یک غرور کنسرت برای یک علت توسط چنای را indie نوازندگان

“در زمان هایی از این اگر وجود دارد هر چیزی در همه ما می توانید انجام دهید برای کمک به کسی که نه فقط آن را انجام دهید ؟” می گوید: یک جوان 17 ساله خواننده و ترانه سرا مستقر در چنای که می رود به نام مرحله یوگی. آوازی عضو LGBTQIA+ جامعه یوگی (کسی که برای شناسایی به عنوان او/او) بوده است بخشی از این شهر موسیقی indie در مدار حدود دو سال در حال حاضر. این آخر هفته او می پیوندد دیگر هنرمندان از جامعه و همچنین تعدادی از متحدان — در یک سری از اجرای آنلاین برای یک علت.

رنگین کمان رنسانس است که سه روز کنسرت توسط دوره چنای شهر فصل یک سازمان بین المللی است که با این نسخهها کار برای بهداشت قاعدگی و آگاهی است. می گوید Manasa Sanjai دیگری 17 ساله نوازنده که آغاز شده چنای فصل فقط یک ماه پیش “وجود دارد بسیاری از سازمان ها است که سخت در حال کار را از طریق مستند به مردم ارائه نیازهای اساسی; قاعدگی محصولات یکی از آنها خواهد بود. ما فکر این امر می تواند ایده خوبی است برای گرد هم آوردن یک جامعه از هنرمندان که می تواند جشن غرور ماه با هم در حالی که قادر به جمع آوری پول برای این علل است.”

او می افزاید: “دوره [سازمان] توابع بر اساس سه رکن اصلی — سرویس آموزش و پرورش و حمایت است. این است که ما اول خدمات پروژه.” برای ازدواج, رویداد آن است که بسیار بلند پروازانه: این خط شامل مجموع 18, هنرمندان, شش هر روز جمعه و شنبه و یکشنبه. اعضای تیم helming این محدوده عمدتا بین سنین 18 تا 20 سال است. “بسیاری از ما هنوز هم در مدرسه; برخی از ما فقط به پایان رسید مدرسه و شروع کالج” می افزاید: Manasa.

خط اما متنوع است: این برنامه شامل طولانی آشنا نام شهر مانند آقای کو که برای تلفن های موبایل از محدوده فانک به نرمی کلام و همچنین جدیدتر صدای مانند اپرا Vishwa R شانکار. پخش و خواننده indie در شیلپا Natarajan نیز بخشی از خط که در غیر این صورت تحت سلطه و آینده teenage صدای شهر است. انتظار می رود طیف وسیعی از تلفن های موبایل از جمله سنگ Carnatic ترکیب برخی از شادی الت موسیقی شبیه گیتار, تکنوازی و شاید حتی چند بالیوود ترکیب.

درآمد حاصل از رفتن به تعدادی از سازمان های غیر دولتی مشغول به کار نه تنها در برابر دوره فقر بلکه برای LGBTQIA+ حقوق و ارائه حمایت های مربوط. قابل توجه در میان آنها چنای بر اساس Orinam که یکی از دیرینه سازمان پشت چنای غرور و شهر LGBTQIA+ فعالیت های حقوق و دهلی نو بر اساس Goonj.

می گوید: Aira یک خواننده و ترانه سرا که ترجیح شناخته می شود تنها با نام مرحله او و نیز بخشی از دوره چنای “بنیاد بین المللی برای پیشگیری از جرم و قربانی مراقبت (PCVC) مستقر در چنای و با این نسخهها کار برای نجات قربانیان سوء استفاده های داخلی” در حالی که دیگر سازمان های غیر دولتی با بهره گیری از این کنسرت شامل تمام هند دموکراتیک زنان انجمن و نجیب علت که هر دو باید پان هند عملیات.

اجتماعی فاصله در صفحه اصلی وجود ندارد بسیاری ما می توانیم جسمی را برای کمک به این طرح. اما غرور ماه نیز در مورد نشان دادن عشق و حمایت و آن را مانند به نظر می رسد این شهر نوازندگان آماده هستند به ما نشان می دهد راه با Gen Z در نظر گرفتن چرخ.

رنگین کمان رنسانس برگزار خواهد شد در ژوئن 19, 20 و 21 در زوم. برای خرید می گذرد و یا به کمک با کلیک بر روی لینک ارائه شده در @دوره است.چنای Instagram صفحه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>