A. R. Rahman: “حتی من پوشیدن برقع در صورت امکان این امر می تواند بسیار آسان برای رفتن, مغازه, پیدا کردن ثابت زندگی’

هفته گذشته A. R. Rahman دختر Khatija در پاسخ به بنگلادش-نویسنده سوئدی Taslima نسرین نظرات سابق را انتخاب لباس در رسانه های اجتماعی پرسیدن که چرا فقط وقتی که می آید به زنان متعلق به برخی ایمان آیا استانداردهای دوگانه و ناگهانی نگرانی وجود داشته باشد.

Khatija پست ویروسی رفت و جوانی و دریافت مقدار زیادی از ستایش برای شیوه ای که در آن او به کار گرفته انتقاد است.

در حال حاضر او پدر, آهنگساز, A. R. Rahman در نظر است در مورد این مسئله صحبت aamna.

در مصاحبه با رحمان گفت که آنچه مهم است در حالی که بالا بردن کودکان بود که آنها ساخته شده بودند آگاه از خوب و بد از پدر و مادر خود را و آنها را به ارث می برند هر دو از آنها را. او اضافه کرد که کودکان باید بدانید در مورد مشکلات و مسائل و مشکلات پدر و مادر است.

“و سپس آنها داده شد و او آن را انجام داد و سپس من او را خواسته آنچه در مورد سوال بعدی? آیا شما پاسخ دهد ، (او گفت) آن است که پدر من انجام داده است.”

او افزود که Khatija که او نمی مشورت خانواده قبل از قرار دادن یک پاسخ. او اضافه کرد که او تقویت بیانیه خود را از طریق رسانه های اجتماعی و اظهار داشت که با پوشیدن برقع او را انتخاب است.

او گفت که با پوشیدن برقع نیز ممکن است یک روانی تاثیر مایل به اجتناب از شهرت. “این ممکن است به دلیل او می خواند یک آهنگ (با عنوان Ahimsa) و حدود 10 میلیون نفر از مردم داشتن آن را به عنوان آهنگ زنگ خود را. اگر شما یک بچه کوچک است که یک درونگرا و ناگهان مردم در حال هرزه نگاره آنها را با خوب و بد کسی را خاموش,” او گفت:.

رحمان به این نتیجه رسیدند و اضافه کرد که حتی او را به پوشیدن برقع اگر او تا به حال شانس به: “یک مرد است و قرار نیست به پوشیدن برقع در غیر این صورت من را می پوشند. این امر می تواند بسیار آسان برای رفتن و مغازه پیدا کردن ثابت زندگی است. شما می دانید, من فکر می کنم او می یابد او آزادی است. چرا که او کسی است که می خواهد برای تشییع جنازه یک مادر یا خدمتکار نسبی. و من وحشت زده شده با سادگی و آنچه او می کند و اجتماعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>