یک فیلمساز است که تمایلی مورخ: مدیر شیشه Maaran در حال تحت تاثیر قرار ژاپنی, آیکون, آکیرا کوروساوا

شیشه Maaran هنوز هم به خاطر تماشای فیلمساز مشهور آلمانی ورنر هرتزوگ است Aguirre, the Wrath of God در یک فیلم در جامعه غربالگری در اوایل روز به عنوان یک چرم گاومیش فیلم و فیلمساز مشتاق. آنها را نگه داشته و صحبت در مورد فیلم های طولانی پس از آن بیش از تا 6 صبح روز بعد به دقیق. سال بعد او رو به نمایش Visaranai به هرتزوگ در یکی از اسکار کمپین نمایش. “من نمی قادر خواهد بود به خواب امشب” هرتزوگ به او گفت. جداول تبدیل شده است.

آس تامیل فیلمساز reminisced در مورد تلاش است که مورد نیاز بود در آن زمان برای دسترسی به فیلم ها در زبان های دیگر (بین المللی یا ملی) چگونه او بخوانید, ژاپنی, آیکون آکیرا کوروساوا است (همه که فیلم های او دیده می شود به جز یک مورد) اسکریپت (Ikiru در تامیل ترجمه) قبل از وارد شدن به تماشای آنها را بر روی صفحه نمایش بزرگ است. او در طول در کوروساوا و خیلی بیشتر در @thehinduweekend را در ادامه مستند سری در Instagram Live به نام #DirectorsonDirectors. Maaran نیز به عقب نگاه کرد که چگونه او در همان خانه که مربی خود را Balu Mahendra ساخته شده برای فیلم Veedu, چگونه مادر خود را استفاده می شود Rishi Kapoor fan, در مورد فیلم او برنامه ریزی شده بود با Irrfan Khan در فئودالیسم در کوروساوا را در سینما تحت تاثیر قرار آمریکای لاتین فیلم ها بر روی کار خود را در, موج جدید, Malayalam, سینما, و بیشتر.

گزیده ای:

در اثر کوروساوا

وقتی که من خواندن این اسکریپت از Rashomonمن متوجه شدم ممکن بود به چنین فیلم; یکی که نظری در طبیعت است. یک فیلم می کند که دولت هر چیزی, آن را فقط به شما امکان حدس و گمان… شما یک بخشی از کار خلاق…

چیزی که من در مورد او (کوروساوا) راه او می نویسد: اسکریپت خود. هیچ سفید و یا سیاه و سفید اما خیلی از خاکستری. [سپس] چشم خود را برای چیزهایی که ما به راحتی نادیده گرفت. هر بار که من کار خود را از آن مرا به هیجان می آورد و باعث می شود من فکر می کنم بیشتر.

اگر من گرفتار شدن در یک دنیوی وضعیت از نظر نوشتن ناخودآگاه من شروع به تعجب که چگونه کوروساوا فکر می کنم در مورد آن. یک راه وجود دارد درک مردم را از انسانیت در او است که بسیار ویژه است.

Akira Kurosawa

در ریشه از کوروساوا دیده می شود در شیشه Maaran کار خود را

وقتی که می آید به سینما این است که در مورد عبور از فرهنگ و صحبت کردن در مورد زندگی خود ما و بار و سنت و تاریخ… بیشتر قومی ما فیلم تبدیل شدن به بیشتر های بین المللی درخواست تجدید نظر…

هر کسی که در حال تماشای یک فیلم است که در تلاش برای درک جهان از کجا می آید.

من تماس بگیرید یک فیلمساز تمایلی مورخ. یا غیر عمدی مورخ…

در تطبیق داستان در سراسر فرهنگ ها

وجود دارد برخی از مطالب که مربوط به هر بخشی از جهان. من هم رفته برای به دست آوردن چند کتاب های بین المللی ساخته می شود در تامیل و یا هندی. وجود دارد چند چیز است که شما واقعا می خواهید به تناسب به جهان خود را.

در کوروساوا-Yamamoto, شیشه-Balu Mahendra و mentee-مربی رابطه

ارتباط من با Balu Mahendra آقا شده است بسیار شخصی است. شش ماه پس از آغاز کار من با او پدر من گذشت. که در گذشته نیز زمانی که پسر او شروع به کار بر روی خود و نبود در اطراف خانه. در این دوره هیچ یک از دستیاران او می تواند خواندن این نوع کتاب او خواندن و یا صحبت در مورد برخی از چیزهایی که پس از تماشای یک فیلم با توجه به مانع زبان. در این معنا,, ما قادر به اتصال هست. او یک بار به من گفت که پس از تماشای Aadukalam, “از همه دستیاران من تنها شما می توانید بین المللی… چون شما باید از مهارت های ارتباطی”. او به شدت احساس ارتباطات که بخش عمده ای از ساخت فیلم ها و رفتن های بین المللی.

