یک حرکت به دور از کریشنا در Nangiarkoothu

رامایانا به ندرت مجذوب Kalamandalam Sindhu در طول دوران کودکی خود را در کرالا روستا تعریف شده توسط آن areca باغ. امروز Nangiarkoothu هنرمند است که با وسواس Valmiki حماسه به خصوص در ارائه قسمت از منظر سیتا.

Sindhu به انفرادی تئاتر پروژه که او تا به حال راه اندازی شد در ماه اوت سال گذشته آمار غیر منتظره موانع زمانی که مستند اعلام شد. او برنامه ریزی شده بود به مرحله رامایانا در 40-به علاوه ماهانه قسمت در Thrissur, Kerala فرهنگی سرمایه است. او امیدوار است در حال حاضر برای دریافت این پروژه در مسیر بازگشت در یک بار ظاهر می گرداند.

این Sreerama Charitam سری که او تا به حال صحنه اول شش قسمت به ثمر رسید پس از سه و نیم سال تحقیق و برنامه ریزی است. از آن خواهد او قدردانی اما مهم تر از آن مشخص شده یک نامتعارف انحراف در موضوع برای Nangiarkoothu.

حرکت های جدید

زنان محور عملکرد فرم است که بیش از هزار سال است به طور سنتی باقی مانده جدا از رامایانا. نیست این معبد هنر revels تنها در کریشنا قصه از Bhagavata. این ادامه داشت تا زمانی که به نوبه خود از قرن 21.

در سال 1999 Nangiarkoothu جدید رو دستی ثابت کرد که راه گشا. کتاب Sreeramacharitam Nangiarammakkoothبود نتیجه تحقیقاتی شدید توسط Margi Sathi. بالا danseuse در این زمینه وارد شده 224 slokas با راهنمایی از P. R. Narayanan Nambiar ارشد پلیر قدرتمند mizhavu در Nangiarkoothu اجرای برنامه.

ورود شخصیت های جدید تجدید فرم آن را تغییر می دهد اصول اولیه است. Nangiarkoothu است که تک بعدی عمل می کنند که در آن تنها هنرمند, مقالات نقش های متعدد با تغییرات در مرحله موقعیت و زبان بدن است. در این مجری در Nangiarkoothu است که همواره راوی. این است که بر خلاف پدر و مادر خود فرم هنری Koodiyattam جهان قدیمی ترین موجود تئاتر.

Sindhu و Sathi پیوند می خورند و زمانی که آنها ملاقات کرد و در سال 2006 به عنوان شرکت کنندگان در 12 شب Nangiarkoothu جشنواره در یک حرم در ساحلی Alappuzha منطقه. دوباره پس از چهار دهه این رویداد سالانه برگزار می شد در Ambalapuzha, 175 متر در جنوب خود آلما مادر Kalamandalam در Cheruthuruthy فراتر از تریسور.

Sathi در آن روز تدریس در Margi موسسه در تریواندروم که او پیوست و در سال 1988 به زودی پس از اتمام Koodiyattam ، توسط مبارک, پیچ و تاب, Sindhu بیش از حد پیوست Margi در سال 2007 یک دهه پس از تکمیل مطالعات در Kalamandalam.

در سال 2005 زمانی که Sathi و مرحله همراهی در edakka درام سوبرامانیان Potti کشته شد توسط برق او پیوست Kalamandalam. “من می تواند جذب بسیاری از Sathi. ما در تماس مداوم می گوید:” Sindhu که شروع به گرفتن مقدار زیادی از فرصت های عملکرد در تریواندروم.

شاگرد مشتاق

قبلا Sindhu بود freelanced هشت سال: به عنوان یک کوچک-زمان مدرس در دو Koodiyattam موسسات علاوه بر تحت مطالعات پیشرفته تحت شناخته شده Usha Nangiar. در مرحله Sindhu کمک Nangiar قرائت slokas و زمان نگهداری در کوچک kuzhithalam سنج. Nangiar تدریس Sindhu جزئیات تبيين 50 از محبوب ترین slokas در متعارف Sreekrishna Charitam را 217 بندهای. به طور معمول در دو ساعته قسمت (بر اساس چهار خط), Kalpalathikaas که از کریشنا را Subhadra به یاد می آورد خاطرات خود را.

متضاد این الهام بخش بوده است به انجام Sreerama Charitam, که در آن Sindhu بداهه در آن تصادفی فصل است. پس از Sathi عبور Sindhu استخدام شد و به عنوان یک معلم در Kalamandalam در سال 2017. این است که این ایده در مرحله یک تمام طول Sreerama Charitam جمع آوری بخار به معنای همچنین به عنوان یک ادای احترام به Sathi. و در ماه اوت 2019, Sindhu متوجه او رویا که در آن او ارائه تشریفاتی Purappad ورود راوی به دنبال افتتاحیه قسمت.

محقق P. Venugopalan می گوید که او تا به حال متوجه Sindhu را “پتانسیل بسیار زیاد” در سال 2006 در جشنواره Ambalapuzha. Ettumanoor P. Kannan, مدیر Sangeet Naxing Akademi را Koodiyattam سکس با مامان در تریواندروم اشاره می کند که Nangiarkoothu دارای یک ظرفیت ذاتی برای به تصویر کشیدن “هر چیزی در زیر آفتاب.”

نیمه واقع گرایانه را می سازد آن را آسان تر برای برقراری ارتباط نسبت به Koodiyattam. “آثار جدید تبدیل شده اند پرکار در دهه گذشته است. اگر رئیس artiste می کند خوب مشق تمرینات می تواند حداقل” او می افزاید.

Sindhu می گوید: او همیشه به کار با همکار, هنرمندان جلوتر را نشان می دهد. هنوز mizhavu بازیکنان خوشحال هستند. “Sindhu improvises بلافاصله. ما باید بسیار متمرکز” می گوید: Ratheesh Bhas از این پروژه که در پنج دیگر نوازنده از جمله Kalanilayam راجان در edakka. حمایت از او را در kuzhithalam هستند Kalamandalam Sangeetha, Prasanthi, Nila و Sreelakshmi.

زمانی که تیم عقب بود در عمل ؟ “Coronavirus تصمیم می گیرید” Sindhu می گوید. “و وجوه بیش از حد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>