یک کرالا کارآفرین آزمایش با خاک کمتر’ باغبانی

از سن جوان و انس ناصر عاشق باغبانی. پس از کار با آن را شروع کنید تا در حالی که برای MBA فارغ التحصیل از الووا در کرالا احساس مجبور به حرکت به یک حرفه “و نزدیک به قلب من”. انس می گوید: او پس از آن شروع به “تحقیق” سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه روش باغبانی و کشت و متوجه پتانسیل پایدار و محیط زیست-حفاظت ‘خاک کمتر’ کشاورزی.

Organure’s organic substitute for soil

در سال 2017 انس آورده از خاک جایگزین است که او می گوید تولید شده است از یک میزبان از مواد آلی با کوکو ذغال سنگ نارس به عنوان رئیس برگزاری متوسط. “با فضا و خاک در دسترس تبدیل شدن پراکنده در مناطق شهری خاک جایگزین پیدا کردن نفع به عنوان به طور همزمان فشار برای کشت محصولات ارگانیک و سبز در فضاهای داخلی به دست آوردن تجدید نظر گسترده تر می گوید:” 28 ساله.

انس می گوید او گلکاری مخلوط “100% خاک-رایگان” با اصل مواد خام تحت درمان کوکو ذغال سنگ نارس از خمیر موز بنیادی آب سنبل موضوع به زیستی واکنش و نيشکر مطبوعات گل در میان دیگران. پس از پاک کردن و زیستی-درمان مواد اولیه پودر و مخلوط لازم نسبت. “برای افزایش مواد معدنی با ارزش از مخلوط گیاهان آلی است که به عنوان کود مانند جلبک دریایی اضافه شده پس از موعد زیستی-واکنش پروسه” و می افزاید: کارآفرین است.

Mint grown in a passion fruit shell

اما بسته به هدف, آیا گیاهان را به گلدان هستند زینتی دارویی و یا برای برداشت قطعات در خاک جایگزین های سفارشی هستند در تولید است. “به عنوان مثال رایج گیاهان در محیط داخلی مانند succulents و cacti نیاز به حرارت بیشتر در پایه و خوب است اگر خاک متوسط این تضمین می کند. از این رو مواد اضافی مانند پوسته قهوه پودر اضافه شده به مخلوط گلکاری برای گیاهان. در حالی که گیاهی, گیاهان باید نسبتا بیشتر بارور متوسط و مناسب مواد مغذی اضافه شده است. با توجه به اینکه باغ آشپزخانه ایده آل خاک جایگزین خوب نیاز باروری,” او توضیح می دهد.

انس که دوست دارد به تحقیق از روش های جدید کشت و خاک جایگزین و خلاق فضاهای داخلی می گوید او تلاش برای نگه داشتن خانه خود را یک فضای سبز, پرورش انواع گیاهان وجود دارد. “جدا از گیاهان زینتی مانند succulents aglaonema آنتوریوم و بنابراین من همچنین می خواهم به نگه داشتن چند با ارزش دارویی و من tulsi, آلوئه ورا, نعناع, انواع بسیاری از ترش, همه رشد کرده با خاک جایگزین,” او می گوید.

A succulent growing in a ceramic pot

Anas’ “آزمایش” در باغ آشپزخانه را به همراه داشت او سبزیجات مانند سیب زمینی و گوجه فرنگی و هویج و سبزی های برگ دار مانند کلم و کاهو و کلم بروکلی و انواع اسفناج. “و سبزیجات را در مفید آمده است برای من در مستند” او می گوید: با خندیدن.

با مقدار زیادی از شن و ماسه که در نهایت در فضاهای شهری برای مصارف باغبانی و داخلی-سطح کشت در حال استخراج کشاورزی دانشمندان برجسته مزایای استفاده از تغییر به خاک مناسب جایگزین. Shinoj سوبرامانیان دانشمند ارشد و رئیس Krishi Vigyan Kendra Ernakulam می گوید: خاک کمتر کشاورزی در کرالا است که عمدتا به عمل قرار داده در صورت هیدروپونیک و استفاده از الیاف سخت و زبر مغز مبتنی بر خاک جایگزین. “هر چند هیدروپونیک روش موثر آن نسبتا گران. با توجه به اینکه خاک طبیعی منبع آن است که اغلب سوال برانگیز است. در چنین بافت خاک جایگزین یک جایگزین عملی برای باغ های داخلی,” او می گوید.

Tomato grown using the soil substitute

اما Shinoj می گوید که برای مقیاس بزرگ کشاورزی که نیاز به رسی خاک این ممکن است واقعا منجر به “آن را دشوار است به بازسازی غنی طبیعی کیفیت خاکهای رسی.”

Anas’ آزمایش با خاک کمتر کشت می توان به کاوش در خود Instagram صفحه @انس.organure.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>