کمی وحشت مفید است اگر آن را موجب صرفه جویی در زندگی

مقامات در سراسر جهان به ما بگویید به وحشت نیست. اما گاهی اوقات یک کمی وحشت می تواند مفید باشد اگر آن را موجب صرفه جویی در زندگی می کند. ممکن است لازم باشد برای ترساندن بزرگسالان با جن, راه کودکان در حال ترس به خوردن سبزیجات خود را اگر همه ما برای زنده ماندن.

این بی پروایی است که با بسیاری از همچنان به رفتن در مورد کسب و کار خود را به عنوان اگر چیزی اتفاق می افتد — مهمانی و جمع آوری در مکان های عمومی — به نظر می رسد به عنوان یک نشانه آن است که مردم را به وحشت راه است از گفتن آنها به عمل غیر مسئولانه.

پنج دقیقه صفحه-کوبیدن و کف زدن در روز شنبه شد و به دنبال آن روز دوشنبه توسط جمعیت در خیابان ها و در بازار. آن را به عنوان یک نویسنده اشاره کرد که اگر هند تا به حال موفق به کسب جام جهانی است. شهروندان به این نتیجه رسیدند که coronavirus رانده شده بودند دور.

آنچه را که این همه رو با یک ستون ورزشی, شما ممکن است بپرسید و جواب این است: “همه چیز.” ورزش وجود ندارد خارج از انسان عادی عمل آن چیزی است که اتفاق می افتد به طور مستقل زندگی است. هر انسان مرگ باید برای کاهش ما برای ما درگیر در انسان به عنوان شاعر اشاره کرد.

آمادگی

بدترین و در عین حال آمده است و ما آمادگی. مسئولیت سقوط در هر یک از ما به پیروی از قوانین. در خانه بمانند. شستن دست. اجتناب از مردم است.

بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد. وجود دارد و شانس بسیار کمی از لیگ برگزار می شود هر زمان به زودی. ما نیز ممکن است قبول این و نه اتلاف وقت گمانه زنی و یا بلع بسیار خوش بینانه از اظهارات برخی از محله های.

با توجه به برآورد ما خواهد بود خرید و فروش در میلیون ها نفر از مردم آسیب دیده و کشته شده قبل از چیز تهوع. بهترین سناریو این است که چند هفته بدترین 18 ماه یا بیشتر. دولت ها و افراد باید برای بدترین آماده در حالی که امید برای بهترین.

این بدان معنی است که ما باید به اورژانس بیمارستان تخت بیشتر تجهیزات بیشتر پرسنل آموزش دیده و مقدار بسیار عظیمی از پول برای رسیدگی به بحران پزشکی به تنهایی (بحران اقتصادی در حال اجرا در یک مسیر موازی خواستار مالی محرک بیش از حد). نه هر شهرستان می تواند با ساخت یک 1000 تخت بیمارستانی در 10 روز به عنوان ووهان در چین انجام داد. و این جایی است که امکانات ورزشی در آمده است.

اورژانس مراکز

ورزشی اقتدار هند در حال حاضر قرار داده و آن 10 مراکز و پنج استادیوم در دولت اختیار به عنوان موقت اورژانس مراکز و مناطق قرنطینه.

کریکت استادیوم که در آن IPL است که برنامه ریزی شده به بازی می توان به استفاده بهتر در طول چند هفته آینده و ماه های تبدیل آنها به مراکز مشابه.

برزیل در حال حاضر انجام می شود مشابه با خود را در استادیوم های فوتبال و راگبی ولز با باشگاه است. سه پرجمعیت ترین کشور خاموش کردم برای شروع دیر برای دلایل مختلف. چین که در آن ویروس نشات گرفته بود و بیشتر مشتاق پوشش تا از هشدار بقیه جهان است. ایالات متحده بدبختی از داشتن یک رئیس جمهور که به نظر می رسد در هر مسئله از نقطه نظر شخصی خود را به رشد کسب و کار. این کشور در میان هند را به خوبی انجام می شود اما این دو معلولیت: یک دولت است که اساسا ضد علم و بیش از حد به راحتی راضی جمعیت است که اغلب گفت که چه چیزی را احساس می کنید. سوم وجود دارد بیش از حد — بی میلی از آن میلیاردرهای برای ایجاد یک صندوق بزرگ برای مبارزه با این بیماری همه گیر. هند 138 از آنها در تعداد و زمان آخرین.

ضرورت

این ویروس هیچ respecter از افراد و همه کشورها باید با آن مقابله و با شفافیت بیشتر و ضرورت. وجود دارد درس آنها می توانند یاد بگیرند از یک دیگر و از ایتالیا و اسپانیا و کره جنوبی و سایر نقاط جهان.

آن است که پایان جهان اگر لیگ به تعویق افتاد (شروع فصل کریکت در انگلستان شده است تحت فشار قرار دادند به حداقل 28 مه) و یا اگر به بازی های المپیک برگزار نمی گردد در برنامه. چنین چیزهایی به ما بگویید که به طور همزمان در مورد اهمیت و ابتذال از ورزش است.

در حال حاضر این ابتذال که غالب. اما ما می دانیم این است که تنها در یک مرحله و به زودی به اهمیت بیش از خواهد شد. در ضمن به عنوان نخست وزیر بریتانیا گفت: بسیاری از ما را از دست عزیزان.

بسیاری از آنها ممکن است ذخیره شده است را با یک بیت از وحشت را دیدم که آنها را به ماندن در خانه شستن دست و جلوگیری از سفر و جمعیت.

در بهار سال 1915 یک سال پس از شروع جنگ جهانی (که به پایان رسید تنها در سال 1919) در ساری کمیته با صدور بیانیه به شرح زیر است: “شهرستان مسابقات قهرمانی برگزار خواهد شد; اما در صورت بروز جنگ در آینده به یک نتیجه گیری زود هنگام امید آن است که برخی از مسابقات ممکن است…”

ساری و انگلستان و جهان, بهترین ضربه, جک هابز بعدا نوشت: در زندگینامه خود: “چه عجیب به نظر می رسد امروز به فکر می کنم که جنگ ممکن است طولانی مدت در طول سال 1915…”

ورزش موجب خوشنودی اما اندازه گیری وحشت بهتر است در یک بحران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر