یک فیلم در مورد اهمیت بودن مسئول در این COVID-19 بار

فیلم و آگهی کارگردان فیلم Sooraj تام زده چگونه در کرالا کاهش مستند است ناشی از یک حس کاذب از خوب بودن است. “ما مردم را در مورد رفتن به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است یا این که ما از شر COVID-19. ما همه ما آسیب پذیر است و ما نیاز به شکستن زنجیره ای. چیزی به ظاهر بی ضرر به عنوان توقف در یک فروشگاه آب برای یک لیوان sarbath است تمام طول می کشد. ما می خواهیم به ارسال این پیام از طریق Sarbath,” او می گوید. او فیلم کوتاه منتشر شده آنلاین در ژوئن 5 تقویت این نقطه است. آن را در حال حاضر دوبله در تامیل کانادا و هندی.

برای نزدیک به چهار و نیم دقیقه از پنج دقیقه فیلم کوتاه اکشن است که محدود به سایه از یک مرد قرنطینه در اتاق خود و اهتزاز پرده. شخصیت Ikka (برادر بزرگتر) غیر مقیم چاق است که در قرنطینه پس از COVID-19 تشخیص است. فیلم تابه آنچه که اتفاق می افتد ،

A film about the importance of being responsible in these COVID-19 times

کارگردان Sooraj که گروگان فیلم هایی مانند Pa. Va و Ente Muzhuthiri Athazhangal این فیلم آپلود شده در رسانه های اجتماعی دسته از برجسته Malayalam بازیگرانی چون Fahadh Faasil, Kunchacko Boban, Joju جورج Jayaram آصف علی مییا جورج و چند نفر دیگر.

دوبله این فیلم به زبان های دیگر او می گوید: “این موضوع طنین انداز خواهد شد در سراسر هند است. ما می خواهیم این پیام را برای رسیدن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.” این فیلم به پایان می رسد با یک شوم خط: ‘کسی… جایی من باید دست در آن’ — بنحوی که غیر مسئولانه رفتار در این دوران می تواند هزینه کسی زندگی خود را. این whiplash پایان هشدار بیننده است که این بیماری نزدیک تر از ما فکر می کنم آن است.

زمان برای انطباق با

این مستند آورده بود کار به وقفه کامل در فیلم ها و تبلیغات صنایع. مکالمات میان سازندگان محتوا و تکنسین ها در حال حاضر در مورد چگونه برای انطباق با این تغییر شرایط است. “من هم به فکر راه و روش کمک به عنوان یک فرد خلاق که Vivek موهان, نویسنده Sarbathبه من با ایده” او می گوید. طرح اصلی بود به رویکرد تولید, اما او در نهایت تصمیم به تولید آن خود را. “من احساس پس همه ما در حال رفتن را از طریق یک زمان دشوار مالی بیش از حد و مردم ممکن است بسیار مشتاق به صرف” او می گوید. کار دوباره در فیلم ها و تبلیغات صنایع در همراهی با COVID-19 پروتکل های.

Sooraj Tom

فیلم, که به ضرب گلوله کشته شد در یک اتاق تنها با 15 تکنسین یکی از بسیاری از فیلم های کوتاه تولید شده در طول مستند. اما Sarbath و خارج از غرفه به دلیل غیر معمول آن اعدام است. یکی می بیند و این عمل را از طریق سایه ها: بازیگر — تولید کنترل کننده مالایالام فیلم Badusha نشان داد تنها در تاریخ و زمان آخرین شات. در حالی که فیلمبردار این فیلم کوتاه توسط ساغر Ayyappan موسیقی نمره توسط آناند Madhusoodanan, صدا, طراحی توسط Manoj Mathew و راجش Kodoth توسط ویرایشگر.

“تصمیم به روایت داستان در این راه به تیم گسترده تر بوم بدون حواس او را پرت. “این کمک ساخت جو برای داستان و ما قادر به بررسی امکان موسیقی متن فیلم می گوید:” Sooraj اضافه کردن “هنگامی که شما در حال تهدید و تنها چیزی که به شما شرکت سایه خود است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>