یک مرد از بسیاری از منافع

ادامه از قسمت 1

Bellave Venkatanaranappa (BeVem) متولد شد و در سال 1872 در Bellave از Tumakuru منطقه. تکمیل آموزش های اولیه او آمد به بنگالور به دست آمده و لیسانس در رشته فیزیک از کالج مرکزی در سال 1892. مدیر جان کوک مربیان مانند Bellave Somanathayya Nangapuram Venkatesha Iyengar تولیدات خود را در فرایند تفکر. شناخت استعدادهای ذاتی خود را جوان دانشجو جان کوک در زمان BeVem به عنوان دستیار معلم برای رسیدگی در کلاسهای فیزیک ، حس خود را از زمان تعهد به کار رویکرد نوآورانه و دانش او را موفق مدرس و او محبوب شناخته شده به عنوان ‘BeVem Meshtru’ (BeVem آقا). مدافعان از اقشار مختلف جامعه مانند B. M Srikantaih, مستی Vekatesha Iyengar, B. Puttaiah آقا میرزا اسماعیل, Dr. S Subba رائو, D. K Bharadwaj و بسیاری از دیگران خود را مدیون موفقیت خود را به معلم و فیلسوف BeVem آقا.

هر چند او تدریس علوم و ریاضیات علاقه و ارادت به زبان های منطقه ای کانادا بسیار زیاد بود. T. S Venkannaiah و A. R کریشنا Shastry, دو, دیگر مشاهیر این دانشگاه, آغاز شده بود, کارناتاکا, Sangha در سال 1918. BeVem ساخته شده بود اولین رئیس جمهور خود را. خود را تحت نظارت کارناتاکا, Sangha افتتاح شد درهای خود را حتی به عموم مردم به مشارکت در ترویج فعالیتهای ادبی. یک مجله Prabuddha کارناتاکا نیز شروع به ارائه یک فروم برای نوشتن مهارت های جوجه نویسندگان. بسیاری از کتاب های خود را نیز منتشر شده است. این روند از یک کالج کانادا سازمان چاپ و نشر کتاب بود به جلو انجام شده توسط G. P. Rajaratnam یک نام خانگی از کانادا ادبیات. بعد از این عمل با عبور از مرز مرکزی و چی. Srinivasa Raju منتشر شده بسیاری از آثار قابل توجه از نویسندگان جوان خود را از طریق مسیح کالج کانادا Sangha.

BeVem شد, سرپرست, مرکزی, کالج خوابگاه و با موفقیت به کار گرفته از انجمن فارغ التحصیلان از کالج. در عین حال با توجه به برخی تحولات ناخوشایند او در زمان بازنشستگی داوطلبانه در تاریخ 15 فوریه سال 1923 چهار سال زودتر به اتمام خود را به طور منظم سرویس.

اما آن را یک موهبت در لباس مبدل برای شهرستان به عنوان او خود درگیر در دیگر مشاغل بودند که به نفع شهر است. او یاد شده است و حتی امروز برای گذار از یک بنیان قوی برای علم ادبیات در کانادا.

Dewan آقا. M. Visvesvaraya می خواستم پیشرفت در علم و تکنولوژی و کاربرد آنها در صنعت ساخته می شود شناخته شده به عموم مردم در کانادا به عنوان آن خواهد بود آسان تر برای آنها را به درک تغییراتی که در حال وقوع در اطراف آنها.

A man of many interests

این ابتکار منجر به شکل گیری کارناتاکا Vijnana Pracharini برای samiti در سال 1917 BeVem بنیانگذار و دبیر convener.

آن افتتاح شد توسط Sir. MV خوبی حضور داشتند تابع برگزار شد در Doddanna سالن. در نزدیکی شهر بازار است. یک سری از سخنرانی ها تحویل داده شد در چند علم موضوعات توسط BeVem N. Venkatesha Iyengar و Y. K Ramachandra.

انتشار مقالات و کتاب های علمی از جمله ترجمه های مفید برای همه گروه های سنی و سازماندهی سخنرانی تظاهرات بودند برخی از اهداف برای samiti.

BeVem همراه با Nangapuram Venkatesha Iyengar شروع یک مجله ماهانه به نام Vijnana در سال 1918. شاید که برای اولین بار از نوع خود در زبان های منطقه ای به ترویج علم و نگرش علمی در میان عموم مردم. در علاوه بر این به نوشتن تعداد زیادی از مقالات BeVem در نظر گرفتن مراقبت های شخصی از ویرایش محتوا برای انتشار نهایی و حتی توزیع هر موضوع است.

A man of many interests

موضوعات در هر موضوع را به خوبی مورد مطالعه ارائه شده در یک شفاف و خواننده پسند زبان با بیشترین وضوح در چاپ از ماده و تصاویر. هر چند این مجله تا به حال موفق به کسب افتخاراتی از بسیاری از محققان و خوانندگان با توجه به ضعیف پایه مشترک منحصر به فرد تلاش به پایان رسید پس از دو سال. او غمگین بود چرا که مغز کودک از آقا MV برای القای علمی و خوی در عموم پژمرده دور حتی قبل از ایجاد ریشه های آن است.

اما BeVem تلاش نمی تواند زباله. به آرامی اما به طور پیوسته علم ادبیات در کانادا را به دست آوردن محبوبیت و امروز آن را پیشرفت قابل ملاحظه ای به خوبی با توجه به تلاش های اختصاصی برخی از دانشمندان است. Udaya Bhanu Kalasangha به ارمغان آورده است تلفیقی از تمام 24 مسائل BeVems Vijnana در دو جلد کمک به نسل حاضر به جوانه زدن به عرض و عمق دانش از نویسندگان صد سال پیش.

Jivana Vijnana یکی دیگر از کار های بزرگ از هجده فصل در علوم BeVem آورده با میسور دانشگاه در سال 1935. Gunasagraکانادا انگلیسی فرهنگ لغت میسور دانشگاه خود بودند دیگر سهم قابل توجهی.

BeVem نقش در پرورش کانادا Sahitya Parishat زیر ظرفیت های مختلف نیز remarkabale. Krishnaraja Parishanmandira اصلی ساختمان از کانادا Sahitya Parishath ساخته شده در سال 1938 توسط یک ساختار نمادین از جنوب بنگلور. شاید هر آجر این ساختمان میشکافد متعهد دخالت BeVem در تکمیل این پروژه است.

Basavanagudi تشکیل شده در اطراف سال 1896 برجسته بود بخشی از شهرستان های با پتانسیل بسیار زیادی به گسترش است. مردم در اینجا تحصیل کرده و نجیب و خوب برگزار شد پست. یک محل قرار دارد که نخبگان نیست که در یک جلسه مشترک منطقه و کمبود گرفتار BeVem توجه. او تصمیم گرفت برای شروع یک مرکز. چند نفر از دوستان پیوست و دست در دست او را در تلاش خود را. آغاز شده در سال 1908 Basavanagudi اتحادیه و خدمات باشگاه گاندی در بازار امروز, یکی از قدیمی ترین تفریح و سرگرمی باشگاه در این شهرستان است.

A man of many interests

او ابزاری در ساختمان بازار در Basavanagudi. او نقش عمده ای در عملکرد چندین تعاونی جوامع است. سازمان های خیریه گروه های شهروند مدنی بدن و کمیته ها در دانشگاه. او همچنین عضو هیئت مدیره تشکیل شده به حل و فصل Cauvery آب اختلاف بین تامیل نادو و کارناتاکا.

او همچنین بسیار خوب بپزد. DVG نوشته است copiously در مورد مهارت های آشپزی خود را.

شناخت خود را چند وجهی استعدادها و يومان خدمات او تا به حال ارائه شده به جامعه مهاراجه از میسور مفتخر او با عنوان رجا Sevasakta در طول Dasara جشن سال 1940.

[email protected]

A man of many interests

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>