او به من آموخت همه چیز. من اعتقاد دارم که من دستیار او حتی در حال حاضر… من همیشه احساس حضور او روی شانه من زمانی که من در تیراندازی. هر زمان که من یک شات خوب من به همه بگویید که “آقا را دوست دارم این صحنه”. اما آن است که نه فقط من همه دستیاران خود را احساس می کنید که… شما به او صحبت کنید و به مدت شش ماه و شما را تا پایان در مورد صحبت کردن او برای بقیه عمر خود را.

Visaranai’s poster

رسم خط وقتی که می آید به خشونت در فیلم

زمانی که من نمی جلال خشونت من خوب با آن… اما چه اتفاقی می افتد این است که جهان طول می کشد خشونت زمانی که آن را جلال و یا زمانی که آن را نمی احشایی. مردم قادر به مقابله با Visaranai‘s, خشونت, اما آنها خوب هستند با هر ابرقهرمان خشونت… ترس باید واکنش طبیعی وقتی که با دیدن چنین چیزهایی را احساس خوشحال ضرب و شتم کسی.

در Vada Chennai 2 و Netflix گلچین

من تقریبا انجام شده با گلچین… من فقط نیاز به دو روز به پایان ترکیب نهایی.

Vada Chennai 2 را برخی از زمان بیشتر است. من هم فکر بررسی امکان تبادل آن را به عنوان یک سری محدود [فصول].

در تکرار تم خیانت در فیلم های خود را

من شگفت زده شد زمانی که من متوجه شدم همه من اسکریپت آن را داشته باشند. من متوجه نشدم این در دو فیلم و فکر می کردم با آن انجام می شود پس از Visaranai

من در آن نگاه کنید (خیانت) به عنوان یک ابزار برای تعامل با بیننده. وجود دارد برخی از احساسات اولیه که مربوط به همه است. من فیلم های حمل حس ترس در آنها — شما احساس می کنید چیزی شوم که چیزی بد اتفاق خواهد افتاد. حتی اگر وجود مبارک صحنه شما شروع به فکر کردن ‘چرا با این همه خیلی خوشحال ؟ چرا دنیوی? چیزی است که برای رفتن اشتباه است؟’ … ترس و احساس گناه هستند و احساسات مرتبط با خیانت و انتقام. زمانی که ما در برخورد با چنین احساسات اولیه در زمان رسیدن به ابعاد حماسی.

چه تامیل و Hindi سینما می توانند از یکدیگر یاد بگیرند…

هندی سینما caters به مخاطبان بین المللی است. وقتی که من می گویند بین المللی منظورم مخاطب صحبت می کند که به زبان های مختلف. در حالی که سینمای تامیل است منطقه خاص: آن است که به معنای برای تاميل به تماشای. بنابراین ما حفظ هویت. من می خواهم برای دیدن Hindi سینما مشخص تر می شود و تامیل سینما می تواند یادگیری برای تنوع بیشتر.

پس گفت که از اواخر سال در, Hindi سینما زنان نقش مهمی بازی کند. هر دو صفحه نمایش خاموش و بر روی صفحه نمایش.

در موج جدیدی از Malayalam سینما

آنها می آیند تا با ایده های جالب. کاملا چند فیلم را تحت تاثیر قرار من: Sudani از نیجریه, Ee.Ma.Yau, Jallikattu, Prathi Poovankozhi, اندروید Kunjappan نسخه 5.25, Kumbalangi شب. مدیران در حال تلاش برای کشف سرزمین های جدید و در حال انجام این کار در جریان اصلی سینما بسیار قانع کننده راه است.

ضرورت هنر در دوران سخت

انسان بودن به معنی شما باید توانایی برای ایجاد هنر. شما در حال ناقص و بدون هنر است. هر چه این وضعیت مشکلات ما از طریق هنر باید اتفاق می افتد… آنچه که ما نیاز به نگاه در حال حاضر این است که چه نوع از هنر ما در حال رفتن به از در حال حاضر ، یکی از جنبه تدارکاتی: آیا ما قادر به بودجه فیلم ؟ ما می رویم به ساقه با صدها نفر از افرادی که با هم ؟ …

وجود دارد بسیاری از بزرگ فیلم در انتظار منتشر خواهد شد و چند گیر در تولید. نیز وجود دارد که برای رفتن به یک بحث در محتوای… ما می رویم به بحث در این مستند? و یا در حال رفتن به آن را نادیده بگیرد? وجود دارد که راه می رفت از بمبئی به Trichy در طول چند روز اول از مستند. می خواهیم بگویم این داستان ؟ ما می رویم به چشم پوشی از آنها را ؟ ما می رویم به سوال سیستم برای برنامه ریزی این درست است ؟ و یا فراموش کرده ام که این اتفاق افتاده و حرکت می کند ؟ ما می رویم به سوال سیستم و یا افرادی که در حال ساخت آن منطقه خاص و مذهب خاص طبقه خاص?… اینها سوالات جدی ما باید از خودمان بپرسیم… هنر است که وجدان انسان… هنر باید اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>