شلوغ رای گیری در آیووا با سندرز و بایدن در بالا

بیش از یک تعداد انگشت شماری از دموکرات ها را کامل با یکدیگر و به طور غیر مستقیم در برابر بسیار بحث برانگیز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بالا سوار بر قریب الوقوع خود را تبرئه توسط سنا به عنوان ایالات متحده در انتخابات نجومی آغاز و در دوشنبه شب با آیووا قفقاز.

سناتور برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و ctq که در واشنگتن برای آقای تهمت سنا محاکمه نقش برآب به آیوا برای یک گیج کننده آخر هفته از مبارزات انتخاباتی. همراه با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سابق Southbend ایندیانا شهردار پیت Buttigieg پنج نامزد بالای لیست طولانی از دموکراتیک امیدوار.

در حالی که آیووا عمدتا سفید و جمعیتی غیر نماینده دولت فقط می فرستد 41 نمایندگان به تصویب کنوانسیون بعد از این سال (1,991 مورد نیاز را به نفع خود) را فراهم می کند و بسیار مهم در اوایل حرکت به نامزدهای. پس از ال گور در سال 2000 هر نامزد حزب دموکرات که برنده آیووا رفته با پیروزی این حزب نامزدی.

 

در حالی که آقای بایدن آگهی در ملی, نظر سنجی, در, شمارش معکوس برای دوشنبه شب به طور متوسط آیووا سنجی از ژانویه 20-27 وارد شده توسط Real Clear Politics (RCP) نشان می دهد آقای ساندرز در وهله اول (23.8%) و به دنبال آن آقای بایدن (20.2%) است که به دنبال آقای Buttigieg (15.8%) و خانم وارن (14.6%).

بررسی روند

حیاتی و از نزدیک دنبال کرد (از جمله توسط داوطلبان) نهایی نظرسنجی در شنبه شب از سی ان ان/ Des Moines Register/ Mediacom که ممکن است باید لنت وضوح بیشتر به این شلوغ نژاد منتشر شد به دلیل نگرانی بیش از بررسي روند.

حداقل 40 درصد از رای دهندگان می گویند وجود دارد “نسیم” شانس آنها را تغییر ذهن خود را در شب دوشنبه به عنوان هر یک منموته Universitsy نظرسنجی از ژانویه ساخت آن را سخت به بگویید که راه نهایی نماینده تخصیص خواهد رفت.

پس از آن وجود دارد روند. در کل اگر یک نامزد نمی شود بیش از 15 درصد آرا در یک جلسه در محل (برخی از 1,680 در دولت به تنهایی) رای دهندگان وجود خواهد داشت که برای یک تراز با نامزد دیگری. این پیچیده prognostication و حتی بیشتر. با توجه به وجود حدود پنج نامزد که می تواند رسیدن به این آستانه معلوم نیست چه آخر تخصیص خواهد شد. مثلا خانم Klobuchar رای دهندگان می تواند یک تراز با آقای بایدن به عنوان مبارزات انتخاباتی خود امیدوار است به او یک لبه. سوم است و انتظار می رود رکورد مشارکت مردم در این سال (رکورد در حال حاضر از سال 2008 با باراک اوباما و هیلاری کلینتون و جان ادواردز در انتخابات) به عنوان در هر دولت دموکراتیک حزب رئیس حزب محافظه قیمت. اگر این جوان اولین بار اولیه رای دهندگان آنها به احتمال زیاد برای رای دادن به نفع پیشرفته تر از نامزدها مانند آقای ساندرز یا خانم وارن.

“اگر وجود دارد یک رای دهندگان شما می توانید خاموش کردن تلویزیون خود را — برنی برنده” آقای ساندرز سخنگوی مایک Casa گفت: طبق سیاسی.

اگر بالاتر از رای دهندگان تشکیل شده است و بیشتر در حد متوسط رای دهندگان مسن تر و مستقل آنها احتمال بیشتری برای انتخاب آقای بایدن آقای Buttigieg یا Ms Klobuchar (و است که می تواند

به نوبه خود به نفع آقای بایدن). این سناتور از ایالت مینه سوتا است که شرط بندی در سازمان در سراسر کشور و مطمئن شوید که او بازدید شهرستانهای که بدبختانه از آقای اوباما به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

صرف نظر از تفاوت در تاکتیک های خود را در آیووا دموکرات’ استراتژی همان است که در یک مورد حداقل: ارسال یک پیام قوی است که آقای ترامپ نیاز به شکست می شود و که هر کدام از آنها بهترین فرد برای انجام این کار است. آنها همچنین مراقب باشید به نه به فشار و دور از هر گونه پتانسیل دموکرات رای دهندگان با درون حزب mudslinging.

وجود دارد یک دموکرات آشکار با عدم وجود خود را از آیووا. مایکل بلومبرگ که در حال حاضر صرف بیش از 200 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی خود را وارد نزاع مستقیم در مارس 3 یا ‘سه شنبه’ که در آن تعداد زیادی از کشورها رای دادن.

پس از آیووا نامزدها صورت خاموش در نیوهمپشایر و سپس نوادا و کارولینای جنوبی است. در نیوهمپشایر آقای ساندرز آگهی های آقای بایدن توسط یک جامد حاشیه ( نزدیک به 10 امتیاز در RCP رای میانگین). آقای بایدن است 17 نقطه سرب بیش از آقای ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی – که در آن او است که پشتیبانی از تعداد زیادی از رای دهندگان آمریکایی.

مهم نیست که چه کسی برنده آیووا قفقاز به رقابت برای نامزدی حزب دموکرات آنها نیز باید به رقابت در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که زمان و پول — و در حال حاضر تبرئه — در کنار او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>