یک نگاه اجمالی به زندگی از پزشکان مبارزه با COVID-19 در ایالات متحده

لس آنجلس مبتنی بر فیلمساز Sweta Rai, از, Madhya Pradesh, دارای سه درجه کارشناسی ارشد, اما هیچ چیز آماده او را برای محاکمه سختی کشیدن هم احساسی مستند در میلیون ها نفر از پزشکان خطر جان خود را برای نجات دیگران.

در یک مصاحبه اسکایپ با MetroPlus, Sweta نیست فقط بحث در مورد چالش های لجستیکی بلکه عاطفی وزن کشیدن چنین پروژه.

این فیلم مستند شرح زندگی شخصی پنج, هندی, پزشکان که در خط مقدم از COVID-19 نبرد. یکی از آنها Sweta دوست Dr Hassan بهارات رئیس جراحی قفسه سینه و جراحی مدیر غربی را پیوند ریه برنامه که به تازگی عناوین ساخته شده برای انجام ایالات متحده برای اولین بار دو ریه جراحی پیوند در یک COVID-19 بیمار است.

Filmmaker Sweta Rai

فیلمساز Sweta Rai

Sweta می خواستم برای رفتن عمیق تر به آنچه که این پزشکان — چهار دیگر, بودن,,,, Dr Pooja Malhotra (نفرولوژیست) که قرارداد COVID-19 بهبود و بازگشت به کار و Dr Uma Madhusudana (internal medicine), Dr Shreedhar Kulkarni (internal medicine) و دکتر Shantanu سینگ (مراقبت ويژه و بیماری های ریوی) — رفتن را از طریق هر روز به خطر انداختن جان خود و بدانم که آنها را بعد قادر به دیدن خانواده خود را.

‘سفر همدلی’

“من می خواستم برای شروع یک گفتگو همدلی” او می گوید. “من در تمرکز پزشکان در سفر. دو نفر از آنها پدر و مادر پشت در هند است که نگرانی در مورد آنها تا حد زیادی.”

در زمان نوشتن این ایالات متحده است 2.43 میلیون موارد تایید شده از جهانی 9.39 میلیون. “این داستان به خصوص کسانی که از خط مقدم کارگران را مجبور به بیرون آمدن از آنجا که آنها نمی دیدن خانواده خود را. ما همچنین مصاحبه با خانواده های خود در هند و رو به می دانم که مبارزه همان است که در همه جا چون ما متحد شده توسط یک علت شایع.”

در حالی که در موضوع همدلی در یک زمان فیزیکی, فاصله — Sweta توضیح می دهد که او چیزهای زیادی یاد گرفتم. “در ابتدا که اولین موارد بالا آمد هیچ کس نمی دانست که چه شد این. این است که خطاب به شدت در این مستند به عنوان ما شده اند فیلمبرداری برای سه ماه. به علاوه کمبود ماسک و PPE و لباس اتفاق افتاده است. و ما از دست داده و بسیاری از پزشکان به COVID-19. در واقع من قرار بود برای مصاحبه با کسی که در بریتانیا اما متاسفانه قبل از ما می تواند ما او را از دست داد.,” او می گوید:.

Sweta اضافه می کند که برای حمایت از پزشکان هندی گسترده است. “دکتر Madhusudana که دریافت یک درایو افتخار” که در آن چند پلیس وسایل نقلیه آتش نشانی کامیون ها و خودروهای شخصی گذشت خانه اش در کانکتیکات گفت: آن را به طور کامل تغییر خلق و خوی خود را. قبل از او بود احساس خیلی پایین است.”

آن را دشوار است برای گرفتن پزشکان برای به اشتراک گذاشتن ترس و خستگی? بله پاسخ Sweta که نسبت که اعتماد شد برترین به داستان سرایی.

او می افزاید: “آن زمان در حالی که برای رسیدن به یک نقطه که صمیمیت. آنها پس از شکستن به خصوص استرس زا نقاط و ما را به عقب و جلو در بسیاری از آنچه که آنها قادر بودند برای به اشتراک گذاشتن. علاوه بر اخذ مجوز از بیمارستان برای پزشکان به صحبت می کنند به ما آسان نبود; اما با توجه به تمرکز ما بر روی پزشکان خود را در آن کار می کرد خوشبختانه.”

فیلمساز نشان می دهد که وجود دارد این است که در یک لحظه خاص در این فیلم مستند که,,,, Dr Malhotra در نهایت تست منفی برای COVID-19 در مادران’ روز که او به دنبال به جلو برای به اشتراک گذاشتن با مخاطبان است.

How the filming set-up with Dr Um Madhusudana works

چگونه فیلمبرداری مجموعه با دکتر Um Madhusudana کار می کند | عکس های اعتباری: Sweta Rai

Sweta و تیم او تا به حال به از راه دور مربی پزشکان به فیلم خود را بیش از حد. “من فیلمبردار, David, Bouza, که به ضرب گلوله 60 هالیوود فیلم های مستند تا کنون و من آمد تا با ایده هدایت پزشکان در مورد یک برنامه تلفن همراه برای عکسبرداری حرفه ای فیلم ها. Dr Kulkarni و دکتر سینگ, شد جوانب مثبت در برنامه خود ضبط مصاحبه های خود در حالی که من کارگردانی آنها را از طریق اسکایپ زوم و واتساپ. من شات های مختلف در شهرهای ایالات متحده و همچنین در کوچکترین شهرهای هند از راه دور تحت مستند.”

های مختلف طول می کشد

که گفت: کسی نمی تواند انتظار می رود فیلمبرداری از طریق فیلم به, یونیفرم, موافق Sweta. اما او می گوید که زیبایی آن است. این مستند قرار است به شخصی به این پزشکان در حالی که به نمایندگی از تلاش های جامعه پزشکی است.

این فیلم در حال حاضر در مراحل نهایی ویرایش و به عنوان او به نظر می رسد به عقب Sweta می گوید که او و تیم او در حال سپاسگزار برای تجربه. “هر چند Dr بهارات و من شده اند با دوستان در حالی که من نمی دانم این سمت از او. لحظه ای که به بیمارستان ها و قرار دادن بر روی خود ماسک و PPE تبدیل شدن آنها به این قهرمانان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>