یک طبقه قتل را تکان داد که دولت در سال 2016

روز قتل شانکار در تابش خیره کننده در Udumalpet بود در میان وحشتناک ترین طبقه قتل در تامیل نادو.

دادگاه اهدا کرده بود حکم اعدام برای شش متهم عمر به یک و پنج سال حبس برای یک متهم در این مورد.

در حالی که تمام محکومین آمده بود در دادگاه تجدید نظر به دادگاه عالی این ایالت بیش از حد به دادگاه تجدید نظر در برابر تبرئه سه متهم از جمله خانم Annalakshmi آقای Pandidurai و یکی از اتهام قاتل Prasanna نام مستعار V. Prasanna کومار.

تقسیم نیمکت رهبری عدالت Sathyanarayanan را رد کرد و از دولت درخواست تجدید نظر و اجازه درخواست تجدید نظر ترجیح داده شده توسط آقای Chinnasamy بر روی زمین که نه اتهام جنایی توطئه نه که از قتل ایستاده بود ثابت در برابر او.

پس از او هنوز در زندان به او دستور داده شد به منتشر خواهد شد فورا. تجدید نظر ترجیح داده شده توسط دو نفر از اعضای این باند K. Dhanraj نام مستعار تامیل نام مستعار Stephen Dhanraj و M. Manikandan بودند نیز اجازه داده و زندگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان پنج سال از جملات به ترتيب خود را کنار بگذارند.

تا آنجا که پنج تن دیگر از مهاجمان P. Jagatheesan (آقای Chinnasamy دوست), M. Manikandan P. Selvakumar P. Kalaithamilvaanan نام مستعار تامیل نام مستعار Kalai و M. Mathan نام مستعار مایکل نگران بودند دادگاه عالی خود را تبدیل حکم اعدام به حبس ابد با یک دستور است که آنها باقی خواهد ماند در زندان برای یک دوره حداقل 25 سال است. آنها همچنین دستور داد منتشر خواهد شد فورا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>