لذت بخش و پر جنب و جوش کنسرت

تاریخ راجش از Upadhye رقص مدرسه بنگلور انجام شده برای اولین بار بخشی از تامیل Isai Vizha برگزار شد در Rajah Muthiah Mandram در روز چهارم از 45 سالگرد سری.

تاریخ راجش با عنوان عملکرد خود را به عنوان ‘Avardhana’, پرداخت احترام به برهما خالق Vishnu حافظ و شیوا ویرانگر. او شروع برنامه با “براهما sandhi kavutuvam’. او سپس در ادامه به انجام Pada Varnam ‘Paramashiva nanu paripalimpa’, توسط Panyam Seetharama شارما و راگا Dharmavathi. این Varnam تا به حال سه sanchari یعنی Nandanar Charitram, Kannappar Charitram و سری Kalahasthi (قسمت مربوط به لرد شیوا).

این Varnam نه تنها تست استقامت از تاریخ اما او آموزش مهارت قوه به بداهه نوازی و با موفقیت به متناوب بین خالص رقص و abhinaya تمام این گرد هم آمدند و آن را به یک لذت بصری. او به این نتیجه رسیدند ‘Avardhana’ با یک آیتم در لرد ویشنو یعنی Venkatesa و خوب Thillana.

نخست بار بود که از Embar Kannan, ویولونیست و خود را شاگرد Rengapriya Shankaranarayanan با Sumesh Narayanan در mridangam. او در آغاز با Mallari در Pancharatnam (5 ragas) در Gambeeranattai.

خود آهنگ بعدی بود ‘Tatvamariya taramaa’ در خداوند Ganesa در Reeti Gowla توسط Paapanaasam Sivan که با سرعت از کنسرت.

بعدی خود انتخاب ‘Thaye Tripurasundari’ توسط Periyasamy Thooran در Raga ‘Suddhasaveri’ آورده الهه Thiruvanmiyur Marundeeswarar معبد که یکی از 275 Paadal پترا Sthalams, به حافظه مخاطب. Kannan سپس در ادامه به بازی ‘Arul seyya vendum’, توسط Koteeshwara Aiyyar در Ragam Rasikapriyaa بود که به خوبی تحسین توسط rasikas.

اصلی و یا به جای یک آهنگ بود ‘Devi Neeye Thunai’ در الهه, Meenakshi, توسط پپنسم سیوان در Raga Keeravani. آن را در آن منحصر به فرد مراقبه آرام, شخصیت, جلو آوردن صمیمیت و صلح است. به دنبال اين بود مختصری تنی توسط Sumesh که بازی کامل فویل.

Kannan نیز به طور متناوب تلاش کردند صدای خود را به مخاطبان درک موسیقی بی کلام بهتر است. دیگر آهنگ های روز شامل ‘Kanavendamo’ در ‘سری Ranjani’ (Gopala کریشنا Bharathi), ‘Adikondar’ در ‘Mayamalava Gowla’ (Muthu Thandavar), ‘Thamatham Thagathayya’ در ‘Mohana کلینی’ (للگودی Gopala Iyer) و به درخواست مخاطبان “Chinnanjiru kiliye’ توسط Bharathiar. این کنسرت بود و لذت بخش و اواز یا موسیقی دو نفری بودند پر جنب و جوش و به مدت شد عاقلانه استفاده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>