یک فیلم مستند شامل Deepika Padukone و Hrithik Roshan مایل به ‘دسته ای از 2020’

Deepika Padukone, Hrithik Roshan آناند گاندی در میان دیگر افراد مشهور گرد هم آمده اند به صورت یک فیلم مستند ساخته شده برای کسانی که هنوز فارغ التحصیلی خود را با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

یک ساعته مستند, ویژگی های افراد مشهور صحبت کردن به فارغ التحصیلان جدید در مورد شروع حرفه خود و چالش های آنها ممکن است به صورت خارج از دانشگاه.

مدارس و کالج ها در سراسر جهان نمی تواند میزبان مراسم فارغ التحصیلی به دلیل بیماری همه گیر. پس مشهور در سراسر حوزه — Barack Obama, Tom Hanks, اپرا وینفری, مایلی سایرس در میان دیگران — که خطاب در این سال فارغ التحصیلی کلاس.

زیر 25 را Anto فیلیپ تصمیم به تکرار این تجربه در قالب یک فیلم مستند است. یک تیم از هفت نفر هماهنگ با بسیاری از هنرمندان با وجود این مستند را به فیلم است.

“من Valedictorian سخنرانی یک لحظه افتخار برای من و خانواده ام. آن را قطعا یکی از نکات برجسته از فارغ التحصیلی من می گوید:” Anto یادآوری خود را روز فارغ التحصیلی.

“دسته ای از سال 2020 می یابد خود را در یک موقعیت که هیچ نسل مواجه شده است و پس از ما گذشته همه گیر تقریبا یک قرن پیش. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به گام.”

در مورد ساخت این فیلم به او می گوید: “قرار دادن کل این مستند همراه شده است یک تجربه بزرگ است. لحظاتی وجود دارد که ما به عقب گرفته شده با آنچه که کارشناسان در این مستند تا به حال با ما به اشتراک گذاشته.”

فیلم منتشر خواهد شد در 4 ساعت, جولای 5 در: www.batchof2020.com و Anto یوتیوب و IGTV کانال.

شما می توانید این تریلر در https://www.youtube.com/watch?v=KQAi2QKKdtE

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>