آندرا پرادش کمیسیون تنظیم مقررات برق (APERC) کارگردانی کرده است این دو توزیع مجوز در دولت APSPDCL و APEPDCL – به ارائه جزئیات هزینه خدمات متقابل یارانه و یارانه دولتی در overleaf ماهانه قبوض برق صادر شده به مصرف کنندگان از مارس.

رئیس کمیسیون عدالت C. V. Nagarjuna ردی در حالی که انتشار خرده فروشی تغذیه تعرفه 2020-21 در اینجا در روز دوشنبه گفت: جهت داده شده است به عنوان کمیسیون احساس کردند که مصرف کنندگان باید بدانند چنین جزئیات. بیشتر Discoms شده اند به کارگردانی چاپ کوچک جزوات حاوی تعرفه برنامه و سایر اطلاعات مفید به مصرف کنندگان در زبان بومی زبان در کافی اعداد و آنها را در دسترس در همه دفاتر خود را برای فروش در هزینه معقول.

کمیسیون اما رد Discoms پیشنهاد به تهیه (خرید) قدرت از خصوصی تولید (نیروگاه) نداشتن هر گونه توافقات الزام آور از نظر مازاد تولید برق برای 2020-21 پس از در نظر گرفتن انرژی موجود در باد خورشیدی و منابع.

این تمدید به نفع محدود کردن مجازات تنها به میزان بیش از حد تقاضا بیش قرارداد تقاضا برای این صنعت مناسب اصلاح مجازات بیماری است. مجوز گفته شده است برای به دست آوردن اجازه از کمیسیون برای طرح های سرمایه گذاری. آن را نیز کاهش خازن اضافه های موجود از 25 درصد به 10 درصد به حفاظت از منافع مصرف کنندگان کوچک.

با توجه به حصول اطمینان از اقدام فوری در ادعای غرامت توسط کشاورزان که در سرزمین های انتقال خطوط گذاشته کمیسیون تصمیم گرفته است به حساس و موها منطقه جمع از آنجا که منطقه در سطح کمیته رهبری آنها تصمیم بر جبران خسارت. آن نیز گفت: Discoms به تهیه نقشه راه برای اجرای حفاظت از انرژی و بهره وری انرژی اقدامات خود و توسط مصرف کنندگان در مقیاس بزرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی