یک شگرد برای محدود کردن راه های گرفتن: اسمیت

غیر مومن خود حلاجی موضع را ترک کرده است بسیاری از befuddled اما استیو اسمیت می گوید هر چند این بستگی دارد تعدادی از عوامل او به طور کلی مواضع خود را در خارج از خارج از بیخ و بن به منظور محدود کردن راه های که در آن او می شود را رد کرد.

Smith, the world’s No. 1 تست ضربه انباشته شده است 7227 اجرا می شود در 73 آزمون و 4162 اجرا می شود در ODIs با یک روش غیر متعارف که بسیاری از آنها موفق به رمزگشایی.

در طول یک پادکست سازمان یافته توسط IPL تیم راجستان Royals اسمیت باز کرد تا در مورد روش غیر معمول به نیوزیلند عنکبوتی که تار میتند حرکت Sodhi.

سلطنتی کاپیتان گفت: “این بستگی به این دارد که چه کسی بازی بولینگ, چگونه چوگان بازی, چگونه من میخوام نمره و چیزهای شبیه به آن و یا چگونه مردم در حال تلاش برای بدست آوردن من احتمالا که تعیین می کند چگونه باز من هستم و یا در غیر این صورت چگونه بسته هستم.

بصری قضاوت

“اما من به طور کلی موضع که من پشت پا برای رفتن به تقریبا خاموش بیخ و بن و یا ممکن است حتی در خارج در مراحل من می دانم که هر چیزی که خارج eyeline نیست ضربه کنده,” او گفت:.

“برای من که نباید اگر توپ ضربه کنده به طوری که فقط یک ترفند از من وقتی که من برای اولین بار شروع به انجام آن فقط محدود به راه من,” او توضیح داد.

30 سال گفت: خارج از بیخ و بن موضع کمک می کند تا او را به ترک توپ که در خارج از خط خود را از دید.

“گاهی اوقات من به دام افتاده در مقابل اما من خوب هستم که در مراحل شناخت است که اگر آن را خارج eyeline من نمی باید سعی کنید و بازی های توپ, من فقط می توانید ترک است که,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید