آقای سبز بیش از شش ماه و چه تحقیق و بحث است و یک درام خانوادگی.

صحبت کردن در مورد چگونه ایده برای بازی در مورد جف می گوید: “آن است که بر اساس برخی از تجارب است که من با پدر و مادر من و ارتباط من با مادر بزرگم که من پس از آن تبدیل به یک اثر داستانی است.”

این بازی که دستیار کارگردان است Mallika شاه برگزار خواهد شد در Ranga Shankara JP نگر, 2nd فاز دو را نشان می دهد در تاریخ 1 فوریه.

اتصالات در شمول و فراتر از آن

اتصالات در شمول و فراتر از آن است که تعاملی پخش تئاتر نمایش ارائه شده توسط اولین قطره تئاتر یک بنگلور-بر اساس گروه تئاتر تشکیل شده توسط افراد با منافع مشترک در قصه گویی و تئاتر. “همه ما لحظات و یا مراحل در زندگی ما که در آن ما تلاش کرده اند با گنجاندن; مبارزه با می خواهم به جا و یا می خواهید برای مناسب نیست. این لحظات بازی کردن در زندگی روزمره ما و از طریق بسیاری از جنبه — خانواده و دوستان و کار و ایده ها و باورهای جنسیتی منطقه و آداب و رسوم و سنت. ما واقعا از سمت چپ و یا می تواند ما را ساخته اند بیشتر از تلاش? آیا ما ندانسته رد کسی و یا برخی از ایده ؟ ما اغلب نمی فرصتی برای تأمل در این لحظات یا شنیدن دیدگاه های مختلف می گوید:” مدیر هنری اولین قطره, Radhika Jain. “به عنوان اجتماعی حیوانات, انسان عشق به متصل می شود بخشی از یک جامعه است. و در عین حال لحظاتی وجود دارد که آن را خیلی ساده نیست.”

ببینید شما تجربه بازی روی صحنه در این عملکرد در فوریه 2, 6.30 pm در Lahe Lahe هال 2 مرحله Kodihalli. بلیط ها در bookmyshow.com.

هندی کمدی دلقک بازی

A bouquet of plays

IndraDhanush تئاتر هنرهای نمایشی گروهی که تاسیس شد در بنگلور در سال 2012. آخرین تولید خود را LoOL گلدان یک ترفندستان / tarfandestan کمدی با یک پیام اجتماعی و شامل دو نمایشنامه: Roti, Kapda خوب…پر Makaan? کارگردان Pratik Purbey و Mohtarma سامبال Ke…, کارگردانی شده توسط Arsalan Chauhan. تولید برگزار خواهد شد در فوریه 1 و 8 5.30 ساعت 7.30 در Rangoli مترو مرکز هنرهای میلی گرم جاده ها است. بلیط های در دسترس هستند در bookmyshow.com.

A bouquet of plays

فضا را منعکس

بنگلور پل با همکاری Untitled فضا در حال انجام کانادا-انگلیسی بازی فضایی برای منعکس کردن در رابطهای عاطفی و تاثیر زمان رویدادهای سیاسی و اقدامات. بازتاب جلسه (توصیف به عنوان تسهيل کننده بدون قضاوت و امن که در آن تناقضات و ابهامات و ترس خوش آمدید) انجام خواهد شد توسط BN Sharada درمانگر مربی و سرپرست و Padmalatha راوی هنرمند و هنر رسا درمانگر.

فضا منعکس خواهد شد در ژانویه 31, 6 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر در Untitled فضای JP نگر. ثبت نام در فرم.gle/vZMEWxK1qBLE4LF49.

یک راهنمای برای اجرای تئاتر در شهرستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی