یک خلق و خوی جشن بیش apex دادگاه جهت

با دادگاه عالی کارگردانی اتحادیه دولت به موضوع روزنامه اطلاع رسانی در این حکم از Mahadayi آب اختلافات دادگاه (MWDT) در تخصیص آب برای سه ساحلی ایالت کارناتاکا ماهاراشترا و گوا وجود دارد یک خلق و خوی جشن در میان فعالان کشاورزان و رهبران منطقه است.

آنها توزیع شیرینی در نرگوند, Navalgund و در Hubballi که شاهد اعتراض گسترش به چندین سال.

اتحادیه وزیر Praliamentary امور زغال سنگ و معادن Pralhad Joshi منابع آب وزیر رامش Jarkiholi صنایع وزیر و منطقه مسئول Jagadish Shettar وزیر پیشین و JD(ع) رهبر Basavaraj Horatti و دیگران ابراز شادی بیش از این توسعه و گفت که این امر هموار کردن راه برای کارناتاکا شروع کار برای دریافت سهم خود را از آب.

آقای جوشی گفته است که انتظار تقاضا از مردم منطقه شده بود در نهایت تحقق در حال حاضر و همچنین تشکر از همه کسانی که تا به حال مبارزه برای شود. او گفت که او تا به حال درخواست اتحادیه جال شاکتی وزیر برای آغاز مراحل لازم برای صدور هشدار از طریق.

“ما خوش آمدید دیوان عالی کشور را جهت به دولت کمک می کند تا ما تکمیل پروژه های آبیاری در این منطقه در یک زمان کوتاه” منابع آب وزیر رامش Jarkiholi گفت: در Belagavi در روز پنج شنبه.

“پس از اجازه از مقامات مربوطه به دست آمده ما را به مرحله بعد از انتشار آب به Malaprabha. از 13.42 tmcft موجود به کارناتاکا 8.02 tmcft خواهد شد مورد استفاده برای تولید انرژی برق آبی. پس از تولید برق, آب منتشر خواهد شد بازگشت به رودخانه. تا آنجا که 2.18 tmcft منتشر خواهد شد از بندورا کانال و 1.72 tmcft از آب خواهد شد از Kalasa کانال به Malaprabha. تا آنجا که 1.5 tmcft استفاده می شود برای پر کردن مخازن و دریاچه ها در Mahadayi حوضه رودخانه,” او گفت:.

دولت تولید خواهد شد اسناد و مدارک اضافی قبل از دادگاه در 15 ژوئیه به سهام ادعا می کنند به علت سهم آب از Mahadayi رودخانه او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>