یک gamechanger برای موسیقی زنده در جهان موسیقی روز

“گفته شده است که داروهای درمان است اما موسیقی بهبود می یابد. در این زمان دشوار است که بسیاری از ما مستعد ابتلا به بیماریها مانند افسردگی و اضطراب و ناامنی گوش دادن به موسیقی آرامش بخش می تواند کمک به ما آرامش و مقابله” می گوید: دکتر Suvarnalata رائو سر – برنامه نویسی (موسیقی) در مرکز ملی هنرهای نمایشی (NCPA). هر سال دکتر رائو curates رویدادها و جشنواره ها اعم از کلاسیک به موسیقی معاصر.

اما همه چیز پس از COVID-19 هستند کمی دشوار است. هنرمندان در حال نا امید چون از دست دادن مالی از فقدان فرصت برای انجام آزادانه. “ما باید قبول واقعیت سخت است که در حالی که ما قطعا مایل به بازگشت به ما “واقعی” جهان زنده رویدادهای دنیای مجازی آنلاین دیجیتال ارائه در اینجا به ماندن است” او می گوید:, و اضافه کرد که نوازندگان مجبور به کار از خانه. علاوه بر داشتن تا به حال به تعویق انداختن همه حوادث که به صف شدند تا سپتامبر این سال مردم به انجام کار تحقیقاتی نیز قادر به دسترسی به آرشیوی از فیلم های ضبط شده در NCPA.

در غیاب فیزیکی کنسرت وجود دارد اما هیچ راه دیگری برای دسترسی به موسیقی آنلاین. در شش ماه آینده دکتر رائو برنامه ای برای ضبط حرفه ای ساخته شده از کنسرت ها و استفاده از سیستم عامل های آنلاین برای به دست آوردن آنها به مخاطبان است. “ما امیدوار هستیم که هنرمندان مجاز به سفر به ما سالن. در غیر این صورت ما درخواست هنرمندان برای انجام از مکان های مربوطه خود را و میزبان عملکرد در سیستم عامل آنلاین. این گزینه این است که فن آوری های بیشتر به چالش کشیدن در مورد چند, هنرمندان می گوید:” دکتر رائو (Ph. D.) در موسیقی است.

گزیده ای از مصاحبه:

همانطور که ما جشن موسیقی جهان روز و در چه راه به راه ما دریافت می کنیم و ارتباط برقرار کردن با موسیقی تغییر بیش از گذشته سه ماه ؟

بیش از سه ماه گذشته جهان تغییر کرده است از باور نکردنی ترین راه است. شده است وجود دارد یک تغییر عمده در راه ما تولید و دریافت موسیقی, به این معنا که تنها یک راه وجود دارد برای رسیدن به مخاطبان در حال حاضر که ارتباطات آنلاین. تمام جنبه های کنسرت, سازمان, تولید, ارائه, بازاریابی و پذیرش منتقل شده به سیستم عامل های دیجیتال. در حال حاضر هر هنرمند می تواند به طور مستقیم آپلود موزیک و هر کسی می تواند دسترسی به این. حتی شنوندگان مطلع هستند دیجیتالی. در چنین سناریویی وجود دارد که کنترل کمی روی کیفیت محصول. در حالی که این حالت ممکن است به نظر می رسد بسیار مناسب برای شنوندگان آنها باید بیشتر مراقب از آنچه به آنها خدمت کرده است.

آموزش داشتن به عنوان یک سه تار بازیکن در Hindustani سنت چه نگه داشته و شما را از تبدیل شدن صرفا یک مجری?

آنچه من در NCPA است…بسیار خلاق تعامل با شروع گزینش. آن است که لازم نیست به ترک یکی از مشخصات دیگر. من نظافت به عنوان یک پزشک از کلاسیک بی کلام, موسیقی و آموزش موسیقی شناسی شده است بسیار مفید در کار من به عنوان یک متصدی. در واقع من احساس می کنم که تا به حال من باقی مانده است یک مجری من را محدود خودم به دایره هنر موسیقی تنها و از دست رفته را تجربه دادهایم معنی دار تولیدات با هدف حفظ و ترویج بی شمار موسیقی سنت وجود دارد که در هند.

چگونه شما در NCPA ساخت موسیقی کلاسیک بیشتر در دسترس برای همه است ؟

علاوه بر برگزاری کنسرت موسیقی کلاسیک با آینده و همچنین مدافعان ما نیز نگه روشنگری کارگاه های آموزشی در جنبه های مختلف ساخت موسیقی با کارشناسان است که ارائه بینش به این هنر دشوار است فرم برای بهره مندی از پزشکان جوان. ما همچنین در حال حاضر به خصوص سرپرستی هدایت گوش دادن جلسات بر اساس ارزشمند ضبط از استادان بزرگ که ما در آرشیو ما.

چه برنامه هایی در دنیای موسیقی روز ؟

به جشن موسیقی جهان در روز مناسب ترین راه ما خواهد بود ارائه Sufiana آهنگ Javed Ali در ما پلت فرم آنلاین [email protected] (در یوتیوب; ثبت نام در In.bookmyshow.com). با این مقاله ما امیدواریم که به گسترش پیام صلح و عشق و امید به خصوص در این زمان دشوار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>